Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 482
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 915
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Когато моята кухня се появи неръкотворно, ще има мноого буков фурнир или поне имитациите му. Обичам тоя рисунък.

Преди години се случи да правим надстройка на старо зърнохранилище, чиято покривна конструкция беше практически изцяло букова и подлежеше на демонтаж. От клещите (така се нарича един елемент в дървените покривни конструкции) извадих няколко чудесни букови талпи, които, след лека обработка на абрихта, станаха чудесен материал за библиотеката ни. Е, ако изключим, че в един два рафта дълго живяха и ръсеха прашинки дървояди.

Бих казал, че книгите, подередени на нея, изглеждат една идея по-приканващо.

# 916
  • Мнения: 22 499
Мър, за тази кухня, самото ти помещение трябва да е минимум 30кв.м. И ти да прекарваш 50% от времето си вътре.
Иначе, за мен е твърде скучна...Simple Smile

# 917
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Настъпих "хилядолетния сокол", адски боли.
Аз съм стъпвала върху мотор, без гуми, но с оси за тях. Оста влезе на няколко милиметра в стъпалото ми, не можех да стъпвам сума време.

Лили Иванова и за мен е неприятна. Не е моят глас, а в съчетание с отблъскващата ѝ личност, чак ми противее.

# 918
  • Мнения: 4 785
Така виждам аз нещата, но кухнята е основата, после с детайлите (било осветлени, акцент в стената, настилки и пр.) се прави цялостния дизайн. Който също съм харесала, но ще чакам и дизайнерката да видим какво ще измисли. Ако остане само така е малко скучна, да. Но аз пък не харесвам цветни кухни (все съм заглеждала мръсно бели, сиви, черни...), като цяло това ми е подходът и стилът - внасям цвят и акцент не с основните мебели. Но съм виждала и доста монохромни изпълнения, или доста цветни - и двете не са моите.

# 919
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Аз съм от феновете на Икеа. В Канада -червен гланц, плотът и подът, черен гранит от Нигерия, а баксплаш -неръждаема стомана. Тук - бял лак, плотът бял технически камък със стъклени частици, баксплаш - мозайка с бяло, бял мрамор и неръждаема стомана. В София едно от апартаментчетата ни е с най- миниатюрната фурна, която може човек да си представи, но пък всичките ми панти са на Ферари. Най-големият ми проблем е кухнята в ергенското ми жилище във Варна. Така съм и набрала и вече имам и направен модел от Икеа ( тук има приложение и си правиш сам моделите), но мъжът ми каза:да забравя.

# 920
  • Мнения: 3 609
Мър, как 50 бона за кухня?!!! Тези сериозно ли? Това е..невероятно. Моята си е съвсем обикновена, масив и пдч, малка е ама си я харесвам. По спомен около 3000 лв излезе, поръчка. За мен цените в Комо ако ще със златен обков да са, са безумни!!!

Куркума, ще покажеш ли библиотеката?

Лили Иванова не е моят тип глас, но не мога да отрека таланта и. Много харесвам две нейни изпълнения от концерта в Арена Армеец: Реквием и Молба.

# 921
  • Мнения: 4 188
Скоро гледах принт стъкло по подове на бани и кухни  Shocked  http://stroiglass.com/images/podove/3d-podove.jpg    http://glass-studio.bg/wp-content/uploads/2015/01/%D0%BF%D0%BE%D0%B4.jpg

# 922
  • Мнения: 3 609
Тоя принт е адския кич!!!! Sick Сори, Сандоканчев, ама не знам кой би сложил тая грозотия в дома си.

# 923
  • Мнения: 4 188
Тоя принт е адския кич!!!! Sick Сори, Сандоканчев, ама не знам кой би сложил тая грозотия в дома си.
Миии, нали, за туй се оцъклих  Shocked Има и дет им харесва, виждал съм кви ли не щуротии. Даже и баня със стени от оникс, голяма работа, на голям баровец, много стилно издържано.

# 924
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Скоро гледах морска къща в Гърция, с такъв принт на шкафовете....изглеждаше унукално добре. Чак не очаквах да ми хареса.

# 925
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това за под е яко. Но само за баня. Обаче синьо с кафяво никога няма да съчетая.
Моята баня е розова с цветя:
Скрит текст:
и

# 926
  • София
  • Мнения: 17 368
За какво, по дяволите, служи онова джобче, дето писах по-горе?

За часовниците са го правели някога, Куркума, специално съм чела  Grinning Това като са започнали да ги правят дънките навремето, вече са само модна изгъзица.

# 927
  • Мнения: 1 261
Научих нещо  Simple Smile
Благодаря Бърди

# 928
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Че ако пъхна джобен часовник там и после клекна, може да се самокастрирам, или поне да счупя часовника.  Laughing Замислих се, че скоро ще станат 20 години, откакто не нося ръчен часовник. Боже, колко обичах и колко се гордеех с първия си!

Правихме един апартамент без нито една врата. Не само на спалните, но нито на банята, нито на тоалетната, никъде, само входна. Банята и тоалетната бяха отделени с нещо като паравани от стъклена зидария, а пред входните им отвори имаше заслон от стъклени тухли и толкова.

40 квадрата таван в дневната го правихме точно един месец. Не помня колко равнини трябваше да пресечем, но не по-малко от 15  бяха. А пък осветлението на това чудо... жичкаджията ни оттогава има тикове. Той каза, че са от жена му, ама аз не мисля така.

Да не си кривя душаата - целият апартамент за мое учудване стана приказно красив и забележително функционален.

В друга една къща цялото обзавеждане беше стъклено: гардероби, маси, столове, етажерки и закачалки. Масата в трапезарията имаше къмто 8 см елипсовиеден стъклен плот и можеше да събере около себе си една цяла, по комсомолски скромна сватба.

# 929
  • Мнения: 4 188
Това за под е яко. Но само за баня. Обаче синьо с кафяво никога няма да съчетая.
Моята баня е розова с цветя:
Скрит текст:
и
И ние сме на розова цветна тема #Crazy. Яко е, защото стъклото е гладко, няма фуги, чисти се лесно, доста хигиенично. Но и кварцлайна върш #Crazy същата работа, даже ръбовете към перваза са закръглени, никва мръсотия не може да се задържи. http://quartzline.bg/wp-content/uploads/2015/09/mesoprerabotvane6.jpg, като технология го показвам това. https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&s … =1485723631080986   И това https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&s … =1485723798260946  И това  https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&s … =1485723869533262 Да не си измокрите задниците, ей newsm08

Общи условия

Активация на акаунт