Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 5

  • 226 613
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Нещо сладичко и от мен

Бисквити"Сълзица" с бадеми  кафява захар



и пана кота с бял шоколад и мариновани ягоди




Ала-Бала, на такова мезе не отказвам! Направо ме размечта по никое време! Simple Smile

# 616
  • София
  • Мнения: 366
Японска ябълкова торта с топинг от карамел и аз си направих карамелена мрежа за разкош.







 Възхитена съм! bouquet bouquet bouquet bouquet

# 617
  • София
  • Мнения: 12 359
Японска ябълкова торта с топинг от карамел и аз си направих карамелена мрежа за разкош.
............................

Благодаря ти! Това е толко елементарно и лесно сладкишче, а излезе толкова вкусно.

# 618
  • Плевен
  • Мнения: 619
У дома през последните дни:

почти Руло "Стефани"



пресни картофки със зелени подправки


десерт "Париж-Брест"



Приятен уикенд!

# 619
  • Мнения: 9 583
страхотен десерт!

гръцка мусака  у нас снощи http://pep-4o.blogspot.bg/2016/08/blog-post_8.html



тирамису в чаши



а талиателите стигнаха до снимка само, докато почиваха на масата вчера Simple Smile днес набързо ги сготвих с пиле и сметана

# 620
  • София
  • Мнения: 12 359
Донъти на фурна





# 621
  • Мнения: 1 571
Марчева, всичките ти неща се получават страхотно и те моля да публикуваш рецептите за донътите и за ябълковата торта с карамел.

# 622
  • Мнения: 13 227
Привет, привет, мили момичета и момче  Hug
От мен от тези дни успях да снимам пълнен патладжан с кайма, отгоре резен домат и най-отгоре кашкавал Simple Smile Добре беше ама свърши  chef


Също така и маринована сиврия


Спанак с ориз с телешко-агнешки кюфтенца

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 17:06 от blackcat6

# 623
  • София
  • Мнения: 12 359
Марчева, всичките ти неща се получават страхотно и те моля да публикуваш рецептите за донътите и за ябълковата торта с карамел.
Изобщо нямаш проблем, ама дай ми малко време и ще ти ги изпиша по-късно, моля ти се
За обяд беше "Свинско бонфиле със задушени ябълки и сметана". Ужасно е вкусно....толкова, че нямах време да правя аранжировка на чинията, направо седнах  да обядвам.

# 624
  • София
  • Мнения: 15 914
Направих си летен, морски ден, с  цаца и биричка.



И свинско бонфиле с винен сос.

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 21:46 от Тайна

# 625
  • София
  • Мнения: 12 359
Марчева, всичките ти неща се получават страхотно и те моля да публикуваш рецептите за донътите и за ябълковата торта с карамел.
Домашни понички на фурна

http://recepti.gotvach.bg/r-71724-Домашни_понички_на_фурна

Японска  ябълкова торта с карамел

http://recepti.gotvach.bg/r-71620-Японска_ябълкова_торта_с_топинг_от_карамел
Готово. Можеш да ме питаш за нещо, ако имаш въпроси, но това са много елементарни и лесни и най-вече бързи сладкиши.  Simple Smile

# 626
  • Мнения: 1 571
Много благодаря!  bouquet Hug

# 627
  • София
  • Мнения: 12 359
Днес врътнах едно "Пиле Стромболи  в тесто". Много съм доволна, бързо е, не е трудно , елементарно е.  Изневиделица разбрах, че ще имам гости за вечеря и го врътнах набързо. Не се изложих през чужденците...  Simple Smile ами след като не ме предупреждава някой.... толкова от мен или ме предупреждава от летището, че "ние идваме...."  и един крем-карамел в тавичка.


Последна редакция: пн, 22 май 2017, 11:18 от marchеva14

# 628
  • Мнения: 2 307
Марчева може ли да пуснеш рецептата за "Пиле Стромболи" - изглежда много апетитно. Благодаря предварително.

# 629
  • Мнения: 9 583
Талиатели с брашно от спелта с пиле и сметаната у нас. Домашно приготвени талиатели, разбира се, няма нищо по-вкусно от прясната паста  Heart Eyes Mr. Green  http://pep-4o.blogspot.bg/2017/05/blog-post_21.html



смутито на девойката с ягоди, банан и флейкса от спелта



рибена чорба http://pep-4o.blogspot.bg/2010/01/1_02.html



пълнени, пържени чушки със сирене, обожаваме сиврията http://pep-4o.blogspot.bg/2016/06/blog-post_27.html

Общи условия

Активация на акаунт