Искам да кажа ... (108)_06.02-12.02

  • 65 578
  • 796
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 142
Знам една случка с открадната любов. Лято. Мъжът казва, че отива в командировка. Жената решава да забегне с любовника за 2 дни. На морето решават, че не става, все някой ще ги види. Решават да отидат в голям град, в който никой не познават. В голям хотел, където на никой няма да направят впечатление. Е, точно в същия хотел се сблъскали двете двойки, само че мъжа не бил с любовница, а с любовник.
Домашни отсега пишем по всичко, нищо че някои от тях са чак за сряда или петък. Детето има да пише 2 съчинения. Едното е за приятелството, другото каква иска да стане. Тя е писала детски лекар, треньор по художествена гимнастика, и да има салон за красота. Децата ще тренират много, ще са здрави и няма да има много работа като лекар  Joy В салона ще учи хората как да се гримират, че някой са много смешни като са с много грим.

# 736
  • Мнения: 14 393
Жаки  hahaha Ако  ме поканят да кумувам на циганска сватба вика  Joy

Силве, ама строен план има детето, че и много логичен  Laughing

Аз направих отложените палачинки, но сложих и банани в бъркоча, мъжът ми тъкмо го унищожава. Една пилешка супичка сътворих, че имах домашно, стана мазничка, чууудо. Сготвено зеле ми прати мама вчера, че се оляла с количеството. Ще му направя едни мръвки довечера и това е от мен.

Просвам се на дивана с книга.

# 737
  • София
  • Мнения: 17 393
Гледам Ла ла ленд, ама нещо не е моята чаша чай, от академичен интерес ще го догледам  Simple Smile
Купих вчера едни ребра и нещо не знам какво да ги правя, на фурна с подправки и бира?

# 738
  • София
  • Мнения: 18 679
Моето усещане беше сходно, докато го гледах, но като отлежа, реших, че го харесвам. А музиката е страхотна!

# 739
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 601
Добър ви ден.
Нашите съседи са с невероятен неделен режим. Всяка, абсолютно всяка неделя, ни будят с крясъци и трополене към 8.30. После утихват, колкото да се унесеееееш и пак гракват, този път на терасата. Включват водоструйката, изливат 1 тон белина и се започва великото миене на тази тяхна тераса, дом на три кучета. Докъм 10 приключват с всякакви шетни и цял ден са по- тихи от тишината! Ебаси.

Закарах малката на РД, напазарувах и се мушнах в леглото. Ще пращам баща й да я прибира после, не ми се мърда.
За довечера ще направя едни кюфтета на фурна и грах яхния.

# 740
  • Мнения: 15 102
Мъжете спят, аз не успях. Направих постни сарми,  както и едни с кайма,  малки, бачковски им казвам,че от там знам рецептата. Спретнах и пандишпанов кекс, та днес всички са на угояване  Laughing

# 741
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
"Открадната любов"
Мисля си ,че любовта не може да ти я откраднат,можеш да я загубиш по ред причини.Лъжа,изневяра и т.н.
А колкото до секса,на млади години хубавият секс си е реалност,както казваше някой тук.Запомнящо се преживяване!Ама с годините ,пред секса започвам да предпочитам Нова година,че е по-често.

# 742
  • София
  • Мнения: 18 679
Какво да направя с 5 жълтъка, останаха ми от тортата и се притеснявам, че ако до утре не ги оползотворя, ще трябва да ги хвърля?

# 743
  • Мнения: 39 732
Белинда, - маски на коса, лице, объркай ги с едно цяло яйце и направи пържени филии, крем карамел, крем ванилия, дори и кекс става. Или ако си забъркаш няколко чушки и миш- маш може да докараш.
Алечка, ти на дивана, а аз след малко на бач.  Tired

# 744
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Вземи още две яйца и направи кекс. Или крем-ванилия. Или направи маска на косата на цялото домочадие.

# 745
  • София
  • Мнения: 17 393
Крем брюле?

# 746
  • Мнения: 6 739
Върнах се от олимпиада и готвя Rolling Eyes Грах яхния и талятели със сос болонезе.
Много ме боли глава, уморено ми е.Днес вместо да си почина станах в ранни зори.

Алечка, вчера правих палачинки, доста смотах, не ги броих даже.Но в последно време съм уморена и претоварена и не внимавам много с храната.

# 747
  • София
  • Мнения: 18 679
Вярно бе, някакво кремче ще спретна на бързо, че и сметана ми остана. Тенкю Hug

# 748
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 143
Сбъдваща, много обичам да чета за твоите спортивни дечица. Аз не случих в това отношение с деца - нито с моите, нито със следващото поколение, поне дотук каквото се проявява. А много ми се искаше да спортуват.
Другото, което ми се искаше, е да свирят на някакъв инструмент или да пеят - т.е. музиката да е част от живота им по някакъв начин, защото съм убедена, че музиката е най-щедрото изкуство - най-много дава на човека. (Големият ми син сам стигна до този извод и преди десетина години си накупи китари и устройства и си доставя удоволствие и се разтоварва с музициране.)
Градината и цветята ти също са страхотни. Очите ми останаха в снежнобелите нарциси с разперени листца, приличащи на птици или пеперуди. Аз имам слабост към нарцисите (и въобще към луковичните) и мислех, чи имам всички видове, но такива нямам и наесен ще си търся упорито, дано си намеря. Видях, че имаш блатни кокичета, които са си рядкост. И любимите ми мускари имаш - много ги обичам - нищо друго не е толкова синьо. Аз имам една лехичка, обрамчена с мускари и като нацъфтят, такава красива синьо-зелена рамка оформят на леха, пълна с лалета и зюмбюли, че не мога да отделя очи от тях, седя и им се радвам.

Заведохме девойката на курс по български - цели три часа трае този курс, горките деца.
Сложих й в раничката от моите сиренки,( които рано сутринта замесих и изпекох за закуска) и които като беше малка наричахме "питките на Малечка Палечка" и тя ги разхождаше из къщи в една кокетна малка кошничка с дълга дръжка. След курса тя сама ще си отиде вкъщи и ще чака мама и тате да се приберат от Банско. И понеже едва ли имат нещо за ядене, сложих й в един хартиен плик десетина, да не умре от глад детето. Joy Joy
Останахме си сами, а вчера колко пълна беше къщата!

# 749
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 100
Днес плуване, картинг, приятен обяд навън.

Общи условия

Активация на акаунт