Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 515
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 6 344
Скоро дали се е случвало да няма проблеми с прикачи  Thinking .От доста време не ми зарежда и туй то.
Захир, страхотна ти е кухнята,много ми хареса.Защо не си я показвала в темите за кухнята да ѝ се порадваме  Crossing Arms ?На Рали ми беше една от фаворитите  Heart Eyes .
Това е моята дълго обмисляна и чакана кухня
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/143 … 7&oe=591530AD

# 886
  • Мнения: 5 388
Az iskam да видя къщата на Контеса Blush.
Тук кухнята ми е много удобна и е правена с умисъл, виждали сте я. Peace

# 887
  • Мнения: 6 739
Голяма хамалогия с тая капама Rolling Eyes пече се вече.
Сега с дребната ще правим десерт- заквасена сметана, бишкоти, сладко.

Кухня нова ще мисля лятото, сега само събирам идеи.До тук кухните на всички много ми харесаха.Много харесвам Икеа, да видим какво ще измислим с мъжа ми.

Нещо хубаво се гласи да стане, стиснете едни палчета да се случи.Много ще съм щастлива Crazy

Маре, няколко поредни дни чопля семки.Режимно ли е да се прекалява? Мазнина е, но все пак е растителна Mr. Green

# 888
  • Мнения: X
Az iskam да видя къщата на Контеса Blush.
Тук кухнята ми е много удобна и е правена с умисъл, виждали сте я. Peace
Simple Smile Коя-червената или настоящата?

Ренко, много удобна и просторна кухня!

Лиляна,ммм, звучи супер. Аз съм сиропирала с мляко, сок от компот или сироп от мляко и кондензирано мляко. Стават все вкусни.

# 889
  • Мнения: X
Пак благодаря, момичета.

Третия мач е загуба, ама зверска загуба. Дойдоха си оклюмали, ще се налага да ги ободрявам, както си знам.

# 890
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
 Сбъдваща мечти Успокоявай шампионите. Живота и успехите са пред тях.
Ekatеrina
Тая капама ми влезе в главата и ...ще се прави.Няма как.Ще обменяме мнения при нужда.
Да ви пусна нещо весело.
https://www.vbox7.com/play:84d9975e

# 891
  • Мнения: 6 739
Мидко, мятай я! Аз пак се олях със сока, който сипах в гювеча и сега кипи на воля във фурната, но пък ухае прекрасно Crazy

Сбъдваща, в живота се редуват загуби и победи, много е важно децата да се научат да приемат загубите.На това уча моите деца, много им е трудно Mr. Green

# 892
  • Мнения: 22 036
Кухнята ми е голяма драма. Беше нова когато купихме къщата и нямаше как да я сменим. Дразнят ме шкафовете, които са бели с релефен фурнир (кой идиот въобще ги произвежда????).

Чистенето им е мъчение, а вградената фурна не пече нормално, а отгоре на всичко е и със странен размер. Обмислям смяна, но не ми се дават толкова пари.

# 893
  • Мнения: 10 676
Слушам си Лили Иванова Simple Smile Моите хора нещо ми се ядосват, но аз не искам на слушалки искам и те да слушат  Mr. Green

# 894
  • Мнения: 6 032
На Рали ми беше една от фаворитите  Heart Eyes .


Честно ли? Благодаря ти, много е приятно това  Hug И на Контесата мерсаж отново  bouquet А твоята кухня също е много хубава, особено много ми харесаха плочките  Heart Eyes
Даун, като спомена за чистене, да ви питам - все още не съм намерила хубав ефективен препарат, който магически да чисти фурни  Laughing Някой да е попадал на нещо ефективно? Уж фурната ми има някаква функция за по-лесно почистване - каталитични панели, ама бая трудно се чисти. Особено около вентилатора е ужас  ooooh!

Нещо хубаво се гласи да стане, стиснете едни палчета да се случи.Много ще съм щастлива Crazy
Стискам  Peace Peace Peace

# 895
  • Мнения: 39 727
Много моля, Сбъдваща, Рали и други ако има да си пуснат снимките пак, че ме нямаше за 2 часа. Всичко съм изпуснала, а нали проект трябва да готвя. Ако е удобно, все пак. Не на всяка цена!
Кате, стиснати палци! Къде намести капамата? Да ти кажа за семките- докато си ги лапах (че даже и печени със сол) плоския корем беше мираж.
Рали, фурна чистя с А1. Цена около 2 лв. Един отровно отровен препарат със спрей накрайник. Развиваш болтчетата на страничните решетки и ги слагаш на дъното, отгоре скарата и загряваш. После пръскаш хубаво(гледай да не вдишаш) и оставаш да подейства. Ако е необходимо повтаряш. Ползвай ръкавици!!!

# 896
  • Пловдив
  • Мнения: 23 914
Следващата фурна гледай да ти е с пиролиза Simple Smile  Е те там самопочистването НАИСТИНА РАБОТИ.

# 897
  • Бургас
  • Мнения: 6 646
Точно след съветите за почистване на филтрите на аспиратора щях а искам и такива за фурна. С каквото и да напръскам, няма никакво вълшебно падане на мръсотия. А не е като да я ползвам кой знае колко.

Утре и аз ще правя на Тереза тортата. Тъкмо имам и щайга ябълки на терасата и трябва да се ядат.

Нашата кухня е правена по проект на ММ в момент, в който бяхме в обтегнати отношения, а и не живеехме заедно. На фона на плочките в банята и тоалетната си е направо идеална Simple Smile

# 898
  • София
  • Мнения: 4 328
дадоха ми паламуд. как се готви това чудо? Rolling Eyes

# 899
  • Мнения: 10 676
дадоха ми паламуд. как се готви това чудо? Rolling Eyes

Аз като скумрия го приготвях - хартия за печене, върху нея наредени кръгчета червен лук, отгоре осолен паламуда с лимон, маалко зехтин и печене 20-тина минути на 200 градуса, по-скоро в зависимост от големината на рибата, на скара също ще стане добре. А ако е повече може и да мариноваш, ако обичате мариновани риби  Peace

Общи условия

Активация на акаунт