Известни ли са ви случаи на грешно диагностицирана миома?

  • 3 627
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 645
Изписваха ми антибиотици за да намали растежа на тей нареченият миомен възел...
Това е несериозно.
Напиши името на лекаря.

НСЧ, твоите миоми какви са-външни, на краче ли?  newsm78
Субсерозна и интрамурална. Имах и една на краче, но я махнаха при секциото.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 568
Това просто не мога да го повярвам Crossing Arms С антибиотици да се лекува миома!? За първи път го чувам. Айде хомеопатия, диета, билки...., ама антибиотици.... Миомата освен това няма как да се "изстърже" с кюретаж, дори да е субмукозна.... Да не би да са ти говорили за полип??

# 17
  • Мнения: 12
И на мен не ми се вързваха всички тези методи кадето използваха за това и смених лекарката и потърсих друго мнение!И не е полип във всички изследвания е записано като миомен възел не съм попаднала просто на точния лекар и на точното място за съжаление! Мисълта ми беше че по добре при каквито и обстоятелствата да се потърсят и други мнения от компетентни лекари а не да се подвеждаме и да вярваме на първото казано от тях !

# 18
  • Мнения: 46 645
Напиши името на лекаря, иначе просто отказвам да вярвам на това, което пишеш.

# 19
  • Мнения: 12
Д-р Павлина Петрова в град Плевен Авис Мендика!

# 20
  • Мнения: 46 645
А кои антибиотици бяха предписани?

# 21
  • Мнения: 12
Не помня вече минаха околко 2 години и половина но ако се разровя издокументите мога да ви ги напиша слетобяд.Разберете ме аз не съм искала да пиша глупости и да ви лъжа какво бих спечелила все пак с това просто изказах мнение по даден въпрос ,ако мислите че това което съм написала е някаква измислица може да го изтриете просто споделих какво ми се случи.Лек ден!

# 22
  • Мнения: 46 645
Не става дума затова, а за лекар, който явно има сериозни пропуски. Добре е да се знае името му, за да не пострадат други хора.
Освен ако не става дума за антибиотици, а други лекарства, хормонални. Тогава би имало някаква логика...

# 23
  • София
  • Мнения: 104
Субмукозните миомни възли подлежат на хистерорезекция и не е необходима коремна операция. На мен ми е правена такава на един миомен възел, като останаха 2 интрамурални, с които забременях и родих в напреднала репродуктивна възраст. На мен също ми предлагаха коремна операция за интрамуралните възли, но лекаря при когото отидох за второ мнение каза: "Аз съм хирург и много обичам да оперирам - ако искаш веднага ще те оперирам, но миомите не ти пречат на забременяването". Задължително потърси второ мнение.

Общи условия

Активация на акаунт