Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 5

  • 226 613
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 15 914
Карамелизирани ребърца.

# 376
  • Мнения: 9 582
страхотни!
У нас  Котлети от млечно телешко с ябълки и сметаново горчичен сос  http://pep-4o.blogspot.bg/2017/04/blog-post_11.html

# 377
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Оооо, Пепи, страхотно, браво! Изглежда уникално вкусно!

Да не съм съвсем без снимка. Снощи хапвахме суши, цели 3 подносчета омаахме. Този път с пушена сьомга (не ми се ядеше сурова) и октопод.

# 378
  • София
  • Мнения: 12 359
Вчера късно вечерта ме обхвана един ентусиазъм и пробвах един хляб-цвете с пълнеж за Великден. Много е хубав, ароматен и леко пикантен. Вероятно заедно с козунаците може и него да приготвя, че много хора ще имам на гости за празниците, вкл. и от чужбина
Ето го:

 и един по-малък

http://recepti.gotvach.bg/r-68408-Великденски_хляб-цвете_с_плънка

Dara 888, благодаря!!!! Мисля, че се получи. Добре че беше тук!!! Ти си знаеш.

# 379
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Тарталети

# 380
  • Мнения: 15 516
Мини омлети (по рецепта на Джули  bouquet)



# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте!
Аз днес се справих със задачките и се получи всичко добре.
Козунака е невероятен ,горещо ви го препоръчвам ,бърз с едно втасване и много вкусен.

Копринени козунаци - бързи с едно втасване и много вкусни
http://zi4e57.blogspot.bg/2017/04/2017.html




И малко яйца  от днес






# 382
  • София
  • Мнения: 12 359
Зиче, на външен вид са прекрасни, щом казваш, че са и вкусни още по-хубаво. Пак ми повтори, едно втасване след като ги оформиш и веднага ги  печеш. Защо те питам ли, защото винаги правя две втасвания, а даже и понякога като имам време и маята я оставям да шупне два пъти, от което още повече губя време, а ме чакат около 3 кг може и повече козунак. Сега да питам и още нещо, защо без вентилатор, аз винаги го ползвам. Много благодаря, ако ми отговориш.
Поздрав! Марчева

# 383
  • София
  • Мнения: 208
Здравей,Зи4е!Моля да кажеш как направи тези яйца?

# 384
  • София
  • Мнения: 15 914
Тъкмо се похвалих, че от 44 яйца, само две спукани и обърнах кората с лилавите, та на снимката са счупени.


Това обядвахме.


И два козунака пробно, не знам колко са станали, че трябваше да ги изключа, за да водим детето на лекар.


И май с това ще си останем,че внука го приеха в болница.Ще кара там празника. Cry

# 385
  • София
  • Мнения: 12 359
Тайна, красиви яйца и още по-красив козунак. Ще се оправите, няма страшно! Hug

# 386
  • София
  • Мнения: 15 914
Тайна, красиви яйца и още по-красив козунак. Ще се оправите, няма страшно! Hug
Благодаря ти! Hug

# 387
  • Плевен
  • Мнения: 619
Най-сетне и аз се наканих да го направя-
Леопардов бриош



Приятни приготвления за празника!

# 388
  • София
  • Мнения: 12 359
Един от моите хора днес има празник, та спретнах тази торта Шварцвалд. Много е добра.

За следобедното кафе спретнах и един Портокалов кекс по тази рецепта на Йоли
не съм го снимала все още, ама стана едно към едно
Скрит текст:
Въпреки , че днес не трябва да се яде, даже и да не се пие и вода, нещо това не беше добре прието от моите хора и трябваше да спретна и едни лозови сарми набързо, с последните лозови листо и сухи червени чушки

А утре козунаци ще се месят.

# 389
  • Мнения: 1 265
Марчева - аз ще кажа (приказвах вчера със Зиче, точно по този въпрос). ТЯ влиза много рядко във темата тук при нас. С едно втасване са. Влез в блога ѝ....... точно вчера е пуснала много подробно тази рецепта - излизат ПЕТ средно големи козунака от 1.200 кг брашно

Тайна пожелавам скорошно оздравяване на внука ти. Надявам се да не е нещо много сериозно?  Hug

Mitonela бриоша ми хареса, кога ли ще се престраша и аз?
Даре дай линк към тези мини омлети, че сина ме подлуди  Mr. Green
Ала-Бала - вземам си тарталетки - няколко  Joy

*Снимки ще кача по-късно, че фотографа спи (а пък аз с тази машинка по прехвърлянето на снимки не се справям  Mr. Green) - но исках да отговоря на Марчева.
А ето и малко снимки
* яхния зелен боб, картофи и наденица


* салата


* миш-маш и варени кренвирши


*мъфини с кашкавал и консерва тип "русенско варено"

Последна редакция: пт, 14 апр 2017, 14:22 от sem22

Общи условия

Активация на акаунт