Звездни компромати - 313 част

  • 112 792
  • 755
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 260
Според мен, ако нямаха отношения, биха отговорили опровержително на подобрен коментар - Прекрасни......запазете тръпката, наслаждавайте се на всяка секунда заедно и пазете любовта Heart, а те само са го харесали.

Много харесвам Натали Портман. Красавица е, въпреки липсата на сексапил. Възможно е да е позагубила чара си, заради бременността.

# 376
  • Варна
  • Мнения: 1 888
Къде е Мис Тигрова?  Sad  Laughing

# 377
  • Мнения: 11 005
Не си спомням да съм го мярвала Ласкин пак е получил словесна д....я  по "...вмирисани плеймейтки? Хламидни картечарки!""Гиздави селянки, чиито лица са толкова красиви, че имам съмнението, че са издялани от пиян чирак на лош скулптор. Полусляп и без дясна ръка.>>"

# 378
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Плеймейтките са противни създания, но такива бълващи отвратителни слова по тях като Ласкин са тройно по-противни.

# 379
  • Мнения: 17 542
Не си спомням да съм го мярвала Ласкин пак е получил словесна д....я ...
Четвъртък, 26 Януари 2017 13:15 - считай, че тук е обсъдено на мига. И е!

# 380
  • Мнения: 11 005
Не си спомням да съм го мярвала Ласкин пак е получил словесна д....я ...
Четвъртък, 26 Януари 2017 13:15 - считай, че тук е обсъдено на мига. И е!

затова и уточних Wink
ако искаш , изтрий го  Mr. Green
п.с. не е като новината през 3 поста от преди 2 стр.

# 381
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Установих, че Ласкин не съм красива (и слава Богу Laughing). Не съм плеймейтка и имам научна степен, но той как ще го разбере това, щом не държа папка в ръце... Тъй ами, без папка няма интелект Joy

# 382
  • Мнения: 17 542
А, все ми е тая, просто ти отговорих. Неадекватни включвания с най-нова новина тук има всеки ден. Решили да минат през темата и да ни информират сензационно! Mr. Green

# 383
  • Мнения: 181
Клоуи Мориц с интересни обувки:

Скрит текст:


Ето такъв тип са:

# 384
  • Мнения: 20 422
Като пате е Mr. Green

# 385
  • Мнения: X
Натали беше много красива в "Closer", но и от тогава са минали 12-13 години.

Обувките на Мориц са ужасни.

Рийз Уидърспун и Никол Кидман на премиерата на общия им сериал.
Скрит текст:

Ева Лонгория

Памела Андерсън

Дакота и Джейми

Розамунд Пайк и Дейвид Ойелово

# 386
  • Мнения: 10 571
Главата на Кидман е ужасно голяма.  (хейт!)  Mr. Green

# 387
  • Мнения: 3 819
Рийз е като щерка на Кидмън.

# 388
  • Мнения: 3 677
О, Кидмън (да не се бърка с "О,Шипка!") вече до телевизията ли я докара? Сигурно ще е интересн сериал, но все пак...

# 389
  • Мнения: 2 432
Полът на бебета на Бионсе ( дано не се повтарям ). Уж чета всичко.

Скрит текст:
http://woman.---/n/ekskluzivno!-bionse-razkri-pola-na-bebetata.49746.html

Уф, нещо не работи тъпото http
Трите тиренца се заместват с bg

Последна редакция: ср, 08 фев 2017, 15:02 от Lightworker

Общи условия

Активация на акаунт