Измъчва ме мисълта дали не греша в отношението си към него

  • 30 525
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 635
Лично аз бих спестила панаира пред другото семейство, но на 4 очи ще покажа повече от ясно мнението си по вьпроса. Дори с риск играта да загрубее.

Откъде накъде ще го спестява? Панаирът със сигурност ще ги прогони от дома и категорично ще заяви отношението и към курвата която кръшка на мъжа си и е на път да разбие семейството и.

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 312
Значи съпругът на бившата трябва да научи по някакъв начин.
Не е нужно ти да правиш скандали.
Той ще сложи край на тези събирания.

# 17
  • София
  • Мнения: 24 839
Приеми среща с тях. По време на срещата, в присъствието на дамата, съвсем невинно и с чувство за хумор, спомени за аферата между нея и твоя съпруг. Реакциите и на тримата ще бъдат много показателни.
Много хард, бе!
Все пак, забежката е била, когато тя вече е била омъжена.

# 18
  • София
  • Мнения: 8 002
Проблемьт не е в "ку***та", а в сьпруга на авторката. И ако един разговор не му намести чакрите, то положението е "отиде коня в реката". Освен да се врьзват с белезници кьм парното, друга оправия няма. Все пак говорим за вменяеми вьзрастни, а не хора под запрещение.

# 19
  • Мнения: X
Приеми среща с тях. По време на срещата, в присъствието на дамата, съвсем невинно и с чувство за хумор, спомени за аферата между нея и твоя съпруг. Реакциите и на тримата ще бъдат много показателни.
Много хард, бе!
Все пак, забежката е била, когато тя вече е била омъжена.

Затова ще го спомене невинно и закачливо.

# 20
  • София
  • Мнения: 24 839
Не ща да ги мисля, ако мъжът ѝ е добре сложен и височък! Mr. Green
Много закачливо ще се получи......

# 21
  • Мнения: 635
Проблемьт не е в "ку***та", а в сьпруга на авторката. И ако един разговор не му намести чакрите, то положението е "отиде коня в реката". Освен да се врьзват с белезници кьм парното, друга оправия няма. Все пак говорим за вменяеми вьзрастни, а не хора под запрещение.

 Абе...я моля...На всички мъже ангелите са им слаби, особено към фльорци с леко поведение които гарантирано си кръшкат.  Дай сега всички курви по които им текат слюните да приемаме в дома си за приятелки, щото проблемът бил в него.  Laughing Laughing
Вие сте много наивни и изобщо не умеете да си пазите семейството от нагли напасти. Аз не само панаир бих направила, ами и перчема бих и ощипала на парантията.

# 22
  • Мнения: 421
Лично аз бих спестила панаира пред другото семейство, но на 4 очи ще покажа повече от ясно мнението си по вьпроса. Дори с риск играта да загрубее.

Аз пък мисля, че разговорът на 4 очи вече се е състоял няколко пъти и е изчерпал ресурса си. Авторката казва, че той не разговаря, а тръшка врати. При това положение остават 2 варианта:

1. Разговор на 4 очи със съпруга на съответната дама.
2. Разговор когато двете семейства са заедно.

Вариант 1 аз самата не бих избрала. Не ми е в характера, а и крие много рискове. Според мен би задълбочил още повече проблема - обвинения от страна на собствения съпруг, че е подмолна змия и пр. С две думи - така налива вода в неговата мелница.

Вариант 2 изисква здрави нерви и сериозна подготовка. За да се получи както трябва авторката трябва много добре да обмисли всяка своя дума, да не е нито прекалено "ревлива", нито прекалено агресивна. Да си напише думите, които смята да каже, да ги остави да пренощуват и на трезв ум на другия ден да помисли дали точно това и точно така иска да каже. Гарантирам, че най-силно въздействие ще окаже ако каже всичко, което има да казва, хладнокръвно.

# 23
  • Мнения: 5 513
Е,като се срещатате ,какво правите? Ти забелвзваш ли да му текат лигите по бившето гадже?Как се държи с нея?
Той ,ако иска да прави с*кс с нея и тя е навита едва ли ще кани и теб.Много е възможно и само мъжа ти да има мераци,а бившето гадже да няма хабер.Ако и намекне може и тя да го орита и той да подвие опашка.Те ако имаха пак връзка можеха да се срещат( или се срещат) и без теб и нейния мъж.

# 24
  • Мнения: 635
Това с хладнокръвието е сложна работа. Казвам го от опит. И аз имах подобна история с една бивша която въпреки че е омъжена му правила ми*ти и се пишеха просто за приятели.  Хладнокръвието ми трая точно една минута и минах на "тежка артилерия"- спомних си всички псувни и обидни думи които някога бях чувала. Laughing Мъжът ми беше в шах и мат и гледа ей така. Shocked

# 25
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Това с хладнокръвието е сложна работа. Казвам го от опит. И аз имах подобна история с една бивша която въпреки че е омъжена му правила ми*ти и се пишеха просто за приятели.  Хладнокръвието ми трая точно една минута и минах на "тежка артилерия"- спомних си всички псувни и обидни думи които някога бях чувала. Laughing Мъжът ми беше в шах и мат и гледа ей така. Shocked
И след това?

# 26
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 312
А нямате ли някакви общи познати?
Такива дето могат да ти помогнат?
Това е вариант 3.Някой друг да обясни ситуацията на съпруга на бившата...

# 27
  • Мнения: 5 513
Това с хладнокръвието е сложна работа. Казвам го от опит. И аз имах подобна история с една бивша която въпреки че е омъжена му правила ми*ти и се пишеха просто за приятели.  Хладнокръвието ми трая точно една минута и минах на "тежка артилерия"- спомних си всички псувни и обидни думи които някога бях чувала. Laughing Мъжът ми беше в шах и мат и гледа ей така. Shocked
И след това?
Мъжа и припадна от уплах....
На мен това ми е категорията на серийни убийци.Ако трябва да го направя по скоро бих си дала мъжа и да ми се махат от главата.Мъже много.Ама всеки знае себе си.

# 28
  • Мнения: 635
Това с хладнокръвието е сложна работа. Казвам го от опит. И аз имах подобна история с една бивша която въпреки че е омъжена му правила ми*ти и се пишеха просто за приятели.  Хладнокръвието ми трая точно една минута и минах на "тежка артилерия"- спомних си всички псувни и обидни думи които някога бях чувала. Laughing Мъжът ми беше в шах и мат и гледа ей така. Shocked
И след това?

И какво след това? Гейм аут. На него му заявих, че само ако съм дочула или разбрала че се е виждал с тая, даже ако просто са се разминали я е поздравил, подавам на секундата молба за развод. И още едно условие- никога не желая да и чувам името или по какъвто и да е повод да бъде споменавана.  Бях побесняла. А той ходеше на пръсти и много внимаваше къде поглежда.  Laughing Трябва да призная че после отмъщавах както аз си знам...Малко и посъсипах кариерата...и с две дума излезнаха и през носа ми**тите.

Последна редакция: вт, 24 яну 2017, 22:03 от Pollux

# 29
  • Мнения: 2 746

Това е вариант 3.Някой друг да обясни ситуацията на съпруга на бившата...



Това е идеалния вариант! Безобиден и деликатен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт