Две сърца сега в едно туптят, през СЕПТЕМВРИ радост ще ни донесат! Тема 2

  • 33 187
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 320
Аз ФМ правих в Пловдив при Троянчев записваш си предварително час при него, а БХС в катедра по медицинска генетика към Св.Георги пак в Пловдив, резултатите ще ми излязат до края на седмицата Peace

# 706
  • Мнения: 320
Добро утро, момичета,

И аз вчера бях на преглед и моя бебок расте. Сега чакам следващия преглед, които ще е ранния скрининг за вродени аномалии 11-13 г.с. и след това БХС след две седмици. Притеснено ми е и едновременно с това нямам търпение.
При мен болките си продължават, въпреки лекарствата. Лежа много и се надявам да идва по-скоро заветната 12 г.с. Simple Smile

Не мога да се включа по темата за суеверията- не вярвам в такива неща Simple Smile.
Вие как сте? Как са бебетата? Някой ходи ли вече на БХС и ФМ?
 
На мен лекарката ми каза че трябва двете изследвания е хубаво да са в един ден заради размерите, после ставало разминаване, ти защо ще правиш БХС две седмици след ФМ... Rolling Eyes

# 707
  • Мнения: 164
Браво момичета ☺
Днес и аз бях на БХС.Видях бебчето ни.Пораснало е ☺.Доки каза,че е много послушно понеже го измери без проблем и гледа за пол.Каза 55% за момче към 45% за момиче, но още е много рано и най важното е да се роди живо и здраво пък каквото дал Господ.Дадох и кръв и резултати ще имам другата седмица във вторник.Иначе при мен зацапването си продължава,но важното е че бебчо е добре и расте 😊

# 708
  • Мнения: 379
ФМ в толкова начален етап не протича ли, като ехографски преглед ? Аз за сега започнах да ходя при Елена Леви в Пловдив. Каза ми за следващия път ехо и БХС, но не го нарече ФМ. Сега се притесних да не я изпусна тази ранна ФМ...иначе аз се взех направление, обадих й се и отидох. След това ми определи следващ преглед, тя прави всички изследвания и води раждания. По каса обаче се полагат много малко неща.

Последна редакция: вт, 21 фев 2017, 14:56 от Lilince123

# 709
  • Мнения: 320
ФМ в толкова начален етап не протича ли, като ехографски преглед ? Аз за сега започнах да ходя при Елена Леви в Пловдив. Каза ми за следващия път ехо и БХС, но не го нарече ФМ. Сега се притесних да не я изпусна тази ранна ФМ...
Ами на мен по документи моята докторка ми го води ранен комбиниран скрининг т.е ранна ФМ и ранен БХС

# 710
  • Мнения: X
Ехе,Адри, твоят шеф много готин.

# 711
  • Мнения: 564
aplesito , имах предвид, че за след две седмици са ми планирани тези две изследвания. Иначе и на мен ми казаха, че трябва да се направят заедно или непосредствено едно след друго, за да са достоверни резултатите.

# 712
  • Мнения: 320
Mladamama, извинявай не съм те разбрала  Wink Lilince123, ФМ ми струваше 80лв.,със сигурност не е по здравна каса, а БХС ми беше безплатен...Едно полезно и безплатно нещо в тази държава... Peace

# 713
  • Варна
  • Мнения: 74
Mladamama, извинявай не съм те разбрала  Wink Lilince123, ФМ ми струваше 80лв.,със сигурност не е по здравна каса, а БХС ми беше безплатен...Едно полезно и безплатно нещо в тази държава... Peace
от януари е безплатно БХС, питах понеже с предната бременност си го плащах...

# 714
  • Мнения: 96
Резултатите от моя БХС би трябвало да излязат утре. Уж моята клиника предоставя възможност да се проверяват резултатите онлайн, ама нещата при мен не сработват. От няколо седмици си пиша с тях  и уж все ще го решат проблема  #Cussing out, а иначе парите си ги взимат от сметката ми без да имат проблем. Утре ще се разправям с тях на място  #2gunfire

Радвам се за всички бременки, които са видели скоро бебечетата си. Моят д-р ще ме види чак след 4 седмици. Много време ми се вижда, ама какво да се прави. Да имаше как всяка седмица щях да искам да виждам бебечо  Laughing

Днес се сдобих с Веледа против стрии и се понамазах. Доста ми хареса, дали ще има резултат идея си нямам. Моето мамче ми е намерило свинска мас и ми се ще и нея да пробвам. Ако някой има опит как се приготвя нека сподели  bouquet

# 715
  • Мнения: 71
при мен засеха също се оказа момче

# 716
  • Мнения: X
Беше ли ви студено или горещо ,та по това да се разпознава предваритулно момче или момиче е? Crazy

# 717
  • Мнения: 320
Нон стоп умирам от студ...вънка е 10градуса, а аз съм ледена... това мисля, че беше за момиче, а на мен за сега ми казаха момче поне до следващата ФМ в 19г.с

# 718
  • Мнения: 71
постоянно ми е жега

# 719
  • София
  • Мнения: 1 591
А на мен ми е ту студено, ту горещо. Да се притеснявам ли за сексуалната ориентация на детето?  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт