Две сърца сега в едно туптят, през СЕПТЕМВРИ радост ще ни донесат! Тема 2

  • 33 141
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Напоследък доста правят ХБ в Щерев и в Надежда.
 Аз не гледам рисковете, а плюсовете.
Аз не бих правила БХС, защото не виждам смисъл някаква машина да ми изчислява риск на база хормони и възраст.

Предполагам, че при теб става въпрос за хромозомни аномалии, а те се засичат от добър специалист при фм, и ако той не вижда пробрем не е нужно да се прави амниоцентеза.
 

Последна редакция: нд, 05 фев 2017, 10:02 от Анонимен

# 31
  • Мнения: 3 500
Аз съм си записала час за ФМ при д-р Марков на 09.03., когато точно ще съм навършила 12 седмици. След това трябва да отида в МД да дам кръв за БХС и после някой да ми разчете резултатите, така ли?
Първият път не помня как е било. Вторият си правих БХС при д-р Янкова, тя ме гледа на 3д, след това дадох кръв, предполагам са я изследвали в МД, а накрая наблюдаващия ми генеколог ми се обади да ми каже резултата. Тогава риска беше 1:20 000. С голямата ми беше 1:215 риска, но аз не правих амнио.

# 32
  • Мнения: 71
Аз в 12 сед ще си правя БХС а живот и здраве ФМ в 20 седмица

# 33
  • Мнения: 130
Ще правя ФМ 11-12 гс. Преди години точно в 11 гс се видя, че плодът е с такива малформации, че трябва да се прекъсне бременността. Не бих чакала до 20 гс за първа ФМ...

# 34
  • Мнения: 71
така каза АГ надявам се разбира повече от мен

# 35
  • Мнения: X
И аз като мама с проблеми, съм съгласна с Moon, че има проблеми, които се виждат още в 11-12 г.с.

# 36
  • Мнения: 71
при БХС е същото

# 37
  • Мнения: X
За съжаление, не е.
Това е скрийнинг, като такъв е изключително чувствштелен и има 30℅ достоверност, защото може да отчете фалшиво положителен резултат.
 И когато това стане след това се правят по конкретни и точни изследвания с диагноттична цел.

# 38
  • Мнения: 71
С първата ми бременност беше както сега едни и същи методи на изследване

# 39
  • Мнения: 92
Здравейте, момичета. Ако искате първата страница на темата ви да е шарена, обърнете се към създателката й, за да оправи нещата.
А относно ФМ в 11-13.6 г.с. може да се видят неща, които на по-късен етап вече няма да са видими. Щом АГ-то е преценила, че ще прави ФМ чак тогава, значи няма никакви съмнения за някакви нередности.

Извинявам се, че се намесих, просто реших да помогна  Peace

Успешна и безпроблемна бременност на всички!

# 40
  • Мнения: 71
Здравейте, момичета. Ако искате първата страница на темата ви да е шарена, обърнете се към създателката й, за да оправи нещата.
А относно ФМ в 11-13.6 г.с. може да се видят неща, които на по-късен етап вече няма да са видими. Щом АГ-то е преценила, че ще прави ФМ чак тогава, значи няма никакви съмнения за някакви нередности.

Извинявам се, че се намесих, просто реших да помогна  Peace

Успешна и безпроблемна бременност на всички!
Мерси

# 41
  • Мнения: X
Веселина, благодарим за мнението ти.

Нека създателката на темата да ни разкраси първата страничка.

# 42
  • Мнения: X
Нека всяка с термин 2017та септември, ми пише ЛС с очакван терми, ник и години, ще разкрася аз 1 страница. Всъщност съберете всички координати до тук на едон място и нека някоя да м ги прати на едно Лс, постепенно ще добавям.  Peace

Последна редакция: сб, 04 фев 2017, 23:01 от Анонимен

# 43
  • Мнения: X
На мен за съжаление ми е рано за термин, защото ако резултатът от хорионбиопсията е лош трябва да спра да пиша в темата.

# 44
  • Мнения: 15
Gerda1, стискаме палци всичко да е наред и да се радваш на здраво и щастливо бебче септември!!! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт