Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 609
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Аз не съм го гледала още, сега като имам хбо може да ги видя, за да не се цепя, нали пак щяло да има кросоувъри 😁

# 616
  • Мнения: 11 321
И аз още не съм го изгледала епизода на Супермен и Лоис. Чакам да ми се насъберат няколко сериала, че само на компа мога да ги гледам.

# 617
  • София, България
  • Мнения: 75
Супермен и Лоис 1.8

Отличен епизод. Може би номер 1 за този сезон. Шоуто кефи на макс. Simple Smile

Скрит текст:
Много се радвам, че Джон не се сдуши с генерал Лейн и да действат зад гърба и срещу Кларк.
Вярвам, че ще се обединят срещу общото зло - Морган Едж.
Толкова много неща се разкриха, но не стана ясно, само се загатва, дали Джон е загубил и дъщеря си Натали в алтернативната Земя? Дано не, пф.
И още нещо се разкри, отвориха вратичка за това, че някак си имаме прехвърляне на съзнание и изкуствено създаване на криптонски воини.
Много добра игра на Елизабет Тулох в епизода. Тя бе звездата му + Джон.
Не знам защо някои хора са така негативно настроение спрямо нея. Аз си я харесвах още от Грим. Simple Smile


Скрит текст:
И на мен много ми хареса епизода. Изгледах първите 5 на куп и сега един по един ми се струват много къси Grinning
Не мисля, че дъщерята на Джон е жива. Това което видяхме в спомена му докато се биеше със злия Супермен, кораба му се сблъска с вълната, която унищожаваше мултивселената. Т.е онази земя я няма вече. Така и не стана ясно попринцип какво стана с хората на другите Земи, но сега има само Earth Prime. Което пък потвърждава, че сме в същия времеви период и съвсем омешва нещата как децата на Кларк и Лоис са толкова големи..., ноооооооо Grinning

# 618
  • София
  • Мнения: 27 271
Супермен и Лоис, 1.9

За епизод 8 писах, че е най-добрия, но седмица по-късно още по-добър.
Най-доброто шоу на CW и най-приятната изненада на годината! Simple Smile
 
Скрит текст:
Всичко очаквах, но не и това. Брат му! WTF??? 😮
Иначе добро обяснение дадоха защо точно Смолвил. Просто тук си има ''надарени'' хора, чакащи да се 'събудят' и криптонското съзнание не може да се прехвърли на човек без 'сили' 'ненадарени/недокоснати' от отломките от метеора...

промо за епизод 10



сник пийк за епизод 10

# 619
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Мен толкова са ми втръснали другите, че този не смея да го почна.

# 620
  • Мнения: 11 321
Да бе, това с
Скрит текст:
Едж си беше като гръм от ясно небе.
И аз бях леко зашеметена от този финал.
Много ме кефи как се развива историята.
А тия дни четох, че последната серия е предизвикала сериозна дискусия за психическото състояние на жените, които са преживели аборт, заради доброто изпълнение на Елизабет Тълъч.

# 621
  • София
  • Мнения: 27 271
The Flash 7.12

Сбогом, Сиско Рамон! Sad
Скрит текст:
хех, спокс, не е мъртъв. Като знаете, Карлос Валдес напуска шоуто
Като цял съм ОК с този епизод. Този път няма да критикувам. Гледам пак се хейти за начина по който са избрали да се разделят с този така обичам и кардинално важен герой, но на мен лично ми хареса, защото Сиско винаги е бил повече комедиен образ и с тази 'дрога' и с тези караокета се получи идеално.
Ще липсва много и се надявам сезон 8 да е последен.

В края какво бе това??? Сигурно пак някой злодей, който има телепатични способности. За четящите комикса сигурно знаят, но аз отдавна спрях с комиксите за Флаш, още преди години.



промо за епизод 13

# 622
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Хареса ми на мен епизода

# 623
  • София
  • Мнения: 27 271
Трейлър на сезон 2 на Старгърл Simple Smile



Стана ясно и то официално, че от DC ще експлоатират докрай мултивселената и в предстоящия пълнометражен филм ''The Flash'' (2022) ще видим и героя на Бари Алън от сериала?! На 99% игран от Грант Гъстин 😮
Това което бе съобщено е, че всяко едно действие/ефект в който и да е момент остава завинаги и си има последствия.
Изобщо ще имаме няколко супермени, няколко батмани, светкавици и т.н. и т.н. безкрай. Няма край, няма нищо.
Или го приемаме и не мрънкаме или не го приемаме и не гледаме и толкоз. Общо взето това  сентенцията от босовете на DC. Grinning

# 624
  • Мнения: 8 257
Тъпо ще е ако Грант Гъстин играе във филма, при положение че вече си имаме Лигата с Езра Милър. Мисля, че ще е грешка, освен ако Езра не е отказал да участва.

