♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 52

  • 68 270
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371


- Йомер, много красиви деца имаме.
- Вярно е скъпа, но защо са руси близнаците?
- Виж сега, ти генетика учи ли си?
- ?
- На баба леля и, която е била ... ох, обърках се.... Що питаш?

Лека Hug

 Joy Joy Joy

Типично за Дафа да се питлае  Twisted Evil- кажи "По-светла моя версия са" и толкоз  hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha а, де  Peace Crazy

# 16
  • Мнения: 11 986
КОТЕ, такова чудо като Корай не мога да го изтрая в реала и минута, ама в паралелния свят е друго, то там ЕлБар вар, ама това е друга тема....започнах да се чувствам като дели ooooh! ooooh! ooooh!

# 17
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
КОТЕ, такова чудо като Корай не мога да го изтрая в реала и минута, ама в паралелния свят е друго, то там ЕлБар вар, ама това е друга тема....
започнах да се чувствам като дели ooooh! ooooh! ooooh!

Чак сега ли  hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 11 986
Скрит текст:
КОТЕ, такова чудо като Корай не мога да го изтрая в реала и минута, ама в паралелния свят е друго, то там ЕлБар вар, ама това е друга тема....
започнах да се чувствам като дели ooooh! ooooh! ooooh!

Чак сега ли  hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha

Попаднах на интересна статия
Скрит текст:
-Защо щастливите двойки не се фукат онлайн - познайте за кого се сетих
Според вас има ли нещо вярно в поведението на БГ и ЕЮ Rolling Eyes

Живеем в странно време, в което за някои хора статусът в интернет има по-голямо значение, отколкото щастието им в реалността.
Време, в което преценяваме живота на някого по снимките, които той публикува във Facebook, и по думите, които пише в ежедневните си постове. И често, много често представата ни за тях е погрешна.

Ето няколко причини защо щастливите двойки не вадят на показ любовта си в социалните мрежи.

Когато хората са щастливи, те живеят в реалността
Ако всичко е добре в отношенията на някого, той не намира нужда да губи времето си, отредено за любимия му, за писане на статуси, за да доказва добруването си пред останалите.
Не става дума никога да не се публикуват снимки от очарователни събития, на които си с половинката си, но когато една двойка е щастлива, тя егоистично изживява любовта си далеч от хорските погледи. Когато изпитваш блаженство, нямаш нужда от някаква си социална мрежа да те разсейва от него.

Двойките, които вадят кирливите си ризи онлайн, не печелят нищо от това

Доброволно да споделяш личните си проблеми пред всеки, който познаваш, използвайки социалните мрежи, е, мека казано, неефективен начин, за да преодолееш грижите си. Твърде вероятно това още повече да влоши отношенията.

Дръж щастието си за себе си

Не печелите нищо, публикувайки „доказателства” колко щастливи сте във Facebook. Радостта е да бъдеш с другия, да се споделяш с него, да се прегръщаш с него на истински диван, а не в социалните мрежи. Хората, които разбират това, по-рядко използват онлайн пространството за показване на чувства.

Никой не трябва да доказва нищо на никого

Двойките, които са наистина щастливи и доволни във връзката си, нямат интерес да използват страниците си в социалните мрежи, за да доказват на другите колко са влюбени. Те са заедно, защото така искат, а не да задоволяват любопитството на останалите.

Не на фалшивата любов

Психолозите твърдят, че двойките, които не ползват социалните мрежи, са по-щастливи от тези, които постоянно се опитват да се сравняват с любовта на приятелите си.
В крайна сметка по-важна е реалността и истинските чувства, отколкото тези, които се опитваме да фалшифицираме онлайн, търсейки повече лайкове и популярност

Източник http://www.mila.bg/article/6038338

Лека

Последна редакция: нд, 05 фев 2017, 22:15 от Slawena

# 19
  • Мнения: 9 540
Славенче държанието на Баръш и Елчин е точно такова, дори в сегашните им връзки, Peace но кака и Китодар имат спешна нужда тази информация да бъде набита в кухите им лейки  Naughty

# 20
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568

Без него не може.

