Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 491
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 611
Вече си имаме си дата за сезон 8 на Флаш
премиера на 16 ноември
Не е обявено все още, че това ще е финален сезон.



The Flash 7.14

Може би най-слабия епизод в този толкова разочароващ сезон.
Епизод, който спокойно може да се скипне. Чист филър, който трябваше да е някъде в началото на сезона, не сега. Поредна малоумщина от CW като решение/програмация.
Алегра е страшно дразнещо същество, едвам я изтрайвам. Добре че е Честър, че поне малко забава да имаше.
Краят също бе безумен...

Скрит текст:
Епизод без Бари и Айрис, които заминаха да правят бебета...
В следващия епизод най-накрая ще се появи и 'Богът на скоростта' дано само и него не тръгнат да лекуват с любов и семейство. тц тц тц
Най-интересно в момента ми е около Джо и Кристин Креймър, отколкото при 'отбор Флаш'
Много тъп финал, вместо да намекнат нещо за 'Годспийд' дадоха Фрост и 'възлюбения' и смешко. Докога ще се повтаряме?


Промо за епизод 15


  той Бога на скороста вече 3 сезона го дъвчат идва някакъв клонинг хващат го и той умира

# 631
  • София
  • Мнения: 27 175
Флаш 7.15

Ок като цяло.
Скрит текст:
само да я махнат тази Алегра ли е, каква ли е там, както и дразнещата и сестра Ултравайълет, която са я направили като Бейн. Да се хващат двечките и довиждане.
Разследването на Джо и Кристин все така ми харесва. Добър тандем са двамата. Фрост и Чилблейн са ок, има химия. Като цяло им се дразнят феновете и то заради него основно, но на мен ми допадат.
Клонингите на Годспийд ми харесаха, най-накрая нещата заприличаха на старите сезони, а и Бари най-накрая се прояви и показа умения, и не бе безполезен и разчитащ винаги на Айрис и останалите, защото той сам все не може горкия... И какво сега, 'гражданска война между самите клонинги', уау?! :о

Нора това ли и бе включването за сезона?
И Айрис не е бременна, ха, изненадка тук, не го очаквах.


промо 7.16

# 632
  • Мнения: 611
До колкото разбрах Нора ще се появи със Инпулс в края на сезона тоест последните 2 епизода и още 1 нещо Айрис пак ще я правят Спийдстър явно

# 633
  • София
  • Мнения: 27 175
Флаш 1.16

остават още 2 епизода и сезонът свършва.
В този епизод доста неща се разкриха
Скрит текст:
появиха се най-накрая близнаците на Бари и Айрис, Нора и Барт ; умря един много дразнещ герой (тюх ама да бе повлякла и братовчедка си със себе си, бтв. мерси, Тиф, да братчедки са, грешка в бързината) ; прибраха оригиналния Годспийд със заличена памет (защо, от кой?) ; Джо и Кристин разбраха, че Кристин е??? (клонинг, от друго време, или си е тя, но ''брат и'' се е излъгал, че Кристин е умряла при взрива на отряда им) ; какво става с Айрис, дали е бременна и за това получава тези способности (моля се да не я правят и нея спийдстър, че ще е върха на тъпотията, а Бари изцяло ще се превърне в непотребен чехльо) и разбира се голямата бомба бе появата на Джон Дигъл, 'Спартанеца' който най-накрая сякаш ще приеме офертата и ще стане 'Зеления фенер' Simple Smile
Не ми харесаха само сегментите с Ултравайълет и Алегра. Отървахме се от едната, но май другата ще се задържи за дълго, пф.
И също така не съм съгласен с тези тъпотии за пътуването във времето и създаването на флашпойнт отново и отново. Какво значи, семейството е над всичко и всички??? Що за послание, ОК, то се подразбира, че винаги ще е на 1 място, но не и на цената да страдат хиляди други заради това. Сериозно ли това ни прокламира Джон Дигъл, а.к.а. сценаристите - майната му на страничните последствия, когато става въпрос за семейството. тц тц

Но като цяло добър епизод.

