Намаления - пролет/лято 2017

  • 189 355
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Благодаря за експресните отговори. Simple Smile

# 661
  • София
  • Мнения: 1 836
В Okaidi всичко ли е намалено вече? Че преди бяха само по един щендер.

# 662
  • Мнения: 518
В Okaidi всичко ли е намалено вече? Че преди бяха само по един щендер.
Ами май всичко беше намалено с около 30%. Съвсем малко неща имаше нова колекция- пак летни, от някакъв "устойчив памук" или нещо такова Simple Smile, които не бяха намалени-в Парадайз ходих аз.

# 663
  • София
  • Мнения: 1 836
Отидох на Витошка сега - да, вече почти всичко е намалено. Ама така представената като нова колекция си беше в магазина и преди месец.

# 664
  • Мнения: 518
Отидох на Витошка сега - да, вече почти всичко е намалено. Ама така представената като нова колекция си беше в магазина и преди месец.
Не мога да си спомня кога точно е било, зимата- може би февруари, случайно минавайки край Okaidi на Витошка, се оказа че са на 70% намаление- имаше си неща, не е като да са останали 2-3 парцала- доволно напазарувах направо за без пари Simple Smile Та сега пак ще се оглеждам за голямото намаление. Ще съм много благодарна ако някой сподели като започне Simple Smile

# 665
  • София
  • Мнения: 1 953
Kъде има Kensol? На Витошка закрит ли е?

# 666
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 102
От Том Тейлър преди 2 седмици си взехме с ММ по една блузка - от редовната цена имаше 30 % намаление , това е за всички ненамалени стоки, мисля за един артикул е 20 %.
Тези с 50% май бяха есенни.

# 667
  • Мнения: 518
Kъде има Kensol? На Витошка закрит ли е?
Sky City Shopping Mall
бул. "Витоша" 96

# 668
  • Мнения: 13 062
В понеделник ще щурмуваме бургаските молове, да знаете в кои магазини има изгодни оферти към момента?

# 669
  • София
  • Мнения: 9 967
Има все още станали читави неща от намаленията /дрехи, обувки, маратонки/?
Мисля днес или утре да се разходя до:

The Mall, Paradise Center или Serdika Center
В Ринг Мол как е покожението?

# 670
  • Мнения: 19 060
Принципно на летните остават повече неща, защото все пак е отпускарски сезон, зимата е друго. Струва си да се обиколи.

# 671
  • Мнения: 390
Имате ли представа/спомен от предни години, намалението в reserved кога приключва? Харесала съм си някои неща, но преди 25.07 няма да имам път и се чудя дали ще ме дочакат. ..

# 672
  • Мнения: 192
Някой дали знае- ако сега занеса дрехи в h&m дали талоните са валиднидо този август, или до следващия?

# 673
  • Мнения: 192
Някой дали знае- ако сега занеса дрехи в h&m дали талоните са валиднидо този август, или до следващия?

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 3 361
Някой дали знае- ако сега занеса дрехи в h&m дали талоните са валиднидо този август, или до следващия?
До този Wink.

Общи условия

Активация на акаунт