Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 71 277
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 977
Късмет на всички !

# 46
# 47
  • Мнения: 874
И аз подозирам за игра на милка! Дано да са хубави наградите  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 411
4естита нова тема и късмет!

# 49
  • Мнения: 2 590
Честито на sea,sea и Fancyy.
Благодаря за новата тема!

# 50
  • Мнения: 2 582
Думи нямам! В СВА имаше игра за 30 мечки, нито 1 човек не е спечелил от нашия град! Убедена съм, че нашите умници не са предали кутията, иначе няма как никой да не спечели.
А за тая година още нямам никаква награда, само едни мостри получих, но те не са печалба. Мнооого зле.  Crossing Arms
И от нашия СВА няма нито един спечелил, а обикновено когато са много наградите винаги има поне един печеливш newsm78

# 51
  • Мнения: 2 582
Честито на sea.sea и Fancyy.
Благодаря за темата!

# 52
  • Мнения: 11 778
В Май Маркет за колелото пуснах касов бон. Играта е на вафли Боровец, но се участва с бисквити Боровец. Не са лоши.
Доколкото видях, в кварталния магазин (Май Маркет) дават най-много бройки, цели 3. В други магазини предимно по 1 брой.
Видях колелото - бива.

# 53
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Мерси за темата.И в нашето СБА няма бисквити с магнити.

# 54
  • Мнения: 199
Получих си заветната кошница с продукти от "Ханджийски и фамилия", за която бях разказвала в предната тема, че ми се обадиха, че печеля, а после беше анулирано и тегленето. Проблема е бил в търговската представителка, която отговаряла за наградите и доставянето им.

И да се похваля......получих уникална  утешителна награда от Heinz
Дървена поставка,сребърна лъжичка, техни продукти, които още не се предлагат на пазара и специален комплект майонеза.

Тази година ми върви само на хранителни продукти Laughing

Късмет на всички в новата тема, нека ни донесе много награди!

# 55
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Честито. bouquet
Чудесни награди.

# 56
  • Мнения: 306
И аз да се похваля с магнит от бисквити Траяна - Амстердам. Купени са от Метро, на промоциална опаковка от две кутии, като едната печелише само.

# 57
  • Мнения: 2 623
Преди малко ходих до Lilly и от вратата ме посрещна една девойка с промоцията на Здраве.Раздаваше флаер и каза,че ако се закупят продукти на стойност 8лв,получаваш кърпа. Взех 2 шампоана, кърпата е същата, която някой беше снимал.

# 58
  • Мнения: 10 874
Хм, явно на места ги раздават и без скреч карти. Thinking Честито, milena_dyakova86! Hug

Dani:), честито и на теб, много хубави награди! Hug

# 59
  • Мнения: 4 841
Лале  bouquet

Аз само на спаркса се надявах ама нъцки.

Общи условия

Активация на акаунт