# 21
  • Мнения: 8 098

Попаднах на интересна статия-Защо щастливите двойки не се фукат онлайн - познайте за кого се сетих
Според вас има ли нещо вярно в поведението на БГ и ЕЮ Rolling Eyes

Скрит текст:
Живеем в странно време, в което за някои хора статусът в интернет има по-голямо значение, отколкото щастието им в реалността.
Време, в което преценяваме живота на някого по снимките, които той публикува във Facebook, и по думите, които пише в ежедневните си постове. И често, много често представата ни за тях е погрешна.

Ето няколко причини защо щастливите двойки не вадят на показ любовта си в социалните мрежи.

Когато хората са щастливи, те живеят в реалността
Ако всичко е добре в отношенията на някого, той не намира нужда да губи времето си, отредено за любимия му, за писане на статуси, за да доказва добруването си пред останалите.
Не става дума никога да не се публикуват снимки от очарователни събития, на които си с половинката си, но когато една двойка е щастлива, тя егоистично изживява любовта си далеч от хорските погледи. Когато изпитваш блаженство, нямаш нужда от някаква си социална мрежа да те разсейва от него.

Двойките, които вадят кирливите си ризи онлайн, не печелят нищо от това

Доброволно да споделяш личните си проблеми пред всеки, който познаваш, използвайки социалните мрежи, е, мека казано, неефективен начин, за да преодолееш грижите си. Твърде вероятно това още повече да влоши отношенията.

Дръж щастието си за себе си

Не печелите нищо, публикувайки „доказателства” колко щастливи сте във Facebook. Радостта е да бъдеш с другия, да се споделяш с него, да се прегръщаш с него на истински диван, а не в социалните мрежи. Хората, които разбират това, по-рядко използват онлайн пространството за показване на чувства.

Никой не трябва да доказва нищо на никого

Двойките, които са наистина щастливи и доволни във връзката си, нямат интерес да използват страниците си в социалните мрежи, за да доказват на другите колко са влюбени. Те са заедно, защото така искат, а не да задоволяват любопитството на останалите.

Не на фалшивата любов

Психолозите твърдят, че двойките, които не ползват социалните мрежи, са по-щастливи от тези, които постоянно се опитват да се сравняват с любовта на приятелите си.
В крайна сметка по-важна е реалността и истинските чувства, отколкото тези, които се опитваме да фалшифицираме онлайн, търсейки повече лайкове и популярност

Източник http://www.mila.bg/article/6038338



Славена, Heart Eyes прави са авторите, щастливите двойки не се нуждаят от лайкове и чуждото  одобрение! Crossing Arms
Те са си самодостатъчни!

Ако съдим по появата в медиите и нета  на Кака и Борко те едва ли са такава двойка, а Елчин и Юнус трябва  да са много по-щастливи от тях! newsm78

Тези поне греят  блажено! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 9 540




