Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 512
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма да е никой от тях според мен. Няма логика Кейтлин да реагира така на когото и да било от изброените. Може би само на Джулиън и все пак не ми се вярва, вече веднъж имахме сериозна изненада с Джулиън. По принцип пишат, че може да е Рони, но според мен пак не би реагирала по този начин, а и Рони не би искал Кейтлин да загуби всичко от Кейтлин в себе си.

# 181
  • Мнения: 36 484
Зуум нали беше влюбен в нея - може да е той... Обаче ще е глупаво да го върнат, след като вече имаше  подобна драма с него.
Може да е Джей Гарик или негова версия - някак изведнъж се появи, за да помогне на Бари в Силата на скоростта, подозрително е. Обаче и с него имаше сюжет с объркана самоличност и "големи" разкрития  Joy Наистина се повтарят много!

# 182
  • Мнения: 1 415
Нещо не мога да я разбера тази теория,че Савитар е някой от героите.Имате предвид,че и той като Еобард притежава способност да се преобразява?

# 183
  • Мнения: 36 484
Това, което се вижда от него е броня - вероятно шлемът променя и гласа (като при Дарт Вейдър).

# 184
  • Мнения: 1 415
Това, което се вижда от него е броня - вероятно шлемът променя и гласа (като при Дарт Вейдър).
А,да,разбрах,като гледах новия епизод!Да не говорим за шантавите фен теории,които четох! Laughing
Изобщо,във Flash са развили много подробно вселената на спийдстърите-богове на скоростта,времеви призраци,зомбита,като онова,което преследваше Еобард...Добре са направили и  дизайнът на костюмите на Ревърс Флаш,Зуум и Савитар да са различни.Също и различните типове енергия на спийдстърите,или поне цветово изглеждат различни,и различната бързина на отделните герои.
Дано включат още интересни детайли и разкрития за тях в следващите сезони!

# 185
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Дано няма повече сезони, изчерпаха се и те, за Стрелата да не говорим.

# 186
  • Мнения: 36 484
Подозирам, че предстоящият филм за Светкавицата (с Езра Милър) може да стане причина за прекратяване на сериала, независимо от рейтингите. Но ще видим.

# 187
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Какъв филм?

# 188
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз не знаех.

# 189
  • Мнения: 36 484
Ето страницата в ИМДБ - филмът ще бъде през 2020 (мислех, че е по-скоро), така че има време за сериала  Laughing
http://www.imdb.com/title/tt0439572/

Езра Милър прилича на момиче, но за три години може да се промени. Предпочитам (на външен вид) Грант Гъстин  Simple Smile

# 190
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Гледах го в трейлъра и как се запъва, преглъща и т.н. и ми е тъпо. Това е първото му появяване.

https://www.youtube.com/watch?v=GgHihy7iyrI

https://www.youtube.com/watch?v=3cxixDgHUYw

# 191
  • Мнения: 36 484
Тази снимка беше с по-добро качество, преди няколко дни, странно  Thinking
Сега гледах Светкавицата -
Скрит текст:
откачените теории се оказаха верни  Shocked А аз се вързах на подвеждащата снимка на страницата на сериала  Embarassed Laughing 

# 192
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Кои бяха , не помня, дай повече инфо.

# 193
  • Мнения: 36 484
Скрит текст:
Че Савитар е Бари от бъдещето (и следват няколко различни предположения как е станало това...)

# 194
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт