За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 143 480
  • 22 020
  •   5
Отговори
# 20 610
  • Мнения: 7 196
чисто и просто твоите постижения са им непостижими. направи си справка. и изобщо нямам намерение повече да ти правя услугата да ти правя диалог. подмятай си в темите. връзваме ти се виждам.

# 20 611
  • France
  • Мнения: 13 323
Ама сама ли се го правя този диалог? ThinkingJoy

# 20 612
  • Мнения: 1 866
Мисля си в какви времена живеем, как днес не допускаме и един зъб да остане без медицинско внимание
А векове наред милиони хора са страдали от зъби без нищо да могат да направят. Понякога си мисля за тоя огромен мащаб хора, как им е влияело на ежедневието, на самочувствието, как полека са се разделяли един по един с всички кътници, резци и прочее. Дори и най-богатите не са имали опции.
Благодарна съм на науката за настоящия прогрес... За това си мисля тия дни

# 20 613
  • France
  • Мнения: 13 323
Не бих живяла в епоха без АБ и анестезия. Брррр. Лошото е, че и сега има хора, които по техни си причини не си обръщат достатъчно внимание.

# 20 614
  • Мнения: 710
Ама то епохата не пита дали ти би живяла в нея, просто ти се случва. Grinning

# 20 615
  • France
  • Мнения: 13 323
Така е. Иначе никой нямаше да се съгласи да живее в средновековието.

# 20 616
  • Мнения: 710
Сега си мисля колко хубаво би било съзнателно да можем да избираме кога и къде да се родим. Heart Eyes

# 20 617
  • France
  • Мнения: 13 323
Бих се родила като буумър в западна Европа. Това поколение наистина е късметлийско.

# 20 618
  • Мнения: 15 439
Ама то епохата не пита дали ти би живяла в нея, просто ти се случва. Grinning
Затова пък мисля, че човек трябва да гледа какво има, а не все да недоволства за това, което няма. Wink

# 20 619
  • Мнения: 710
Сега пък си мисля как някои хора и без това са си буумъри и нищо не ти пречи и на теб да бъдеш. Satisfied
Ох, спирам се, обещавам.

# 20 620
  • София
  • Мнения: 14 271
Бих се родила като буумър в западна Европа. Това поколение наистина е късметлийско.
И да и не. След войната е било много трудно. И в БГ и в Западна Европа, но в Европата някак по-бързо са се оправили, но бумърс никога няма да станем. Те все още имат пенсионни фондове и имоти.

# 20 621
  • Мнения: 3 590
Бих се родила като буумър в западна Европа. Това поколение наистина е късметлийско.
Като буумър от мъжки пол. Не те виждам като домакиня, обуваща пантофките Му всеки ден.

# 20 622
  • Мнения: 657
Така е. Иначе никой нямаше да се съгласи да живее в средновековието.
А дори Средновековието е било скоро, преди него през Античността също са живели хора в общества, държави и не са били толкова примитивни колкото си мислим.
Ще отворя неприятна тема, но вярвам, че християнството до голяма степен е потиснало новите открития, които са били на една ръка разстояние тогава.
Идеята за парната машина е дошла на Херон преди 2000 години. А диаметърът на Земята е изчислен с грешка от 1% от Ератостен също в Древна Гърция.
После всичко е стопирано, само за да бъде открито отново, че изобщо Земята е кръгла всички знаем от кого 1600 години по-късно.

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 13:15 от Velma125

# 20 623
  • Португалия
  • Мнения: 4 463
сега ,остава да влезеш и в теория на конспирациите с липсващите ...колко бяха? 300години?

иначе, съм съгласна с теб!
ако можех да си пожелая нещо да ми се сбъдне-бих искала , да мога да прочета забранените библиотеки на Ватикана

# 20 624
  • France
  • Мнения: 13 323
Бих се родила като буумър в западна Европа. Това поколение наистина е късметлийско.
Като буумър от мъжки пол. Не те виждам като домакиня, обуваща пантофките Му всеки ден.
Да, да, то се подразбира. И ако може да съм буумър от 50те години, че да ме хване сексуалната революция, докато съм на 20. Мечти.

Велма, никой не твърди, че обществата са били примитивни, най малко аз, която съм "откърмена" с историята в онзи период.

Общи условия

Активация на акаунт