Последна редакция: нд, 05 фев 2017, 23:23 от tempestad

# 23
  • Мнения: 9 540
За добро утро  Hug Hug Hug Hug

Глава 10

За първата годишнина на Джансу Дефне имаше огромни планове. Йомер се опита да я попита дали не иска да наемат някой ресторант, за да не се занимава тя с подготовката. Това обаче му донесе само ядосан поглед и час мълчание от страна на съпругата му. Дефне се примири единствено с това да поръчат тортата отвън, просто защото трябваше да признае, че няма да се справи и с това, а не искаше да затруднява баба си или Нихан, заети с малките Исо и Бурак, който беше вече на осем месеца.
Дефне беше решила да е парти в градината. Беше наредила храната на огромна маса близо до къщата, а по- малки маси бяха разпръснати из цялата затревена площ. Постара се да са далеч от басейна, защото не искаше родителите през цялото време да се притесняват да не падне някое от децата в него. Балони бяха завързани за облегалката на всеки стол. Покривките на масите бяха бледо розови и на всяка от тях имаше ваза със свежи цветя.
Храната беше приготвена от нея- имаше от всичко за всеки вкус. Йомер се шегуваше, че има храна за целия град. Сладкишите бяха отделна тема- имаше от всеки вид: от най- обикновените бисквитки до най- засуканите пасти.
Първите гости запознаха да пристигат в 10 сутринта. Бяха съседи, младо семейство, с което Дефне се беше сприятелила покрай децата. Букет и Салих бяха по на 20 и няколко, той работеше в търговията и постоянно пътуваше, а съпругата му беше домакиня. Малката Елиф беше само с 5 месеца по- голяма от Джансу и двете деца се разбираха чудесно, което доведе до сближаването и на майките им.
След тях пристигнаха Исо и Айшегюл с малкия тримесечния Онур. Майстор Садри също беше с тях. Последваха ги Дерия и Зюбеир, Неджми, още две приятелски семейства на Дефне и Йомер с техните наследници, както и семейство Топал. Полека лека градината се изпълни с веселие и смях, деца тичаха насам натам, майките им се провикваха от време на време след тях, а мъжете обсъждаха последните новини в спорта в единия ѝ край.  Братовчедът на Йомер, Памир, току що завърнал се от Лондон, бе придружен от годеницата си Седа, която бързо си допадна с Дефне. Синан и Ясемин, заедно с новородения Берк, бяха най- чаканите гости, тъй като Дефне нямаше търпение да нагушка най- новия член на семейството. Тя взе бебето от ръцете на майка му още с влизането им в къщата и нямаше да го пусне, ако не се налагаше да обърне внимание на собствената си дъщеря. Последни пристигнаха, естествено, Нериман и Корай, превръщайки се веднага в център на вниманието.
Тържеството беше великолепно. Когато дойде време малката Джансу да духне първата си свещичка, Йомер я вдигна високо над масата, докато Дефне ѝ показваше какво да направи. След много смях и няколко неуспешни опита, Дефне сама духна почти угасналата свещ и разцелува малката рожденичка, поемайки я от ръцете на баща ѝ. След като приеха поздравленията от всички, Йомер се прокашля високо, за да привлече вниманието им.
-   Благодарим на всички, че дойдохте на празника на нашата принцеса. Джансу е щастливка с толкова голямо семейство, което я обича. Сега обаче с Дефне искаме да ви съобщим нещо.- Прегърнал съпругата с едната си ръка и дъщеря си с другата, Йомер кимна на Дефне.
-   Бременна съм!- Извика щастливо тя срещу очакващите гости, които застинаха от неочакваната вест.
Дефне и Йомер се усмихваха щастливо, докато един по един близките и приятелите им идваха на себе си и им честитяха прекрасната новина. Разпитваха ги кога са разбрали и се чудеха как са издържали три седмици да си мълчат. Дефне вече беше влязла в третия месец и скоро щеше да започне да ѝ личи, за което тя нямаше търпение.
Имаше много танци, веселие и смях. Дефне беше наела клоун, който да забавлява по- големите деца цял следобед, докато жените обсъждаха последните клюки, отдали се на почивка и наслаждавайки се на вкусните сладкиши. Мъжете пийваха в другия край на градината, говорейки си за бизнес, спорт и планирайки къде ще прекарат това лято.
Гостите си тръгнаха доста след като се стъмни. Джансу заспа в ръцете на баща си, докато ги изпращаха, и той я отнесе в стаята ѝ. Дефне разчистваше, когато той се върна долу. Помогна ѝ да приберат всички прибори и чаши, но миенето оставиха за утре. Изгасиха всички лампи, нагледаха спокойно спящата си дъщеря и уморени, най- после се добраха до спалнята. С последни сили се преоблякоха и сгушени един в друг се отдадоха на заслужена почивка.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Темпи, чудесно сега близнаците ли са на ред? Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 9 540
Темпи, чудесно сега близнаците ли са на ред? Hug Heart Eyes



Ще видим, ще видим  Whistling Whistling
Каквото ми дойде на ум след сутрешното кафе Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 1 288
Peace е може ли без Емко Hug
Здравейте Hug Hug Hug
Записвам се да не ви изгубя Hug bouquet Hug
Темпи редовно те чета bouquet Peace bouquet
За Севдата и новите сериали сама си говорех по едно време, за това спрях. Иначе се загледх в Дръзки и красиви с Туба и Киво, След този град Лейля Лидия и Керем (май беше главния актьор) и До живот най ми харесва за сега с  Фахрие и Енгин.......ама май само аз ще си ги коентирам.
Гледам и след края Ашка вълнува.Чета ви с голямо удовлствие bouquet Hug Hug Hug
Лека и спокойна нощ.

