Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #10

  • 54 608
  • 743
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 602
Лиа не е писала от 16.03. в темата. Надявам се всичко да е наред. И да отсъства само защото не гледа Невестата.

# 436
  • Мнения: 12 839
 
Лиа не е писала от 16.03. в темата. Надявам се всичко да е наред. И да отсъства само защото не гледа Невестата.

Дано ,дано  всичко е наред с нея.

Новата артистка ще се присъедини в 5 епизод .
Бегюм гинеколог, ще промени живота на Сюрея, ще тръгне в друга посока.

Скрит текст:
Дали пък не са направили наследник на Боран Mr. Green

http://www.startv.com.tr/dizi/istanbullu-gelin/haber/ozge-borak- … stanbullu-gelinde

# 437
  • София
  • Мнения: 6 287
Сигурна бях, че няма да се разминем без бебе.  Joy

Дано Лиа да е на някоя екскурзия и затова да не пише.

Убягнало ми е това за сестрите.

п.п. Ама аз първо прочетох Ели, а после отворих линка със статията.

Значи, Бегюм / Йозге ще е успешен гинеколог, реализирала се в Лондон. Решава да се завърне в Бурса (ех, че и подходящо време е намерила  Mr. Green). Това нейно решение ще се отрази не само на Фарук и Сюрейа, но и на цялото Боран фемили. Внезапното й завръщане и голямата тайна, която с години е крила, ще предизвикат буря в конака и ще отворят нова страница в живота на Сюрейа.

Започнах да си мисля, че тайната на Бегюм все пак е свързана с наследник на Боран, но не роден от Сюрейа, а от нея.  Whistling

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 20:25 от zarani

# 438
  • Мнения: 12 839
Сигурна бях, че няма да се разминем без бебе.  :35..........
Започнах да си мисля, че тайната на Бегюм все пак е свързана с наследник на Боран, но не роден от Сюрейа, а от нея.  Whistling
Не го изключвам и подобно развитие, макар, че е предсказуемо и шаблонно.
Тайни има във всеки сериал , а родени тайно деца пък е запазена марка. Дано сценаристката представи различно дизи.
И в Кайяп основната нишка върху която се разви драмата отново е тайна с дете, неродено, извън турските общ порядки.

# 439
  • Мнения: 4 602
Няма начин само Есма и Ипек да тормозят Сюрея. И други мъчители трябва да има.
Ако имам възможност този път ще гледам серията с руски превод, нямам търпение да видя страданието на милата Ипек  Mr. Green

# 440
  • Мнения: 12 839
Не знам колко  ще страда Ипек, но определено Сюрея тепърва  ще се изправя пред предизвикателства свързани с фамилия Боран

Нова подсказка за Бегюм, била бившата съпруга на Фарук  newsm78 newsm78

Пополнение!

К актёрскому составу сериала "Стамбульская невеста" присоединилась Озге Борак. Актриса сыграет бывшую супругу Фарука, которая была зациклена на капризах госпожи Эсмы. Бегюм- опытный генеколог. Долгое время она жила в Лондоне, но принимает решение вернутся в Бурсу. Решение Бегюм повлияет не только на Фарука и Сурейю, но и взволнует всю семью Боранов. Тайна, которую знает Бегюм, нанесёт новый удар Сурейе, и у неё откроется новая страница.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri

# 441
  • Мнения: 4 602
Аааа, той спомена нещо за предишна намеса на Есма в негова връзка, още в първи епизод. За което той съжалявал. Това не го е казал на Сюрея, пък налага на нея някакво поведение на фамилия Боран.

# 442
  • Мнения: 12 839
Отврат Есма , още по-гадна Ипек.
Какво беше момиченцето от снимката -спомен от миналото newsm78

Адем ще се окаже поредния брат в конака.

Фикрет пък е слабост на Нургюл,ще излезне от тук др.изненада.
Салих е разкошотия, особено в комични ситуации.


