Януарчета засмени се местят те в Родени!

  • 43 034
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • NE
  • Мнения: 11 001
Аз в последно време съм най-доволна от дрешките на Tesco (F&F). Още с големия зареждам оттам бодитата, а сега са повишили качеството на гащеризончетата и май всичко купувам оттам. Next също обожавам.

# 691
  • Мнения: 2 034
Мами, върнах се назад да прочета за кремчетата за крусти, обсъждали сте Биодерма, Уриаж, Мустела, Хипп, но не разбрах накрая кое е наистина ефикасно. Може ли обратна връзка?
Подариха ми слинг с пръстени, но или аз не успявам да боравя с него, или нещо самият слинг не е наред. Платът трябва ли да е еластичен, защото моят не е? newsm78

# 692
  • Мнения: 114
Аз взех крем на Биодерма. Само след  две намазвания успях да отстраня голяма част от крустите. Преди това, близо месец мажех с бебешко олио, но с голяма мъка махах по мъничко.

# 693
  • NE
  • Мнения: 11 001
ina-mina Ринг слинга е вид тъкан слинг. Подходящ е за малко бебе, но трябва повече упражнения. Можеш да си направиш консултация с някой от консултантите. Всички библиотеки предлагат такива услуги.

# 694
  • Мнения: 2 034
Ще търся биодерма тогава, защото аз мажа сега с олио и падат, но бавно.
Май ще се наложи да помоля за помощ относно слинга, тъй като исках да го ползвам, за да си нося принцесата изправена и да бутам количката. Гледам от ето тази мадама https://m.youtube.com/watch?v=bRdGksTvDwk
но не успявам да подпъхна плат под дупето, а като стегна горната част имам чувствпто, че се залепя за мен и не може да диша. Определено не й е комфортно.  Sad

# 695
  • NE
  • Мнения: 11 001
Да, тази мацка много точно и подробно обяснява. Ринга не е за всеки. Ако искаш попитай консултантите от Библиотеките Вълшебен възел (Хасково и Варна), Слинготека (София) и Слингофея (Пловдив). Всички имат контакти във фексбук. Ако искаш ми пиши на лични.

# 696
  • Мнения: 143
Аз се бях спряла на Биодерма, но от аптеката много ми хвалеха Uriage и взех него.
Не съм доволна честно казано,а може и аз да съм била с големи очаквания  Laughing

# 697
  • NE
  • Мнения: 11 001
Това за крустите ми е на Биодерма и падат от раз с намазване 20 мин. преди къпане. На Уриаж е шампоана и лосиона и съм много доволна. Особено лосиона е може би най-добрия между Мустела, А дерма, Биодерма.

# 698
  • Мнения: 415
Здравейте,мамита.Нали ви бях казала за племенника,че направи реакция от ротарикса.Е,оказа се,че не е от ваксината,а от жълтъка на яйцето.Нали го захранват и започнал да повръща яко.След няколко дни пак му дали и случката се е повторила.Аз си спомням с нашия батко,че също имаше реакция.Обриваше се по лицето и гърдичките.Спрях му го за около 3 месеца и после пак като започнахме го беше израстнал.
Аз още се чудя какво мазило да взема за Сашко за след баня.В момента отново сме на зехтин.Днес купих балсама на д-р Тайс,че има две сухи "петна" на лявата ръчичка.И Бобо имаше,когато беше на възрастта на Сашко и балсама ги оправи за два дни.Много е хубав.
Моят мъник не може или не иска да спи другаде,освен вкъщи.Винаги като отидем при свекървата и той изобщо не спи,или ако заспи,то е за около 30 минути и после е кисел,реве,мрънка...Ужас!Вчера няма да ви казвам каква олелия беше,докато се приберем,та да го сложа да си спи в креватчето.Батко му пък се притесни от това гласче на бебчо и той наду гайдата.Бяхме направо за чудо и приказ!

# 699
  • Мнения: X
Делта, затова при имунизации не се захранва с нова храна, жълтък пък съвсем. Не че ротарикса не дава кофти стомашни реакции по принцип (няколко акани истории в предишните страници).
Твоето детенце с Мустела ли го маза или с Мустела стелатопия? Вторите продукти са по-мазнички и за деца предразположени към екзема. На мен ми харесват, пробвахме и Bioderma , но са по-леки някак, мисля да ги взема за лятото. Uriage също много ми харесаха, може би са най-балансираните от трите.

# 700
  • Мнения: 415
Делта, затова при имунизации не се захранва с нова храна, жълтък пък съвсем. Не че ротарикса не дава кофти стомашни реакции по принцип (няколко акани истории в предишните страници).
Твоето детенце с Мустела ли го маза или с Мустела стелатопия? Вторите продукти са по-мазнички и за деца предразположени към екзема. На мен ми харесват, пробвахме и Bioderma , но са по-леки някак, мисля да ги взема за лятото. Uriage също много ми харесаха, може би са най-балансираните от трите.

И аз знам,че при ваксина не се захранва с нова храна,ама откъде да знам,че са му дали жълтък на мъника.Бобо не сме го имунизирали за ротавирус,та си знаех от раз ,че обривите са заради новата храна в менюто.Сега Сашко(да чукна на дърво) много добре понася ваксините,включително ротарикса.Ще видим по-натам как ще е.
NiaV,досега съм го мазала само със студенопресован,преварен зехтин.Откакто стана топло реших,че вече не е подходящо за него и взех млякото на Бочко.На баткото много добре му действаше.Обаче на Александър-не.Кожата му беше суха на сутринта.Утре ще отида до аптеката,за да видя какво има.Чудя се дали да не взема някаква медицинска козметика. newsm78

# 701
  • Мнения: 6 060
Аз съм много доволна от Мустела, ползваме гелчето за измиване, както и крема за тяло. Олиото им също е добро, а онзи ден се изкуших и си взех и почистващата вода  -за случаите, когато има нещо за почистване по лицето. Слънцезащитният крем например е много бял и даже като е минало доста време от нанасянето, е като призрак в лицето дребната, та ще пробвам да го почиствам с тази вода.
За зехтинът - не знам, не съм пробвала, а и не бих, бебе да мажа, пробвала съм върху себе си - по ръцете основно, но впечатлението ми е, че въобще не хидратира  newsm78

# 702
  • Мнения: X
Рали, пробвай водата и върху себе си вечер. Страхотна е!
За зехтина- нищо страшно в мазането на бебе, не е алерген като какаото или кокоса.

# 703
  • Мнения: 6 060
Тъй ли, още ей сега ще се почистя и аз  hahaha Аз съм много доволна от мицеларната вода, даже мислех и бебка с нея да пробвам  Laughing, ама видях тази опция и взех. Ама Мустелата прави кожата наистина бебешки мека, та колко му е и водата да ползвам, то и без друго е в огромно количество. Мерси за идеята  Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 2 729
Мами, изгубихте се. Как сте? Как изкарахте празниците?

Общи условия

Активация на акаунт