За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 113 027
  • 21 191
  •   7
Отговори
# 14 715
  • Бургас
  • Мнения: 6 411


Второто е от филмите и вечната сцена, в която той й носи закуска/кафе в леглото. Винаги съм се чудила как може някой да яде и да пие кафе едва като си е отворил очите, без да е минал през разните места. Така ли е в реалния живот. Защото аз не мога така, колкото и да ми е приятно да ми поднесат кафе в леглото.



И аз съм се чудила защо се представят погрешно нещата и се набиват в главите на хората.Примерно кекса директно без посещение на онези места сутрин, кекса от вратата без дори да се измият, във филмите за възрастни също.В резултат сума ти и мъже живеят с грешна представа за женската сексуалност.

# 14 716
  • Мнения: 2 815
Мисля си как зимата учениците и студентите пак ще бъдат затворени по домовете, под предлог Ковид, а реално заради кризата с газта и отоплението.
Поредната тежка зима ни чака.... дано поне не е много студена.

Най-лошото нещо, което може да ни се случи.

# 14 717
  • Мнения: 9 152
И аз съм си мислела за филмовите заблуди. Когато родих, се оказа, че бебчетата не са като по рекламите и филмите.
Не бях имала наживо опит с бебета ( на приятелки, съседки, братовчедки) преди това и дъълго ми трябваше да си пренастроя представите и да ги напасна на  релаността.
Гугутки чувам често, но светулки не съм виждала от години.

Мисля си за група Кино.

# 14 718
  • Мнения: X
И аз съм се чудила защо се представят погрешно нещата и се набиват в главите на хората.Примерно кекса директно без посещение на онези места сутрин, кекса от вратата без дори да се измият, във филмите за възрастни също.В резултат сума ти и мъже живеят с грешна представа за женската сексуалност.
Хм, какво погрешно и странно има да те събудят с кекс? Определено при такова събуждане последното, за което се сещам, са онези места. За да ти хареса обаче, трябва да е с наистина любим човек. С него е възможно да ти хареса и от вратата, без да си се измил. Особено в началото на връзката.

# 14 719
  • Мнения: 54 638
А аз днес чух гугутка. Като бях дете имаше много, но от години не съм виждала. Но днес я чух някъде около нас.

Гугутките винаги ме връщат в детството, на село при баба. Heart Скоро чух и аз, на автогарата в Луковит. Там времето е спряло. Sleeping
За въпросните - закуска в леглото и секс буквално от вратата, има наистина такива хора. Аз и двете не мога да ги върша без хигиенни процедури преди това. А и не закусвам по принцип.

Мисля си за съвременните деца - на каква преса са подложени от самото раждане, че и преди него. Толкова ненужни празненства се правят, за пари и показност, напълно безсмислени за децата.
Плюс безумни играчки и филми, провокиращи агресия. Няма го предишното спокойствие и безгрижие на детството, веселите игри, само едно надбягване с другите и ако не успееш да ги достигнеш, си подложен на унижения...

# 14 720
  • Мнения: 14 499
Интересно, че и мен гугутките ме връщат към спомените за летата при едната ми баба, жега, тишина следобед, ако мине някоя кола шумът от двигателя се чува ясно как се отдалечава по улицата, като че ли вчера беше....

# 14 721
  • Мнения: 18 632
Абе, не знам за вашите деца, но моето много обича празненства Simple Smile И останалите, които познавам също. Непрекъснато "планират" нещо - парти, гости, рожден ден, "дискотека", сега вече обсъждат и дисниленд. Никак не им натежават тези дейности. Та от гледна точка на децата тези неща не са загуба на време или пари, за родителите вече не винаги е така, особено ако човек е сам - само развозването по рождени дни губи поне половин ден.

Последна редакция: нд, 07 авг 2022, 10:41 от EmmaT

# 14 722
  • Мнения: 10 563
Мисля си от снощи, че кризата с газа и по-студената зима ще унищожат и горите, при високите цени на тока или евентуален режим, сега ще започнат и нелегално да предлагат дърва уж по-евтини, ще се крадат повече, накрая ще се превърнем в нищо. Толкова пък да вървим срещу всичко!