5 епизод
https://twitter.com/istgelintv/status/845374721239715840

Ще отмине един проблем,ще  се появи докторката с нейната тайна Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 22:43 от eliNIM

# 443
  • София
  • Мнения: 6 287
Нова подсказка за Бегюм, била бившата съпруга на Фарук
Това или е нова новина, или рускините пак са правили съчинения на своя глава. Но аз нищо ново не съм намирала...  Mr. Green

Изгледах част от епизода. Това, което видях ми хареса. Много серт тоя Фарук, бе.  Crossing Arms
Скрит текст:
Обаче документите за развода не са по негово искане. Всичко е дело на Есма. Сюрейа ги подписа в яда си, но във фрагмана за следващия епизод гледам, че Фарук е разбрал за това и се ежи на майка си. "Ако още веднъж направиш нещо подобно, ще взема Сюрейа и ще се преместим в Истанбул." Цитирам го по памет, че не го запомних точно.

Какво беше момиченцето от снимката -спомен от миналото
Аз пък не съм обърнала внимание. Каква снимка?

+1 Отврат Есма.  Mr. Green

# 444
  • Мнения: 12 839
Зарани,  Hug Hug какво каза Есма на Ипек в стаята,май доста я скастри да си държи езика зад зъбите

Много търпеливи тия турски мъже в спалните
Mr. Green

Хареса ми епизода, очаквам рускините утре с превод.

Есма видя образ на момиче в портрета до цветето ,преди да потроши саксията

# 445
  • София
  • Мнения: 6 287
Това от стаята явно е от моментите, които пропуснах. Ще го видя като качат епизода.

Есма видя образ на момиче в портрета до цветето ,преди да потроши саксията
А, да. Според ме това е Сюрейа като мъничка. Есма нали беше в нейната стая. Останалите снимки най-вероятно са на родителите й.

Много търпеливи тия турски мъже в спалните Mr. Green
Баш като на филм.  Joy

Тримата братя и тортата  hahaha

А Нургюл и Есма... от една страна ми стана кофти за нея от лошото отношение на Есма в кухнята, но пък от друга мисля, че си го заслужава. Тя се държи не по-малко отвратително от султанката. И наистина има някаква подозрителна слабост към Фикрет.

# 446
  • Мнения: 12 839
Тримата братя в кухнята много свеж, хубав  момент. Отпускат се когато са заедно и сами.
Осман ми е особен,по-скоро  подтиснат човек. Сякаш е малко момче което очаква наказание,порицание,един такъв скован, без емоции.
 

# 447
  • Мнения: 4 602
Осман до сега ми прилича на много потискано и страдало момче. Те реално не са имали лош живот. Богати деца, господари. А той изглежда все едно е бил малтретиран. Същия беше и в Сускунлар, изстрадал и раним.

# 448
  • Мнения: 4 602
Дааа, Есма и лелята на Ипек се срещат на гроба на бащата на Фарук. Брадатия със сигурност е брат на наште младежи!

# 449
  • Мнения: 12 839
Рускините са повече от експресни, още в малките часове са  пуснали превода

https://vk.com/istanbullu_gelin?z=video-83475167_456240116%2Fa2e … _-83475167_350431

и тук

https://yadi.sk/i/CTW3Q3w_3GKrep

TOTAL

1   TURKIYE-FINLANDIYA 2018 DUNYA KUPASI GRUP ELEME KARSILASMASI   TV8   19:54   22:04   10,91   24,16
2   ASK VE MAVI   ATV   20:49   00:16   8,16   17,50
3   ARKA SOKAKLAR   KANAL D   21:00   23:45   7,88   16,53
4   SURVIVOR   TV8   22:04   00:15   5,73   12,58
5   ISTANBULLU GELIN   STAR TV   20:45   23:38   5,37   11,28

върви нагоре
Скрит текст:
Рейтингът - 3 еп
Тотал
6   ISTANBULLU GELIN   STAR TV   20:20   23:18   4,65   10,40

http://www.ranini.tv/reyting

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 09:52 от eliNIM

Общи условия

Активация на акаунт