Августинската дружина премина първата третина

  • 29 325
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 33
Да се отчета най-накрая след прегледа в четвъртък Simple Smile Всичко изглежда наред, бебето е добре малко напред върви, сега чакаме резултати от БХС. Едиствено на док му направи впечатление това, че има някаква ципа, която не пречи на бебето,  вероятно останала от жълтъчния мехур. Чували ли сте за подобно нещо? Аз доста се притесних, но той ме увери, че бебето си е много добре.

Видяхме още нещичко, на 99% мъжки атрибут Simple Smile Аз толкова рано не знам да вярвам ли, но ММ е много доволен.

Относно имената, БлуАйс, Бориса/Борис много ми харесват, но ММ отхвърли и двете.
Ние имаме няколко идеи за женски и мъжки, които сме коментирали още преди първата ми бременност, ще видим дали ще е от тях.

При дъщеря ми и двамата бяхме харесали много едно име (няма да го казвам, за да не повлия историята ми на някой),  не знам защо решихме да споделим на близките ни, а те всички казаха, че е ужасно и се сещали за не знам си коя лека и глуповата жена с това име. После техните на ММ са му говорили да помислим, че имало толкова много хубави имена.... и сега за капак майка му пак му била споменала, колко ужасно е това име. Стана ми много болно.  Сега със сигурност името ще е изненада за тях!!

А дъщеря ми се роди на РД на свекър ми, който е изключителен човек, та на него я кръстихме по мое предложение. Иначе все пак щеше да е с въпросното "ужасно" име, толкова любимо за нас.

Никола на мен също ми е фаворит, но ММ не е ок. А и доста Николчовци се появиха около нас.

Guerry, Магдалена е много хубаво, както и Магдалина Simple Smile Много ми допада.


# 661
  • Мнения: 3 595
Не гледай други графи. И честити прекрасни резултати!

# 662
  • София
  • Мнения: 160
Venita няма да спа ако не кажеш това име  Hug
Май доста сме комшийки, защото нир все още нямаме ТЕЦ. Добре, че детето беше на плуване, поне тя се изкъпа  Joy
Аз още от гимназията знаех, че ще имам момиче и как ще се казва. Така и стана. Сега чакам да видя дали и второто ще го позная, но с името ще е сложно.
Иначе щерката я усетих към края на 4 м, а сега в края на 13 гс си усещам много добре бебе 2. Знам къде се намира в корема ми.
Притеснява ме, че корема ми е доста голям. Чак толкова да съм се разтегнала с 1-та бременност...ужас. Но иначе засега съм само 2+ кг.
В моята ФМ пише само, че има плацента, но не и каква е.

Последна редакция: пн, 06 фев 2017, 21:49 от vanessка

# 663
  • Мнения: 113
Venita Loca сега ми стана много интересно кое е името? И нашите не харесват мъжкото име което съм харесала ама ще го мисля ако е момче

# 664
  • Мнения: 3 595
Оооо, при нас никой не хареса Мила. Ама никой. Даже имаше изказване от едно родителско тяло - много глупаво име. Трогнах се... NOT.

# 665
  • Мнения: 222
Дидка - пиши отзиви за Стоилов, аз утре съм при Татарова.
Олив, с М е майка ми, баща ми и мъжа ми, съответно и дъщеря ми - Малена .
Мила е страхотно име, племеницата ми се казва така.
Сега за момиче имам избрано име, но не знам още мм дали ще го одобри 😜 За момче нямам - голям зор ще падне ако е момче Simple Smile

# 666
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Алоха, гледам, бая сте се потопили в имена... Моите са ясни още от преди, няма да ги сменяме. По-голяма драма ми е това с пола, защото ММ се опитва да ме убеди, че трябва да го знаем и двамата, пък аз вече дори не си правя труда да го убеждавам, стига ми той да знае, а аз - не Simple Smile Луда работа, чакам го да приспи децата и почваме да нищим темата отново. Объркала съм се, не в сряда, а утре ми е ФМ, та се надявам изобщо да не ни споменат за пол, защото не знам дали ще постигнем консенсус тази вечер. Ама с какви глупости ви занимавам само...

# 667
  • Burgas
  • Мнения: 56
Ох най - после и аз да се вредя да кажа за днешния преглед.
Само първо да не забравя skeeter сестра ми е Мая, а аз съм Соня . Мая и Соня си вървим супер героини цял живот Simple Smile стана ми смешно , зашото не се бях замислила за супер герои. Батманка и Робинка сме си с кака... Simple Smile
Ох днес беше супер на прегледа. Доктора още като сложи ехо и каза : мале колко хубаво бебе, как хубаво е застанало. Майка ми беше с мен. Всичко му измери и няколко пъти повтори как всичко е наред и мн добре се развива. Нещо го подразни ехографа и се размърда и доки почна да му говори : моля те недей сега се мърда дай да те видя Simple Smile. И аз се разтопих. Ставайки пак каза : е браво супер е бебчето. Изписа ми вагинално за инфекцията и дадах кръв за скрининга. Даде ми и сашета желязо да пия. Не трябва да качвам много. Максимум 13, а аз искам дори 10 , защото сега съм + а и съм ниска. Само 1 кг съм качила. Но аз така или иначе се пазя. Ще видим.
За имена имаме и за двете категорични и единодушни. Но нищичко не каза за пол. Аз и не питах.
Така че днес съм супер хепи и мноооого спокойна. Ще чакам вече изследванията. Simple Smile

