Намаления - пролет/лято 2017

  • 189 313
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 512
И в Парадайс има доста намалени неща.
Толкова са много, че от поне 20 неща едвам можах 3 да си купя, иначе финансите ми щяха да пеят романси, а гардероба да се прьсне 😂😂😂

# 691
  • Мнения: 1 110
тези намаления ме разориха Astonished да не говорим,че отидох вчера да си купя портфейл нещо намалено търсех и си тръгнах с дьнки и блуза вместо за това за което бях отишла Rolling EyesSatisfied

# 692
  • София
  • Мнения: 140
От дамското наистина не съм впечатлена. В мъжкия сектор имаше допълнителни 30 процента на пуловери, дълги панталони и якета. Пуловерите ми харесаха,имаше доста панталони и спортни долнища.

# 693
  • Мнения: 19 018
От 25 юли -

Всичко от колекция пролет-лято 2017 на Benetton, Benetton Undercolors, Benetton Kids и Sisley е с -60% намaлeние!


тези намаления ме разориха Astonished да не говорим,че отидох вчера да си купя портфейл нещо намалено търсех и си тръгнах с дьнки и блуза вместо за това за което бях отишла Rolling EyesSatisfied

Видях един много хубав пост във фейсбук
Пътят към ада е осеян с добри намаления   Joy Joy

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Момичета, а докога горе-долу ще продължават намаленията из моловете?

# 695
  • София
  • Мнения: 2 512
Момичета, а докога горе-долу ще продължават намаленията из моловете?
Мисля, че 31-ви ще е последния ден.

# 696
  • Мнения: 47 993
Цитат
Пътят към ада е осеян с добри намаления
Хареса ми
Аз накупих ще тениски *5-10 лева, анцузи *10 лева, дънки *12, блузи *10 и ризи за мъжът ми *10-27 лева
Доволна
И чак избирах и претенции имах Astonished
Дори мъжът ми остана доволен от цените Wink

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Момичета, а докога горе-долу ще продължават намаленията из моловете?
Мисля, че 31-ви ще е последния ден.

Благодаря! Жалко, значи, най-вероятно ще ги изтърва. А какво правят с останалите неща от летните колекции след тази ориентировъчна дата? Те не остават ли с намалена цена до изчерпване на количествата?

# 698
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Цитат
Пътят към ада е осеян с добри намаления
Хареса ми
Аз накупих ще тениски *5-10 лева, анцузи *10 лева, дънки *12, блузи *10 и ризи за мъжът ми *10-27 лева
Доволна
И чак избирах и претенции имах Astonished
Дори мъжът ми остана доволен от цените Wink
Къде това?
Вчера отварям гардероба да редим багаж за лагера на щерката и всичко омаляло.Трябват ми дънки, панталони, поли, анцузи блузи дълги ръкави.Мисля да погледна в HM , Benetton .В кой мол е най - добре?Избор? Щерката е на 9 , висока е много ..

# 699
  • Мнения: 19 018
Намалените неща си остават в магазините, дори и като извадят новите колекции
миналата година накупих доста неща от ХМ и Бенетон на 70 % намаление в средата на август...

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Това е добре, мерси за включването. Peace

# 701
  • Мнения: 47 993
Х и М и Уайкики, в Дъ мол и Мега мол- и в двата имаше избор
Предполагам и в другите молове има.

# 702
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Мерси!

# 703
  • Мнения: 47 993
На входа на Х и М пише, че намалението е до 17 август

# 704
  • Мнения: 4 942
В моловете има много намаления, купих си много хубава ежедневна рокля за 13лв. от Уайкики. Харесала съм си и едни обувки на платформа в мола, ама май ще изчакам за намаление в новия магазин Гламурела, защото там са хубави и естествена кожа, а тези, които харесах са изкуствена кожа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт