Кралски работи и клюки - 10

  • 125 271
  • 724
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 619

Отделно и в това са привилегировани. Тя кара трудно първите месеци, другите деца има кой да ги гледа, да ги обучава, да ги възпитава. И предполагам, че се грижат изключително добре за нея, за здравето ѝ, за бременността ѝ.

Майката си е майка. Все едно да кажеш, че принцовете са привилегировани, защото като умря майка им, са ги гледали бавачки. А и не мисля, че е особена привилегия само за кралски особи това. Всеки по-заможен човек може да си позволи бавачки, частни учители и медицинско обслужване.
Иначе аз изказах предположение. Имаше статии, че тоя път е било критично положението с повръщането и трудно са го овладяли.

# 436
  • Мнения: X
Не забравяйте колко деца ражда кралица Елизабет 2 и то като действаща кралица. Много ме съмнява това с ограниченията.

# 437
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Статията не само е тендециозна, но и няма нищо вярно. Работещите родители тук имат 3-4 деца, а другите се плодят като зайците, раждат до 45. Кейт има доста време да роди още 2-3 даже. А това за забраната на лекарите, поне из тукашните новини не съм го прочела. Със всяка от трите бремености в началото има проблеми, но след това сияе и пътува къде ли не.

# 438
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:

Отделно и в това са привилегировани. Тя кара трудно първите месеци, другите деца има кой да ги гледа, да ги обучава, да ги възпитава. И предполагам, че се грижат изключително добре за нея, за здравето ѝ, за бременността ѝ.

Майката си е майка. Все едно да кажеш, че принцовете са привилегировани, защото като умря майка им, са ги гледали бавачки. А и не мисля, че е особена привилегия само за кралски особи това. Всеки по-заможен човек може да си позволи бавачки, частни учители и медицинско обслужване.
Иначе аз изказах предположение. Имаше статии, че тоя път е било критично положението с повръщането и трудно са го овладяли.
Майката си е майка, вярно е. Вярно е и за бавачките, учители и т.н., но всичко трябва сам да го свършиш т.е. да намериш тези бавачки, да са добри, да им се довериш. В БГ специално е много, много трудно да намериш читава такава. Няма как да сравниш бавачките, учителите, мед. обслужване на Кейт с такова на някой заможен (уж) човек, освен ако не говорим за наистина богати хора и то извън БГ.
Още с раждането се знае децата къде ще учат, какво ще учат и какви са им задълженията. От тази гледна точка са доста улеснени. Иначе не е невъзможно и за човек извън сем-то, но трябва да си го постави за цел- пример сем-то на Кейт.

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Шведската принцеса Маделин е родила третото си дете -дъщеря http://m.dir.bg/life/news/26956450/

# 440
  • Мнения: X
Кралското семейство от днес в много снимки
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5491457/Royal-women-Me … onwealth-Day.html

# 441
  • Мнения: 3 867
Сетих се, че бяхте обсъждали Софи Уинкълман - тази, която играеше в Двама мъже и половина, че е част от кралското семейство на Англия.

Та поразгледах снимки и точно за кого е омъжена. Съпругът ѝ ми се видя доста страшен. На всички снимки е такъв. Лорд Фредерик Уиндзор:

# 442
  • Някъде там
  • Мнения: 16 068
Много са красиви тоалетите на всички.Явно дрескода е синьо.Единствена кралицата се различава.
Кейт така изглежда прекрасно.

# 443
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
Не съм запозната с протокола, но не е ли гаф, че Мегън и Кейт са с еднакви обувки?

# 444
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Наскоро четох статия, в която констатират, че Кейт се е олелчила и сравняват стила и с този на Камила (сходни по кройка и тоналност тоалети). На това събитие също са с подобни връхни дрехи.

# 445
  • Мнения: 15 572
Олелчила се е тя - пълни глупости. Сега ще роди и за два месеца ще е в топ форма, а тези, дето са писали статията ще има да пишат колко бързо е влязла във форма.

Между другото шапка й свалям - в толкова напреднала бременност да носи толкова високи обувки си е постижение. Чудя се на тази жена не й ли се подуват краката през бременността Rolling Eyes

# 446
  • Мнения: X
Цитат от една друга тема, клюка е и не знам колко е достоверна Peace

И една сочна клюка от английско - Хари всъщност вече бил женен за Меган, били свършили тази работа на почивката си в Ботсвана. Поставил кралското семейство пред свършен факт по този начин, затова и клекнали да я приемат и сега организират втора, официална сватба. Хич не я харесват англичаните, все правела гафове, присъствала където не трябвало и правела забранени в етикета неща - вървяла пред кралицата, прекъсвала я, прозирала ѝ роклята на годежните снимки.

# 447
  • Мнения: 3 867
Олелчила се е тя - пълни глупости. Сега ще роди и за два месеца ще е в топ форма, а тези, дето са писали статията ще има да пишат колко бързо е влязла във форма.

Между другото шапка й свалям - в толкова напреднала бременност да носи толкова високи обувки си е постижение. Чудя се на тази жена не й ли се подуват краката през бременността Rolling Eyes
Освен, че са ѝ високи обувките, ходи по мокри павета с тях. Аз ако съм и без да съм бременна, ще се пребия.

# 448
  • Мнения: 15 572
Цитат от една друга тема, клюка е и не знам колко е достоверна Peace

И една сочна клюка от английско - Хари всъщност вече бил женен за Меган, били свършили тази работа на почивката си в Ботсвана. Поставил кралското семейство пред свършен факт по този начин, затова и клекнали да я приемат и сега организират втора, официална сватба. Хич не я харесват англичаните, все правела гафове, присъствала където не трябвало и правела забранени в етикета неща - вървяла пред кралицата, прекъсвала я, прозирала ѝ роклята на годежните снимки.

Няма да се учудя, ако се окаже вярно. Иначе не виждам защо направиха толкова много компромиси с протокола, след като тя официално все още не е член на кралската фамилия.

# 449
  • Мнения: X
Снимки от третата бременост. Има такива, на които изгллежда като лелка и такива, на които е като момиченце.

https://www.usmagazine.com/stylish/pictures/kate-middleton-mater … /royal-blue-bump/

Общи условия

Активация на акаунт