# 14 723
  • Бургас
  • Мнения: 6 411
И аз съм се чудила защо се представят погрешно нещата и се набиват в главите на хората.Примерно кекса директно без посещение на онези места сутрин, кекса от вратата без дори да се измият, във филмите за възрастни също.В резултат сума ти и мъже живеят с грешна представа за женската сексуалност.
Хм, какво погрешно и странно има да те събудят с кекс? Определено при такова събуждане последното, за което се сещам, са онези места. За да ти хареса обаче, трябва да е с наистина любим човек. С него е възможно да ти хареса и от вратата, без да си се измил. Особено в началото на връзката.

Нищо лошо, но само при определени обстоятелства както казваш, а там без да се познават цяла нощ яли-пили и т.н.

# 14 724
  • Мнения: 1 417
Хаха, аз пък от тия приказки за кекс се сетих за песента на Папи Ханс Кекс... Simple Smile
Защо се казва дървена, а не студена ваканция, чудя се? Нали не е заради недостиг на дърва за огрев?
Понякога си мисля дали и моето детство може да се нарече щастливо. Не съм имала разтърсващи преживявания чак, не съм ходила почти никъде, дори напротив, в голямата си част бях затворено дете, което като особеност при мен продължава и до днес. Така и не завързах трайни познанства. Често се чувствам сбъркан човек. Фройд е поне донякъде прав, че всичко е заложено в детството. Като възрастен е по-трудно да се промениш, дори при някои хора невъзможно.
И във връзка с дискусията за силата, Бог и всичко останало, се смятам за слаб човек и също бих се подразнила, ако ми внушават да съм силна. Всъщност, явно не съм съвсем слаба, иначе нямаше да съм оцеляла досега. Мога да изтърпя определени неща, да прикрия емоциите си в определен момент, но не се опитвам никога да се правя на силна за пред другите.
Мисля си и за потребителката Миднайт и болният й съпруг, колко ми се иска да можех да даря нещо за него...Само мога да предложа в момента човешка солидарност. А за жалост, в момента на хората им трябват най-вече пари. Дано Павел се оправи...
Понякога съдбата на непознати хора ме превръща в ревящо кълбо. Дано медицината някой ден стане по-евтина и достъпна, защото тези цени са непосилни за повечето хора. Понякога ми се струва направо смазващо, колко хора страдат от ужасни болести и колко умират, защото не могат да си позволят лечение...никой не трябва да умира заради това.

# 14 725
  • София
  • Мнения: 963
И във връзка с дискусията за силата, Бог и всичко останало, се смятам за слаб човек и също бих се подразнила, ако ми внушават да съм силна. Всъщност, явно не съм съвсем слаба, иначе нямаше да съм оцеляла досега. Мога да изтърпя определени неща, да прикрия емоциите си в определен момент, но не се опитвам никога да се правя на силна за пред другите.

Правилно! Всеки от нас е силен - ако не бяхме, вероятно нямаше да пишем тук и щяхме да обитаваме някое от двете места - гробището или психиатрията, зависи как е завършил отказът на силите ни. Докато не сме на никое от двете, значи сме силни. А ако някой постоянно очаква да трупаме нова и нова сила, то това и при боксьорите го няма - човешкото тяло си има лимит и не можеш да увеличаваш силата на крушетата си до безкрай.

Накратко - искам да поздравя всички силни хора, пишещи тук! За точната бройка - вижте бройката потребителки и потребители на форума!

# 14 726
  • Мнения: 7 860
Как няма отърване от определени личности.

# 14 727
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Няма такова удоволствие от сутрешен кекс плюс кафе и закуска ,брънч както искате го наречете в леглото през уикенда ,през почивен ден или по време на ваканция.Наслада за всички сетива.

# 14 728
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 319
Мисля си колко много хора не знаят значението на думите, които употребяват с апломб.

# 14 729
  • Мнения: 35 147
Мисля си дали аз изоставам с мисленето си или светът се развива прекалено бързо? Мисля си дали аз ограничавам прекалено много децата си спрямо съвременния свят? Наистина не знам как да постигна баланса между това да имат хубаво и пълноценно детство , без то да е ограбено от съвременните технологии.

Общи условия

Активация на акаунт