Среща с известен

  • 33 633
  • 169
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 111
Ех, колко интересна беше темата, докато не започна спора  Sad
И за да не е спам: преди време видях Камелия спокойно да си чака реда пред лекарсия кабинет. Не ѝ бях обърнала внимание докато не разпознах гаджето ѝ  Laughing Много чаровна жена. Беше без грим и семпло облечена.

# 151
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Изобщо няма да ми трепне, ако видя Светльо от Хиподил. Много го намразих.
Захари Бахаров- неприятен.
Камен Во-усмихнат и позитивен.
Милен Цветков-положителен, имала съм моменти на усмивки с него, но е потаен.
Акага-пичове.
Иван Костов-неприятен.
Пичовете от Фанданго- Heart
Милена Милотинова-носи на бъзик.
Васко Кръпката-супер.
Черно фередже-  Laughing, егати ти. Готини са иначе.
Графът- положително.  Grinning Приятелката му преди години беше зле. Не знам сега дали са заедно.

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 09:32 от Стейси Грей

# 152
  • Мнения: 2 815
Първо си помислих, че темата е за среща с известен, в смисъл, гаджета, вечери, свещи Mr. Green Laughing
Аз лично не разглеждам хората известни/неизвестни, някой ги дават по ти ви, други не, това е.
Който си е пич си е пич, но по темата, Георги Тошев и Цветана Манева в ресторант, изключително приятни, интелигентни, никакво звездеене.
Михаела Филева, точно обратното, пак в ресторант, то претенции, то избиране, нямаше как да не я забележа да кудкудяка на съседната маса, звИздЪ от класа, много жалка картинка беше. Peace

# 153
  • Мнения: 1 988
Устата е много мил и приятен човек. Сигурна съм че ако са му поискали автограф или да се снимат с него е щял да се съгласи.

# 154
  • Мнения: 30 086
Устата е много мил и приятен човек. Сигурна съм че ако са му поискали автограф или да се снимат с него е щял да се съгласи.

Виждала съм го няколко пъти преди години в УНСС, мисля, че учеше там, но не съм показвала, че съм го разпознала. Стори ми се нормален човек, говореше ли спокойно с негови колеги. Peace

# 155
  • Мнения: 6 417
Повечето известни личности си плащали, а? Те, известните умират да ги снимат докато са с чужд мъж или жена, да ги видят всички как пазаруват от намаления или пък негримирани и облечени по домашному. В някои телевизии може и да си плащат, за да ги канят за гости, но не вярвам някой да си плаща, за да се орезили доброволно.

# 156
  • Мнения: 11 580
Писах сега в темата за Черешката- Мария Гущерова участва, та се сетих за свекъра й- Добромир Гущеров. Преди години попаднах случайно в "хасиендата" му в едно селце, та цяла нощ той и отбор юнаци ходиха да бракониерстват. Държеше се като типичната мутра, иначе по него време пишеше текстове за НЛО- то, имаше май някакво такова предаване, освен групата.

Графа не се ли ожени, май и две деца има?

# 157
  • София
  • Мнения: 23 159

Графа не се ли ожени, май и две деца има?

Да. Peace

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 14 911
Те, известните умират да ги снимат докато са с чужд мъж или жена, да ги видят всички как пазаруват от намаления или пък негримирани и облечени по домашному.
За чуждите мъже и жени едва ли, но за другите изброени неща и още други допускам и да има някой, който може би не непременно да си плаща, но да се публикуват по негово желание. В жълти вестници съм виждала такива "новини", не се сещам за примери в момента, но такива, за които направо ми минава през ума, че обектът сигурно е приятел с "новинаря" и последният просто опитва да поддържа известността му (или да го прави известен, ако няма кой знае каква известност). От типа: наш репортер забеляза Х да върви по Витошка. Той беше облечен със сини дънки и се спря, поговори с продавачката на сладолед и купи сладолед за себе си и за детето си.

# 159
  • Мнения: 5 060
Ето ви примери. "Папараците" на Николета Лозанова със сигурност снимат със знанието на "жертвата". Не знам дали си плащат за това, но и не го правят без предварителни уговорки и тяхно съгласие. Виждам, че в темата има професионалисти, могат да потвърдят, ако са се заглеждали.
Иначе с ушите съм съм чувала Роро преди години да крещи из кородорите на тогавашната 'ММ", че Ирина Флорин за тази седмица е платена за Х брой излъчвания.
Ама и тук няма елемент на изненада, у нас хората станали известни с качества и без протекции се броят на пръсти, а и винаги има едни други хора, които си мислят, че са хванали нечий шушляк и правят така, че да спират по един или друг начин работата им.

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 14 911
За Ирина Флорин - не е ли възможно да става дума за плащане към нея за излъчване на неин клип, или...?

# 161
  • Мнения: 4 841
Става въпрос за така наречените "платени ротации", когато изпълнител си плаща в радио или телевизия, за да излъчват песента му. Това не са рекламни представяния, а просто пускания, включвания в класации, и т.н.
Това е и причината независими изпълнители без големи издатели зад гърба си (почти) да не звучат по радиата, или да ги пускат в непопулярни часове и малко слушани предавания.

# 162
  • Мнения: 14 515
Писах сега в темата за Черешката- Мария Гущерова участва, та се сетих за свекъра й- Добромир Гущеров. Преди години попаднах случайно в "хасиендата" му в едно селце, та цяла нощ той и отбор юнаци ходиха да бракониерстват. Държеше се като типичната мутра, иначе по него време пишеше текстове за НЛО- то, имаше май някакво такова предаване, освен групата.

Графа не се ли ожени, май и две деца има?

Аз съм била на едно тържество, преди много години, с него. Много се оплакваше колко му тежи бизнеса, тогава още беше собственик на застрахователната си компания.

# 163
  • Мнения: 5 060
За Ирина Флорин - не е ли възможно да става дума за плащане към нея за излъчване на неин клип, или...?
Не, механизмът за това е различен. Тя би получила хонорара си за брой излъчвания от Мюзикаутор.

# 164
  • Мнения: 9 262
 Peace
Прясна среща снощи в ресторанта където бяхме видяхме Румен Луканов с една ама много красива мацка брюнетка (да и се чудиш какво прави с него каза ММ) та вечеряха на съседна маса, така се бяха преплели то мляскане гушкане Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт