Кралски работи и клюки - 10

  • 125 280
  • 724
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 876
Пак да повторя, че ако бабата не беше се намесила на времето да остави синът си да се ожени за жената, която обича, нямаше да ги има после тези трагедии.

# 91
  • Мнения: 3 826
Само, че Чарлс никога не е искал да се жени за нея,
Чарлс е тип ерген и би се седял такъв, ако зависи от него,
Камила също не е искала да се жени за него, просто са имали връзка без планове,
на него точно това му е харесвало и това е направило отношенията им толкова трайни- връзка с някаква дистанция и физическа, и емоционална - нито са вечно заедно, нито са се слели в едно,

женитбата им като станаха на по 60  вече е ПР ход, за да спасят имиджа на монархията, както и може би самата монархия , която чиято популярност бе достигнала много ниски рейтинги и започна да се пише ''има ли смисъл от монархията''-
т.е. - не стига, че ги издържаме, ами само проблеми докарват  ...

Уилям и Хари не са преглътнали Камила,
преди време имаше един случай-
някакви хакери са подслушвали  телефоните им, за да намерят нещо интересно, за Уилям- нищо, но за Хари:
Когато се е женил синът на Камила, той е бил поканен естествено,
в същия ден се е женила и тази известна кичозна двойка и Хари е казал: По-добре да трябваше да ходя на тяхната сватба.

# 92
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Благодаря за линка към филма, Вот так.! Не успях да го изгледам докрай. Ако преди Даяна ми беше почти безлична, клоняща към леки симпатии от моя страна, вече ми е не просто безлична, а направо имам негативно отношение към нея. Слаба емоционално, психически нестабилна, лукава- такава я видях аз. Все пак е от род с потекло, от сой, със сигурност е трябвало да знае в какво се впуска. А и това нейно напълно осъзнато и признато падане по стълбите, бременна с Уилям- без коментар просто, дори ми е трудно да се сещам с каква лекота говори за тази си постъпка. Все едно на нея най- голямо удоволствие й е доставил фактът, че Кралицата се била разтреперила от притеснение като я видяла паднала. Това само още веднъж показва, че Бети не е чак такова зло, а Лейдито- неволна жертва. Също така, пак по думите на Даяна, тя е избрала имената на децата, не се е съобразявала с никого, което също е показателно, че е имала свобода на действие и е умеела да си налага позициите и изборите си, не е като е била просто маша в ръцете на съпруга и свекърва си.  Stop
Лично мое мнение, доста неща ми се изясниха за мен самата. А Чарлз не е бил чак такъв грозник за времето си- доста атлетична фигура и сравнително приятен външен вид.  Peace И Хари сега много прилича на него на младини.  Simple Smile

# 93
  • София
  • Мнения: 30 142
Даяна е била в дълбока депресия. Това е състояние, в което човек е точно такъв- нестабилен, слаб, колеблив, търсещ внимание и съпричастност. Това не зависи от нея в голяма степен. Да, идва от такъв род, но е нещастно дете и търси това, която е нямала като малка- любов, нежност, стабилност, внимание, а получава само упреци, изневери и ехидни подмятания и то на обществени места. Чарлз да се благодари, че не е била разтропана още в началото, защото е можела много добре да му "отговори" на глупавите шегички, които си е позволявал пред хората.

# 94
  • Мнения: 736
  Аз мисля, че пък е била много заблудено, младо момиче, което е имало нереалистични очаквания за бъдещето си и е намерила неправилния човек. Доста често срещано е това, точно в тази възраст между 17/18-24/25год. момичетата са доста уязвими и объркани и са способни ако нямат добър бащин пример и семеен такъв да допуснат грешка като вярват и влагат енергия в думите на "неправилния". Тогава си толкова объркана каква си и какво искаш да бъдеш, че си толкова лесна да повярваш в някакви небивалици и да се дообъркаш, в случая на Даяна- булимия и депресия, допринесени с жалки опити за задържане на мъжа защото реално, тя това е видяла в нейното семейство и тя го принася и в нейния семеен живот.
  Дори и от тези записи съм склонна да вярвам, че тя е обичала Чарлз до край но не е могла да се примири с факта, че той не мисли за нея така и не я обича така, дори тя сама го намеква в записите като казва, че тя му е била интересна защото е различна и върши нещата различно, привличала е вниманието му защото е "вдигала много шум". И пак съм склонна да вярвам, че  повечето й публични изяви с други мъже са били отново жалък опит да събуди интереса му.
  За мен тя е една от многото жертви на семейния модел, а те са наистина много, без да се налага да "влизат" в кралското семейство.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Днес по НГ ще повтарят филма за Даяна от 22.00 ч
Шведската принцеса Маделейн е бременна с бебе номер 3 : http://www.hellomagazine.com/royalty/gallery/2017082841935/swede … y-number-three/1/

Датският принц Николай е празнувал 18-тия си РД : http://www.hellomagazine.com/royalty/gallery/2017082941947/princ … birthday-party/1/

Датските близнаци тръгват на училище: http://www.hellomagazine.com/royalty/gallery/2017081541601/princ … s-start-school/1/

# 96
# 97
  • София
  • Мнения: 2 423
Канал 1 -  Седем дни, които разтърсиха света - за Даяна. Започва втората част.

# 98
  • Мнения: 4 936
някъде суб за филма за Даяна на синовете й?
My Mother Diana

# 99
  • Мнения: 453
Наскоро гледах филма от 2013 г. Мисля, че само "Даяна" се казваше.
Там основно е наблегнато на лъовта и с палестинския доктор и как е бил голямата и любов. Дори с Доди не е имала нищо, само го е дразнела. Семейството / на доктора/ така и не я приемат- бяла, разведена, християнка и на всичкото отгоре най-известната жена по това време.

Къде е достъпен филма?

# 100
  • Мнения: 4 936
замун..да има даяна 2013 г

# 101
# 102
  • Мнения: 10 874
Уилям и Кейт очакват трето дете. Heart Eyes
Източник

# 103
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Да, някой предната страница го догатна Simple Smile много са бързи еййй Simple Smile
Залагам на момче пак Sunglasses

# 104
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Уилям и Кейт очакват трето дете. Heart Eyes
Източник

Да ето новината от днес и в тукашните медии Simple Smile http://www.bbc.co.uk/news/uk-41148027

Общи условия

Активация на акаунт