промо за епизод 17

Последна редакция: нд, 11 юли 2021, 00:05 от Diavolo

# 634
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Алегра и Ултраваялет са братовчедки

# 635
  • Мнения: 611
много ми се иска да направят Сериал за зеления фенер и главния да е актьора от Стрелата

# 636
  • София
  • Мнения: 27 175
Хах, тези сериозно ли забремениха
Скрит текст:
Рори??? Най-големия мачо там. То ясно, че трябва да гледаме през хумористичната страна на нещата ама малко прекалено ми идва вече, тц тц
Да дават повече Джон Константин викам и по-малко такива гаври.


Супермен и Лоис 1.12
остават още 3 епизода до края на първия сезон. Отново ми хареса, макар
Скрит текст:
да не очаквах, че наш Супермен толкова бързо ще се върне към светлината. Че даже и от Зод се отървахме! Но Морган Едж според мен съвсем умишлено се остави да го пленят, явно това което е замислил е свързано с това да го задържат и пратят точно на това място.
Джон Дигъл обикаля като цветарка шоутата. Grinning Но тук новината е, че ще има сериал за Зеления фенер по HBO MAX. Супер!

промо за епизод 13




Флаш 7.17
тук най-накрая наистина добър епизод
Скрит текст:
май нямам забележки, а и да имам са абсолютно незначителни и не влияят по никакъв начин.
Жалко, че докато се наканят да направят нещо стойностно и лъхащо на първите сезони, то сезона ще севърши!!
Импулс/Барт е добро попадение, влиза много добре в образа.
Само се надявам на финала, Бари да не излекува Годспийд с любов и молби, уф :о
И да не закачат нашия Джейк Гарик!!

промо за последния 18 епизод

# 637
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Много ме забавляват Легендите, винаги се смея с тях Simple Smile

Супермена много добре върви и той.

Ама защо другите ги няма в хбо го, а само Супермена?

# 638
  • София
  • Мнения: 27 175
Заради старите договори.
Супермен и Лоис е ново шоу и ХБО Макс има правата да го пуска, докато с по-старите на CW не е така.
Заварени положения.

абе забавни са Легендите, ама аз си искам Рори като тулуп, по му отива
макар че сегмента с щерка му е свеж. Simple Smile

# 639
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Според мен го готвят да напуска шоуто. Реално от първите е той и Сара.

Гледам последния епизод на Флаш, свеж е, Сиско се завърна, Джей и той Simple Smile

# 640
  • Мнения: 611
а Джон защо го цепи главата ?

# 641
  • София
  • Мнения: 27 175
Защото не искаше да приема ролята си на избран за Зеления фенер.
Но вече е ясно, че ще я приеме, защото шоуто е на дневен ред. Simple Smile

# 642
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз нали не съм гледала още последният сезон на Arrow, той кога става Спартанецът?

# 643
  • София
  • Мнения: 27 175
Оо, не си спомням точно, но отдавна, мисля че беше 4 сезон, ама толкова много сезони и епизоди са ми в главата, че не съм на 100% сигурен. Simple Smile

# 644
  • София
  • Мнения: 27 175
Супермен и Лоис 1.13

Това трябваше да е финалът на сезон 1, но впоследствие шоурънърите решиха да направят още 2 допълнителни епизода. За съжаление ни чака поредната пауза, този път по-сериозна и епизод 14 ще излезе чак на 10 август. А последния 15 епизод ще е на 17 август.

Добър епизод. Опасявах се, че кулминацията дойде по-рано от очакваното, но ето че отново се случиха неща, които могат да обърнат нещата с краката нагоре.
Скрит текст:
Криптонита вече не влияе на Морган Едж.😯
И не стига това ами и отиде и почна да се зарежда директно от слънцето, като зарядно за телефон.😄
Как ще го спрат изобщо? Изглежда непобедим.

промо за епизод 14

Общи условия

Активация на акаунт