# 625
  • София
  • Мнения: 27 271
Не, той само ще се появи за кратко. Няма да е главния герой.
Просто ни подготвят за някаква яка неразбория (по моему). Мислят си, че ще е много яко, ама аз не съм сигурен, че ще се приеме добре.
Нали сега Зак Снайдър скъса връзки с DC/Уорнър и ще си продължи своите си герои в отделна Вселена. Т.е. ще имаме Супермен, Жената чудо, Флаш, Батман, Аквамен и т.н. Зак Снайдър версия и отделно ще си имаме нови рибути от DC/Worner с нови актьори в знаковите роли. Като Батман с Робърт Патинсън например.

# 626
  • София
  • Мнения: 27 271
Флаш 7.13

филърче. Нормално, сега ще има поне още един, макс два такива преди да се завърти основната част от края на сезона и прехода към следващия (надявам се последен).
Бари и Айрис много палави са станали... Wink
Сесил май за първи път да не ме дразни. Добре написани сцени с Честър.
Общо взето добре дозиран епизод, макар и ясен във всеки един аспект.
Кристин Крамър не и е чиста работата на тази кобра...


Супермен и Лоис 1.10

Пореден топ епизод. Simple Smile
Голяма касапница бе в епизода, не очаквах толкова бързо да се развият нещата, но гледам, че дори и не са близо до приключването с историята, а и ми е трудно да си представя, че с брат му ще се приключи още в този сезон, защото има голям потенциал за развитие и експлоатиране и занапред. Не да го убиват, а да речем да избяга от Земята, но да се знае, че е жив и да може да се завърне или да остане като главен злодей вместо Лекс Лутър например. Макар че без последния едва ли ще минем...

Скрит текст:
Този Тал-Ро е пристигнал преди Кал-Ел на Земята.
Видяхме и майката на Кал-Ел, хехе. Макар и малко в различна кожа, но добре се получи. Актрисата която играе Лана, много я харесвам.



промо Флаш 7.14




промо Супермен и Лоис 1.11

# 627
  • София
  • Мнения: 27 271
Супермен и Лоис 1.11

УАУ!!! :о

Скрит текст:
Наш Супермен търна в злодей Sad
Всичко се повтаря, Джон позна. Дано се върне в края. Дали не се преструва? Ама и да си го е мислел, след като мина през 'изпитанието' никакъв шанс. Дано само не убие невинни хора, че после дори и да се върне, никога няма да си го просто.
Иначе пореден много добър епизод с много интересни флашбеци.

промо за епизод 12
юхуу, ще видим Джон Дигъл Simple Smile

в спойлера е самото видео с промото (яко е), но в никакъв случай не го отваряйте, защото снимката още е издайническа. Първо си изгледайте епизод 11.

Скрит текст:

# 628
  • Мнения: 611
Супермен и Лоис за сега върви много добре Си Диабло вдигнаха малко летвата дано не го развалят следващите сезони

# 629
  • София
  • Мнения: 27 271
Вече си имаме си дата за сезон 8 на Флаш
премиера на 16 ноември
Не е обявено все още, че това ще е финален сезон.



The Flash 7.14

Може би най-слабия епизод в този толкова разочароващ сезон.
Епизод, който спокойно може да се скипне. Чист филър, който трябваше да е някъде в началото на сезона, не сега. Поредна малоумщина от CW като решение/програмация.
Алегра е страшно дразнещо същество, едвам я изтрайвам. Добре че е Честър, че поне малко забава да имаше.
Краят също бе безумен...

Скрит текст:
Епизод без Бари и Айрис, които заминаха да правят бебета...
В следващия епизод най-накрая ще се появи и 'Богът на скоростта' дано само и него не тръгнат да лекуват с любов и семейство. тц тц тц
Най-интересно в момента ми е около Джо и Кристин Креймър, отколкото при 'отбор Флаш'
Много тъп финал, вместо да намекнат нещо за 'Годспийд' дадоха Фрост и 'възлюбения' и смешко. Докога ще се повтаряме?


Промо за епизод 15

Общи условия

Активация на акаунт