# 27
  • Мнения: 9 540
Отново гледам финала, отново си рева, но слава Богу съм с мишката, та не е чак толкова зле работата, но  Naughty Пак и пак се чудя, гледам и мисля, мисля и гледам, и явно наистина аз нещо не съм наред  newsm78 newsm78 Няма как, ама просто няма как всичко това да е игра... Напук на всички доказателства, че Баръш е с кака, а Елчин с Кито, аз виждам точно връзката помежду им в тези сцени...  Crossing Arms Crossing Arms Не могат да ме убедят, че всичко е наужким, дори и ако ей сега двамата застанат срещу мен и ми го кажат в очите  smile3516 Начинът, по който той я гледа, нежните докосвания, понякога уж случайни и невинни, самата химия, която се излъчва от тях, когато са един до друг- някакъв магнетизъм, хармония, и аз не знам как да го изразя  33uu но го има  Crossing Arms Crossing Arms Гюпса ако иска и по пет снимки на ден да ми пуска с Баръш, никога няма да ѝ се получи това, което го има между него и Елчин, независимо осъзнават ли го те или не, и кака никога няма да ме убеди, че са една щастлива двойка, радваща се на съжителството и любовта си  Naughty Не искам да си мисля, че Баръш е толкова долен и глупав, за да стои с нея само от интерес, пренебрегвайки чувствата си към Елчин  ooooh! ooooh! но и не виждам друго логично обяснение да е още там  Whistling Whistling  Също така не мога да разбера и Елка какво намира в Китодар, но поне неговите изцепки се свеждат до 3-4 на година и за тях се шуми по около седмица, две  hahaha hahaha на което явно тя е свикнала и вече не ѝ прави впечатление  #Crazy ooooh! Но и тя провява глупост да стои с мъж, излагащ я при всяко свое показване  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Как може да са толкова слепи, не знам  #Cussing out #Cussing out Начинът им на държание, предугаданите действия на човека насреща ти, докосванията помежду им... няма начин това да е професионализъм...   Crossing Arms Crossing Arms Няма ги тези неща при Салих и Мюжде например, макар двойката Седа- Синан също да беше супер хармонична и сладка  Whistling Whistling Начинът, по който Баръш дръпна Елка към себе си и я прегърна за танца в началото на епизода.. погледът му, който не се отмести и за минутка от устните ѝ.. прошепнатите думи за принцесата, когато почти я целуна... естественият начин, по който я придърпваше до себе си, докато пускаха хвърчилото... и още, и още, и още  cry cry cry Дали ще са заедно или не, Баръш и Елчин сами си решават.. но изпуснат ли любовта, която могат да имат, ще съжаляват до края на живота си  341uu Не им желая нищо лошо, ако наистина са щастливи с половинките си, нека си живеят с тях.. но аз не ги виждам такива.. затова и ме е яд толкова... и искам да видя отново ето тези слънчеви щастливи усмивки, тези светещи от щастие очи, които имаха само, когато са заедно  Crossing Arms Crossing Arms











ПП: Офф то цял ферман се получило, ама.. нервирах се пак, какво да направя  ooooh! ooooh!

# 28
  • Мнения: 11 986
Добро утро!



Темпи, newsm10 smile3521

А относно последния пост и да е имало нещо, е било там и за момента, сега...времето ще покаже...

Хубав ден, че задачите не чакат ooooh!

Джанъм, специално за теб Peace

Скрит текст:

# 29
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Темпи,нервирай се спокойно има кой да те чете. Peace

Общи условия

Активация на акаунт