Търсене на имот

  • 8 353
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 354
Ето как аз намирам, но преди Акт 16 - в моя район си обикалям пеша. За желания от мен район има буквално 5-6 строящи се сгради с буквално по 2-3 свободни апартамента НС. Всичко друго е соц, панелки и тн, което нямам против, но не ми харесва разположението в апартамента.
Та като обикалям взимам контакти на информ.табела(тя е задължителна по закон) и се свързвам директно със строителя. Случвало се е технически без уговорка да ми показва жилище.

НО с Акт 16 и нещо, което ми харесва не съм намерила  Naughty

# 16
  • Мнения: 1
 Здравейте,

Искам да попитам поради спешна нужда от склад за багаж, дали можете да ми препоръчите такъв във Варна?
И да е евтин Peace

             Незнам къде да питам затова питам тук Embarassed

# 17
  • Мнения: 594
Вижте по сайтовете на банките също - публикуват техни имоти на добри цени по някога. Някои от обявите се публикуват после от брокери на по високи цени.

# 18
  • Мнения: 9 492
Вижте по сайтовете на банките също - публикуват техни имоти на добри цени по някога. Някои от обявите се публикуват после от брокери на по високи цени.

И ЧСИ...обаче не знам там дали няма някакви уловки  Rolling Eyes

devnull
, извини ме, че се намесвам в темата ти Blush (и аз търся, та така попаднах на твоята тема, макар че не търся в София)..но бихме могли да сме си полезни с инфо кое как се случва, и от къде да очакваме подводни камъни.. Rolling Eyes
Не знам из ФБ няма ли групи за директна продажба??

# 19
  • Мнения: 308
Моля ви, помогнете. Търся си апартамент, не много голям, но не и много малък - абе средна работа. Да има тераса, асансьор. За предпочитане е ново строителство. Някой знае ли къде и какво се продава? На какви цени...как стои въпроса с теглене на кредит?

# 20
  • Мнения: 2 059
Моля ви, помогнете. Търся си апартамент, не много голям, но не и много малък - абе средна работа.
Да има тераса, асансьор.
За предпочитане е ново строителство.
Някой знае ли къде и какво се продава?
На какви цени...как стои въпроса с теглене на кредит?


това са поне 5 непрочетени теми:
от къде си, що си, ТЕЦ, цени, районче, кредитче, едни таксички  Thinking

Какво значи "Някой знае ли къде и какво се продава?"
Всички, които четем редовно тук и се ограмотяваме знаем!

# 21
  • Мнения: 1 483
Моля ви, помогнете. Търся си апартамент, не много голям, но не и много малък - абе средна работа. Да има тераса, асансьор. За предпочитане е ново строителство. Някой знае ли къде и какво се продава? На какви цени...как стои въпроса с теглене на кредит?
Жилища всякакви и навсякъде се продават. По-скоро ти трябва да кажеш какво те интересува. За кредит по-скоро питай в банка.
Ето тема за четене: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=972904;topicrefid=19

# 22
  • Мнения: 308
Моля ви, помогнете. Търся си апартамент, не много голям, но не и много малък - абе средна работа.
Да има тераса, асансьор.
За предпочитане е ново строителство.
Някой знае ли къде и какво се продава?
На какви цени...как стои въпроса с теглене на кредит?


това са поне 5 непрочетени теми:
от къде си, що си, ТЕЦ, цени, районче, кредитче, едни таксички  Thinking

Какво значи "Някой знае ли къде и какво се продава?"
Всички, които четем редовно тук и се ограмотяваме знаем!


Извинявам се, просто реших, че някой би ме насочил и би ми помогнал.

# 23
  • Мнения: 1 058
 Жилища мила Summersunsum се продават в магазин за бои и химикали. Има ги в пакети или на килограм. Извинявай , но въпросът ти ме остави Rolling Eyes #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 483
Е, не се подигравайте. Може да е от град, където новите блокове се броят на пръсти Wink
Но при всички случаи, за да можем да помогнем, трябват по-конкретни критерии за търсене.

# 25
  • Мнения: 1 058
  А, не моля. Кой тук се подиграва. Въпроса  е зададен така, че с него може да се гласува за Нобелова награда за квантова физика.

# 26
  • Мнения: 308
Прекрасно е, че извадихте такъв сарказъм, силно се зарадвах. Желанието ми е да си закупя жилище, но да не е в периферията на София, тъй като цял живот съм далече от идеалния център. Искам не много голям апартамент, защото в момента жилището ми е огромно и не успявам да го почивствам редовно. Между 80 и 120 квадрата търся, бих се съгласила и на 70. Залагам на ново строителство, да има гараж и асансьор. И най-важното е - да има тераса. Предпочитам кварталите Изток и Изгрев, защото имат добра комуникация, а в същото време уличките са тихи и спокойни.

# 27
# 28
  • Мнения: 4 460
Прекрасно е, че извадихте такъв сарказъм, силно се зарадвах.....
Hug
Добре сте дошла!
Имате два варианта:
1,Отделяте много време за четене и обикаляне .
2,Наемате си човек да го направи вместо вас.
И в двата случая ще имате нужда от много късмет.
В първия да откриете подходящото и да няма скрити капани ,във втория да не попаднете на некадърник или мошеник. Късмет! Grinning

# 29
  • Мнения: 308
Много ви благодаря за отзивчивостта и помощта. Разпитвам ви, тъй като точно, защото не искам да се опаря от мошеници, търся хора, които продават жилища или познават точни и стабилни брокери, на които да се доверя. Досега не ми се е налагало да търся подобни услуги.

Общи условия

Активация на акаунт