София, жк Младост - тема 28

  • 75 660
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 30 209
http://www.mediapool.bg/problemi-s-parnoto-v-sofiya-shte-ima-i-s … i-news259813.html
от написаното излиза, че парно има, но от утре поетапно ще го спират

pingu, интересува ме от кое изречение разбра,че ще го спират поетапно? Аз прочетох, но не ми стана ясно. Трябва ми актуална информация, за да знам дали да връзваме един малък бойлер, че сме с бебе..
Вероятно това:

Цитат
В сряда вечерта ще бъде спряно парното в четирите части на столичния квартал "Младост", тъй като дружеството е регистрирало нов пробив в топлопроводната мрежа в региона на заведението "Макдоналдс" при търговския център "Дъ Мол".
.

Скрит текст:
Скрит текст:
Глеадах сега по БНТ в новините, показаха карта къде все още няма вода. Ами тотално им е грешна инфото. Според тях само Младост 4 до Камбаните и Младост 1 (+ Слатина, част от Дружба и др.) нямат топла вода все още.

Тази вечер Топлофикация копаят при Кауфландooooh!

И пред "Патиланци" (не помня новото име), както и в района на сладкарница "Неделя". Разкопаха навсякъде.
Там копаят от миналата седмица...


Не бях минавала.

Явно драмата ще има продължение.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 004
http://www.mediapool.bg/problemi-s-parnoto-v-sofiya-shte-ima-i-s … i-news259813.html
от написаното излиза, че парно има, но от утре поетапно ще го спират

pingu, интересува ме от кое изречение разбра,че ще го спират поетапно? Аз прочетох, но не ми стана ясно. Трябва ми актуална информация, за да знам дали да връзваме един малък бойлер, че сме с бебе..

По новините по Нова казаха, че за да се оправи аварията, въпреки че са го пуснали, пак ще се наложи да спрат топлото за 48 часа в Младостите, Студентски и Витоша...  ooooh!  #Crazy

"Добрата новина" била, чееее нещо си там щели да коригират по сметките....

# 77
  • София
  • Мнения: 1 250
missence , placebo7  мерси много! Връзваме бойлера,че с малки деца не се издържа!





# 78
  • Мнения: X

и по бнт го казаха. общо взето парно да не чакаме скоро

Последна редакция: вт, 07 фев 2017, 20:40 от Анонимен

# 79
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 916
 Tired #Crazy #Cussing out
Нова авария е оставила без парно и топла вода столични квартали. Пробивът на топлопровода е в района на Цариградско шосе срещу голям търговски център.
За да може да бъде отстранена аварията, отново е спряно отоплението, обясниха от "Топлофикация - София", предаде БНР.

Заради предишната авария, която стана в неделя, без парно и топла вода продължават да са квартал "Слатина" и части от "Дружба".

Токов удар е причинил тежката авария, която остави почти половината София без топла вода и парно от неделя досега. Това съобщи Росен Флоров, който отговаря за район "Изток" в "Топлофикация-София, цитиран от БНТ.

До момента са отстранени общо 11 пробива на тръбите. Водоподаването няма да бъде възстановено още 48 часа, обясниха от Топлофикация. Причина за това е новата авария.

Тя ще остави без отопление кварталите "Младост", "Изток", "Лозенец", "Дружба", "Студентски град", "Дианабад", "Дървеница". Възможни са смущения и в кварталите, в които досега има проблем с парното.

"Възстановяването на нормалното топлоснабдяване на район "София -Изток" ще завърши с отстраняване на пробива в рамките на може би 48 часа, считано от сряда.

"Топлофикация - София" има нужните специалисти за отстраняването на аварията, забавянето на пускането на парното след този токов удар не е в резултат от неграмотност и некомпетентност на персонала, а от огромен обем работа", заяви Росен Флоров, директор на Топлофикационен район "София-Изток".

www.dir.bg

# 80
  • София
  • Мнения: 2 265
Скрит текст:
Глеадах сега по БНТ в новините, показаха карта къде все още няма вода. Ами тотално им е грешна инфото. Според тях само Младост 4 до Камбаните и Младост 1 (+ Слатина, част от Дружба и др.) нямат топла вода все още.

Тази вечер Топлофикация копаят при Кауфланд.  ooooh!

И пред "Патиланци" (не помня новото име), както и в района на сладкарница "Неделя". Разкопаха навсякъде.

Там копаят от миналата седмица...



Правят сондаж.... ще стоят блокове.....

# 81
  • Мнения: 2 787
Ако имах пари и нерви щях да съдя топлофикация #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 82
  • София
  • Мнения: 1 004
Ако имах пари и нерви щях да съдя топлофикация #2gunfire #2gunfire #2gunfire
хаха, май сме много на този клон...
Днес така им бях набрала, защото съм с малко дете, студено е, нямам бойлер... нерви... малката е със сополи... Накрая се примирих, че няма да пуснат топлото при нас, отидох и си купих духалка... и през цялото време си мечтая как  мъжа ми се прибира от командировка другата седмица, купуваме си бойлер, и отивам и им заявявам, че хич не ме интересува, но искам да си махнат тръбите от моя апартамент и вече не искам да имам нищо общо с тях.... И в следващия момент осъзнаваш, че казуса е с предизвестен край, а нервите и загубеното време и средства са неизвестна величина.... ooooh!

# 83
  • Мнения: 2 298
Според мен никаква авария не са отстранили и всички приказки от 3 дни за пуснато топлоподаване, за временни колебания, ала бала са за да могат да кажат, че са отстранили аварията в срок до 48ч и видиш ли след това има нова.
Сега четох, че вече и Люлин е без топло.
Толкова некадърно ръководство и управление на това дружество 30г.
Направо да се гръмнат, да фалират и да вървим към ново отопление с каквото и да е!  #2gunfire

# 84
  • София
  • Мнения: 30 209
Няма как да се съдят, защото те съвсем предвидливо пускат малко парно и топла вода на всеки 48ч., за да нямат проблеми с искове.

# 85
  • Мнения: 2 298
Няма как да се съдят, защото те съвсем предвидливо пускат малко парно и топла вода на всеки 48ч., за да нямат проблеми с искове.
newsm10

# 86
  • Мнения: 2 787
https://www.actualno.com/sofia/maja-manolova-smjata-che-toplofik … -news_592480.html

Купувайте бойлери, още два дни минимум, аз така ги виждам нещата newsm61 censored

# 87
  • Мнения: 2 298
Напълно съм съгласна с Мая Манолова явно има игра с тези 48ч. Сега вече го обявиха като планирано спиране, защото са отстранили аварията уж, нищо, че ние не сме разбрали и така вероятно нямат срок за възстановяване от 48ч.
 #Cussing out Мошенници!

# 88
  • Мнения: 2 787
"По думите на Манолова пред Нова телевизия няма как да подадеш жалба по електронен път, защото виртуалното деловодство на дружеството не работело – затова трябвало да се прави в хартиен вариант, до централата на "Топлофикация София".

Отделно как аз мога да докажа, че вече трети ден, пардон, четвърти, нямам парно #2gunfire
 #Crazy

# 89
  • Мнения: X
"По думите на Манолова пред Нова телевизия няма как да подадеш жалба по електронен път, защото виртуалното деловодство на дружеството не работело – затова трябвало да се прави в хартиен вариант, до централата на "Топлофикация София".

Отделно как аз мога да докажа, че вече трети ден, пардон, четвърти, нямам парно #2gunfire
 #Crazy

По ТВ казаха, че трябвало да си намериш свидетели, те да кажат колко ти е било студено.

Общи условия

Активация на акаунт