Професионални серии за коса - тема 112

  • 88 771
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 5 984
И аз слагам една шепа от сметаната и разнасям. Мисля, че е достатъчно. Не слагам на всеки кичур.

# 706
  • Мнения: 173
А използвали ли сте ампулите за подхранване на Милкшейк?

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Една шепичка слагам и аз от сметанката. Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 4 741
За новата тема... Мислим ли да разнообразим с нещо прическата си, цвета си, грижите си за косата с настъпване на пролетта и лятото? Какво е състоянието на косата ни след зимния сезон и кои продукти ни помогнаха или "предадоха" в грижата за нея?  Laughing

# 709
  • Мнения: 31 386
Една шепичка слагам и аз от сметанката. Heart Eyes
И аз така, голяма шепа. Носи много, никога не ми е утежнило.

# 710
  • Мнения: 978
Аз съм за въпросите Топ Хидратиращи и Протеинови продукти или топ шампоани. Peace

# 711
  • Мнения: 36 134
много ме изкушавате с тази сметана - спрете да пишете за нея, защото ще я купя  hahaha

от мен възторжен отзив за Caviar Moisture Intense Грижа за много суха коса на Алтерна
ш-нът е невероятно икономичен, изисква предварително разпенване с вода
б-мът е гъст, по-гъст от много маски
ухаят приятно, ефектът върху косата ми е уау!
Тен така и не харесах особено, но тази серия ми е  Heart Eyes
последният продукт не съм ползвала

# 712
  • Мнения: 3 248
много ме изкушавате с тази сметана - спрете да пишете за нея, защото ще я купя  hahaha

от мен възторжен отзив за Caviar Moisture Intense Грижа за много суха коса на Алтерна
ш-нът е невероятно икономичен, изисква предварително разпенване с вода
б-мът е гъст, по-гъст от много маски
ухаят приятно, ефектът върху косата ми е уау!
Тен така и не харесах особено, но тази серия ми е  Heart Eyes
последният продукт не съм ползвала

Хаха, едно към едно съм и аз. За всичко споменато!  bowuu

# 713
  • Мнения: 21
След много похвали от тук и аз пробеах Ш,Б и сметаната на Милкшейк-ами не са явно за моята коса-права подредена коса за 5-6часа.След което клепна и се омазни в корените.Радвам се че ги пробвах при фризьорката ми и си спестих малко паричките.За протокола съм с права коса до раменете боядисана ,сухи краища и бързо омазняване се корени.Ако има някой със сходна коса и има успешна намерена грижа нека сподели,че ми е голям проблем .

# 714
  • Мнения: 444
много ме изкушавате с тази сметана - спрете да пишете за нея, защото ще я купя  hahaha
Купувай, купувай. Страхотна е. Мойта страшно суха коса много я хидратира пък да не говорим, че мирише на ванилов сладолед  Blush ММ вика, че ще ми изяде косата като си я сложа  hahaha Joy

# 715
  • Мнения: 308
За новата тема аз бих предложила да коментираме не само какви продукти ползваме, а и КАК ги използваме.Т.е. колко често мием косата, какви продукти най-често употребяваме(хидратиращи или протеинови), маска или балсам, по колко седим с тях като време, на колко време подстригваме?Вземаме ли хран.добавки за коса и въобще за навиците на косите ни. Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 10 858
Но нека поне да са мах два въпроса, защото става много дълго за четене ...
Според мен, един въпрос е оптимално.

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Но нека поне да са мах два въпроса, защото става много дълго за четене ...
Според мен, един въпрос е оптимално.
Peace на същото мнение съм.

# 718
  • Мнения: 7 765
Много моля за препоръки за хубава терапия за коса, в момент косата ми е в ужасно състояние и искам с нещо да я съживя моментално.   Sad

# 719
  • Мнения: 4 741
Много моля за препоръки за хубава терапия за коса, в момент косата ми е в ужасно състояние и искам с нещо да я съживя моментално.   Sad

Терапията на Наши в 3-те стъпки е уникална... Другото е Милк шейк терапията, също ми е любима... Heart Eyes Heart Eyes

Еххх тая сметана, искам я и аз... Имам спрея "балсам без измиване " на Милк шейк, може ли някой ползвал и двете да ги сравни... Peace Притеснявам се, да не ми е много протеинова сметаната... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт