Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 71 279
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 874
Новата тема ми донесе късмет.  newsm44 Аз съм днешният победител от играта на "Fa"  Grinning
Ето кой ще ни е на кадем! Heart Eyes
Браво за големия късмет, все така да ти върви, а и темата да се пълни само с такива новини! Hug

# 31
  • Варна
  • Мнения: 383
Лаленце благодаря  bouquet
Да се оплача и аз,че от мнооооого време ми е заминал късмета нанякъде.Хайде успех на всички в игрите,а пък аз ще чакам да счупя каръка.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за хубавата нова тема! Успех на всички!
Само аз ли не се блазня от играта с магнитчетата? Бях спечелила от сърчицата сваровски преди и бях много щастлива. Такива прахосъбиращи награди не ме впечатляват нещо. Обичам практични награди. Успех на всички, които искат магнитчета - дано ви се паднат тези, които искате!  bouquet

И аз не се блазня, обичам магнитчета по принцип и хладилника ни е окичен отвсякъде, но тези просто не ми харесват. Сигурна съм, че са от типа, дето бързо избледняват и погрозняват... Rolling Eyes

Записвам се с 5 лв. печалба от Лото Бинго вчера. Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 23 130
Благодаря ви.  Hug Успех и на вас.

Иначе получих известие във фб, което гласеше : "Ти спечели в играта, пиши ни на лично съобщение, за да си получиш наградата".  И сега чакам да ми отговорят.  Laughing

# 34
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Честито и от мен. bouquet

# 35
  • Мнения: 9 494

Новата тема ми донесе късмет.  newsm44 Аз съм днешният победител от играта на "Fa"  Grinning

Честитооо!
bouquet

# 36
  • у нас
  • Мнения: 5 739
Лаленце, за темата  bouquet

Честито на всички за новите награди  bouquet

Току-що се връщам от Била-та. Има от промоционалните кутии с бисквити, има и такива без магнитчета. Омешани са. На мен също не ми харесват и не си взех.

# 37
  • Мнения: 494
Късмет!

# 38
  • Мнения: 1 831
Записвам се в новата тема с надежда за някоя по хубава игра, за сега нямам никаква награда през новата година  Rolling Eyes

Бисквити не яде никой в нас и няма да се пробвам там  Whistling

# 39
  • Мнения: 1 028
Честото sea.sea!
Аз нямам с какво да се похваля. Чакам нови игри!

# 40
  • Мнения: 301
Записвам се в новата тема с дневна награда от Шварцкопф  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 243
Благодаря за хубавата нова тема! Успех на всички!

# 42
  • Мнения: 7 328
Честито на fancyy и sea.sea!Късмет на всички ,в очакване на нови вълнуващи игри! bouquetза Лалето!

# 43
  • Мнения: 10 874
Ехеее, много късметлийска ще е тази тема явно. Heart Eyes
Честито, Fancyy! Hug

# 44

Общи условия

Активация на акаунт