Снегът топи се, слънце пече, априлското бебче подритва с краче - Тема 12

  • 44 485
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 008
По повод магнезия - другата седмица влизам в 36 седмица, и док ми каза да намаля дозата на 1 на ден. Изписа ми и желязо за 2 седмици.
Не мога да спя от киселини - спя седнала, голям кошмар е...И аз снощи повръщах, при положение, че ядох към 17 часа, а повръщането беше към 22 ч. .... Гавискона държи не повече от час, а АГ вдигна рамене, и не ми изписа нищо за киселини. Малко ме е страх, как ще доизкарам, започна да ми става доста тежко..

# 751
  • Мнения: 1 341
Добро утро 😃 И аз мисля да пия магнезия още 4 дни и в сряда съм на лекар ще го питам изрично  какво да правя за по нататък. Иначе и аз купих тео бебе прах и омекотител, изпрах само пеленките и одеялцата всичко слагам във вакуумиращи торби и запечатвам така не се притеснявам от прах. С останалите дрешки горе долу смятам че до средата на март ще се справя и ... то не остана Simple Smile) И да ви кажа моите дрехи така като прибирам при изваждане са свежи и още ароматизирани.
Имам едно питанe Мамите които сте с дървени кошари?? сглобили ли сте ги? Аз мислех таткото ни като сме в болницата да ги сглоби и са постели, но прочетох че е добре дървото да се отмирише. Това вярно ли е?

# 752
  • Мнения: 454
Добро утро Simple Smile Аз взех персил бебе, защото и нашите ги пера с персил. За киселините пия бианицит и има времено облекчение. От вчера тествам едни американски и те са добри и приятни.

# 753
  • Мнения: 1 111
Да, добре е да постои сглобена дървената кошара, че да се измирише. Аз омекотител не ползвам.

# 754
  • Мнения: 1 008
Бианицит изобщо не ми помага  newsm45

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Ние сглобихме легълцето още като го взехме, точно защото съм чувала, че е добре да се "проветри". До скоро си стоеше сглобено в бъдещата детска. ММ от голямо желание вече да е татко миналата седмица го премести в нашата спалня  Mr. Green
Манха, да не ни заключат  bouquet

# 756
  • Мнения: 39
Лепенките ги ползвах като къпех малката. Така не се притеснявах, че ще намокря пъпчето. А кошарата може само да се разопакова и да се остави на проветливо място. Същото и за матрака. Говорейки за кошари ми се иска нашата да я лакираме наново, че като растяха зъбите на малката я е нагризала цялата. Знаете ли дали има значение с какъв лак ще се лакира?

# 757
  • Мнения: 1 111
Ние сглобихме легълцето още като го взехме, точно защото съм чувала, че е добре да се "проветри". До скоро си стоеше сглобено в бъдещата детска. ММ от голямо желание вече да е татко миналата седмица го премести в нашата спалня  Mr. Green
Манха, да не ни заключат  bouquet
Бяха ми обещали, че не заключват тема преди да има нова Simple Smile
Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=967436.new#new
Тези дни ще се постарая да я пооформя  Hug

# 758
# 759
  • Мнения: 1 008
Благодаря 😙

Общи условия

Активация на акаунт