За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 101 150
  • 20 856
  •   3
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 579
Благодаря Ви, момичета! Оценявам много факта, че ми оказвате съчувствие в такъв момент и знам, че казаното от непознат вдъхва много повече кураж от клишетата, които използват познатите. Знам, че много от нещата, които казвате са така, но още ми е трудно да свикна. Искам да си я приберем жива и здрава вкъщи и може би ще се успокоя, макар да осъзнавам, че трудната част ще настъпи тогава, но стига ми да знам, че като се прибирам вкъщи ще има човек, който ще ме посреща (силно казано посреща, но и присъствието й ми стига).

# 1 441
  • Мнения: 456
Питам се защо ли колежката Геновева е дошла днес на работа с два различни чорапа - един сив и един черен. Днес средно по два пъти на час си изпускам химикалката уж да я дигна, но всъщност и гледам краката така сякаш проблемът е в мен, а то тя наистина е с два различни чорапа. Явно е забелязала, че заглеждам краката на  колежката Жозефина и за да насочи прожекторите към своите е използвала този похват.

# 1 442
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 332
От онези с дантелите ли са?

# 1 443
  • Мнения: 456
От вълнените са, в унисон с времето.

# 1 444
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 332
Знам, че прожекторите биха предпочели да отразят колорита от перата на бразилско самба шоу пред същите, веещи се по време на прайд, но очевидно твоите прожектори са ненаситни.

# 1 445
  • Мнения: 456
Мисля си, че не трябва да давам десет лева за ремонт на козирката на входа на блока при положение, че няма решение на Общото събрание на ЕС.

# 1 446
  • Мнения: 30 802
Ми не давай, чакай да ти пада мазилка на главата, тя и без това не знам струва ли повече от 5.80. 10 лева...ще се ожениш и ще емигрираш...

# 1 447
  • Мнения: 456
Мисля си, че не трябваше да изяждам току-що два шоколада наведнъж а си мисля, че трябва да си засоля със сиренце.

# 1 448
  • Перник
  • Мнения: 300
Мисля си, че да си без кола известно време има и плюсове - бирите на работа са ми любими.
А от няколко дни се чудя да отида ли утре за 2 дена на море или ме мързи.

# 1 449
  • Мнения: 3 542
Мисля си, че да си без кола известно време има и плюсове - бирите на работа са ми любими.
А от няколко дни се чудя да отида ли утре за 2 дена на море или ме мързи.

Бири на работа Dizzy Face

# 1 450
  • Мнения: 6 390
Мисля си, че не трябваше да изяждам току-що два шоколада наведнъж а си мисля, че трябва да си засоля със сиренце.

Първо ще ти се вържа и ще ти кажа, че и 1 шоколад наведнъж не се изяжда. Имаш колежки, кажи им да ти бъдат контрола (или пък ги черпи - и това е решение. Grinning ) Че ще ти се развие пъпа или иначе казано ще си докараш метаболитен синдром. Кофти работа откъдето и да го погледнеш.
И после ще погледна по-общо на нещата и пак ще ти кажа(т.е. вече съм го казвала/писала, де), че трябва да пишеш - някъде, нещо - пробвай се. Интересен си за четене. Grinning

# 1 451
  • Мнения: 456
Мисля си, че не е редно да черпя колежките с шоколад при положение, че си броят калориите, а едната е пред развод, заради това, че нейното бирено коремче е по-голямо от това на съпружеското тяло.

Мисля си, че Ина не чете редовно вестник "Стършел" иначе щеше да знае, че съм хуморист-сатирик.

# 1 452
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 332
... нейното бирено коремче е по-голямо от това на съпружеското тяло.
Корем от стрес е това.

# 1 453
  • Мнения: 2 760
Аз съм на вълна жилища, общо взето почти всички от моето семейство ще се местим нанякъде и ме очаква голям купон до средата на септември. Станах спец по брокерските обяви и видях поне 20 строежа, пипнах десет модела тухли и се спънах в поне три строежа.

# 1 454
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 332
Успех, Анабел!

Общи условия

Активация на акаунт