# 668
  • Мнения: 35
Аз като избирам име определено гледам да не е сред най-популярните за последните години. Например Виктория държи класациите вече няколко години и един ден в клас ще има по 3-4 Викотрии. Преди години така беше и с името Кристиян, сега гледам напоследък Александър се налага. Но като цяло статистики като тези са ми много полезни - гледам какво да избягвам
https://nova.bg/news/view/2017/01/05/170012/%D0%BA%D0%BE%D0%B8-% … 0%B7-2016-%D0%B3/

http://offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Viktoriia-i-Georgi-sa-naj-po … 014-g_435602.html

# 669
  • Мнения: 209
Момичета прегледаха ме вчера всичко е наред ,нямам повече зацапване , все пак беше една точка ,но аз съм си голяма паника .Много се радвам пак си го видях. .Беше седнало 🤗🤗🤗и нямаше как да го измерят цялото .
По темата за имената съм си харесала за момиче Дария или Изабел.   ,но все още нз пола и колко му е да излезе момче .Против съм да кръщаваме на бабите и дядовците за да няма сърдити. Макар ,че мъжа иска на майка му .Ще видим как ще се разбираме .

# 670
  • Мнения: 2 515
Браво Дидка, радвам се, че всичко е наред с теб и бебчо  Hug По-добре паника, отколкото да се случва нещо, а ти да си седиш спокойно. И аз щях да постъпя като теб.
Пепеляши, и твоят преглед е минал чудесно като гледам, браво и на вас  Heart Eyes
crisco, и аз ги гледах тея статистики, също предпочитам някое не толкова популярно име. От тези най-известните определено ми харесват всички, само това Никол..  ooooh! Но аз самата цял живот съм била от детската градина, до университета, че и на работа винаги с поне едно момиче със същото име, като моето.  Crossing Arms В основното, гимназията и уни, бяхме все по ТРИ в клас/група. Най-добрата ми приятелка се казва така, тотално ми е писнало от това име  Laughing Не, че не е хубаво, просто.. А сега в момента почти няма дечица, кръстени така. Та искам да спестя това на децата ми, защото в училище постоянно си чувах фамилията, вместо малкото име  ooooh!
Фешън, като нищо ще вземе да се изтърве лекаря за пол, по-добре го дръпни преди прегледа, обясни му ситуацията и го помоли да не го казва и пред двама ви. И аз искам да разбера какво ще е , освен да пиша после на ТМ да ми каже  Joy

# 671
  • Мнения: 4 891
Фешън, каква душа си само, аз не бох могла без да знам. Нещо ще ме човърка 😹 Иначе имам приятелка, която ще ражда сега март и двамата решиха, че не желаят да знаят пола и да е изненада. Аз ѝ се чудя от къде това решение и как няма грам любопитство..
Коммала, като разбереш пола на бебето на Фешъна кажи и на мен  Flutter

Диди, радвам се, че всичко е наред!

Аз не чета статистики, за мен е важно на нас двамата с мм да ни хареса, а съм на мнение, че името не прави човека, а човекът името. Та и 5 деца да има със същото име, моето ще е различно и ще придава по свой начин чар на името си.

Относно Никол...не знам защо набра такава популярност, на мен лично не ми допада. Харесвам името Никола, но Никол ми е ъъъммхх Sick

# 672
  • Мнения: 2 515
Аз не чета статистики, за мен е важно на нас двамата с мм да ни хареса, а съм на мнение, че името не прави човека, а човекът името. Та и 5 деца да има със същото име, моето ще е различно и ще придава по свой начин чар на името си.
Относно Никол...не знам защо набра такава популярност, на мен лично не ми допада. Харесвам името Никола, но Никол ми е ъъъммхх Sick
Нали? Как стана тъй.. И аз много харесвам Никола, Николина, може би не чак толкова Николета, но и то е много по-добре от Никол  Rolling Eyes
Ами да ти кажа, на мен не ми беше много готино като бяхме толкова много в клас с едно и също. То хубаво, човекът прави името, ама мен никой не ме наричаше с него  Grinning И тогава страдах, че имам скучна фамилия.  ooooh!

# 673
  • Мнения: 973
Който разбере пола на fashionmama пръв , да пише по едно лично на всички други  Grinning Много сте ми сладки с ТМ , ще следя развитието с интерес.
Айла , как казвате на Малена на галено ? Аз съм твърдо решена името да има галено обръщение , Мила също ми харесва , но отново си остава само Мила и ме спира.Освен може би Мили?  newsm78
Също така Мари, Мишел и Мона - все странни имена , но някак нежни. Като ги вкарам в Бг културата обаче ми куца нещо.

Аз се изкефих ,че не качвам и сега всяка сутрин ям баничка с айран . Laughing Ще видим докога и си правя сок ябълка и цвекло после - голяма фенка му станах.

П.С. Никол и Николета не храсевам заради Лозанова , противна ми е много; Марая заради Мара Отварачката. А са все хубави имена.

# 674
  • Мнения: 222
Момичета, браво за хубавите резултати.
Олив, викаме и Малени Simple Smile
С предната Б качвах по 3кг на месец, като в началото най-много, сега мисля че съм по-добре, но като цяло съм с наднормено тегло .

Общи условия

Активация на акаунт