Име за момиченце, което да звучи нежно

  • 12 722
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 074
Наистина масово са Алекс - и момчета, и момичета. Никак не ми харесва. Само един Сашко познавам, но е Сашко само в семейството си.

# 106
  • Мнения: X
Да не ви казвам пък как имахме един Йордан в курса и от ужас да не му викат Данчо явно, взе да се представя като Йори.... Joy Така е не можах да си изкилифещя езика и да го наричам като обичното от децата магаренце, та се обръщах към него с цяло име.

# 107
  • Мнения: 3 031
При моите приятели повечето Александровците са си Сашо, Алекс много по-рядко (пък не сме много дърти).
Сашка е кофти, но пък Саша ми харесва. И то много повече от Алекс.

# 108
  • Мнения: 493
И имаме ли фаворит Megi M???
А покрай мен повече май се Владимировците и Габриелите. София също набира скорост. Може и да надмине Сашките. Имахме съученичка и после една колежка в университета Александра. На галено им казвахме Али/ Аля. Така искаха те.

# 109
  • София
  • Мнения: 44 331
Да не ви казвам пък как имахме един Йордан в курса и от ужас да не му викат Данчо явно, взе да се представя като Йори.... Joy Така е не можах да си изкилифещя езика и да го наричам като обичното от децата магаренце, та се обръщах към него с цяло име.
Не е нужно да е Данчо, може само Дани.

# 110
  • Мнения: 6
По последни разговори с таткото ще е Елина или Катрин. То докато не се роди всичко е предпоследно, Та да видим до месец май какво ще ми дойде на ум. Благодаря на всички мами, които се включиха в темата ми.

# 111
  • Мнения: 3 156
Дано изберете Елина  Peace  Grinning

Лека бременност.  Hug

# 112
  • Мнения: 4 062
При това положение, аз съм за Катрин.

# 113
  • Мнения: 1 786
Аз си оставам за Елина .

# 114
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И аз съм за Катрин. Simple Smile

# 115
  • Countryside
  • Мнения: 11 652
По-добре Катерина от Катрин. Леко раждане!

# 116
  • София
  • Мнения: 44 331
от двете - Катрин, въпреки че, странно или не, Катерина за мен звучи по-нежно и мелодично. Бих го предпочела.

# 117
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
От тези двете Катрин повече ми допада  Peace

# 118
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
При моите приятели повечето Александровците са си Сашо, Алекс много по-рядко (пък не сме много дърти).
Сашка е кофти, но пък Саша ми харесва. И то много повече от Алекс.
И на мен Саша и Сашо ми харесва 10 пъти повече от изтърканото вносно Алекс.

# 119
  • Мнения: 2 762
Елина ми харесва много повече от Катрин.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт