За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 184 432
  • 22 193
  •   2
Отговори
# 21 360
  • Мнения: 1 827
И ние спим отделно почти през цялото време, откакто сме заедно. Не влияе на отношенията. Сексът така или иначе е леко проблемен, той е по-сексуален, детето е малко и си е вкъщи, аз през нощта съм неактивна. Както и да спим, повече от веднъж, два пъти седмично няма как.
Гушкането, още след малката драстично намаля. Той си я сложи на първо място и си гушка нея. Това най-трудно приех. Но с едно дете човек много може да мрънка, ако бяха 4, няма кой да забележи.
Спането си е лична работа, не обичам да го споделям. Всеки си спи отделно, от скоро и детето и е супер.

# 21 361
  • France
  • Мнения: 13 444
Тази сутрин ми се случи нещо, което ме накара да се замисля за мъжа на Пийк. Може просто да му идва в повече шума и суматохата вкъщи, а не да има изстинали чувства. Аз съм така. Ето днес се събудих уморена, схваната, с болящо гърло и кашлица. Първо реших, че няма да мърдам никъде, но после децата пак се скараха и сбиха. И реших, че е по-добре да си нахлузя маратонките за сутрешния джогинг, но поне да съм на тишина. Дори и с риск съвсем да се скапя следобед

# 21 362
  • Мнения: 5 970
Аз разбирам и не съдя никого, знам че този етап настъпва в повечето отношения, когато се развиват, просто повечето хора, които спят отделно не правят и неща заедно.
За мен лично гушкането след секс е по-важно от самия секс, и по-хубаво даже, както и самата топлина и усещане за другия до теб, и не знам как може да се случи, ако не става в легло или не спим заедно след това. Не виждам как спане в отделни стаи няма да повлияе на интимността (която не включва само секс), и близостта с партньора чисто емоционално.

# 21 363
  • Мнения: 658
Ако имахме 2 спални вкъщи, с удоволствие щяхме да спим отделно. Понякога тайно намалявам климатика нощем, че като му е леко хладно, спи в поза ембрион и не го усещам изобщо😂
А топло ли му е, направо ме избутва🙃
Е гушкането трае 10-15 мин и после всеки иска да спи, поне аз трудно заспивам и това не става с гушкане.

# 21 364
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Правим секс, без гушкаме се и, както сама казваш, интимността не включва само секс. За мен здравият сън е изключително важен. Спя леко и всяко мръдване на ММ в леглото ме буди. Откакто спим отделно, се наспивам добре. Ама и това свършва, голямата ще е тук цяло лято и ще трябва да търпя баща й  да спи с мен.

# 21 365
  • Мнения: 2 674
Неудобно ми е да влизам в подробности, но ще кажа все пак 🙂 Правим секс без да се гушкаме след това, не помня от кога не сме го правили по класическия начин - вечер, след като сме си легнали и двамата, и после да заспим. Ритъмът на ежедневието ни е различен, той работи на смени, отделно много пътува заради мачове и често спя сама. Когато си е в къщи ляга късно, след полунощ, а на мен ми е важно до 23 ч да съм заспала. Спя леко, с тапи в ушите, вратите са вечно отворени - преди за да чувам децата когато бяха малки, сега заради кучето, което по няколко пъти на нощ се мести ту при нас, ту при малката дъщеря. Сексът се случва когато сме сами в къщи ( не мога да се отпусна да при положение, че спалнята и детската са врата до врата), много често през деня. Това е, просто е, няма драми, няма пренебрегнати емоции. Както казах - всяка двойка има различен ритъм на живот. Пък и ние не сме първа младост, особено аз, приоритетите в отношенията ни вече не са това, което бяха в началото на брака. Нормално.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 11:17 от мекичка*

# 21 366
  • Мнения: 19 058
Аз вече съм преминавала през разваляне на дългогодишни отношения и знам как изглежда. Общо взето, признаците, че нещата не вървят са адски много. Няма как да не ги забележиш.

Всичко друго, което устройва и двамата, е ОК. Няма ли насилие, на мен нищо в бита и ежедневието не ми се вижда странно.

# 21 367
  • Португалия
  • Мнения: 4 549
Общо взето, признаците, че нещата не вървят са адски много. Няма как да не ги забележиш.


от друга страна, признаците ,че партньорът държи на теб не е необходимо  да са много- достатъчно е дори само, да прави нещо си, макар и малко, макар и жест...но не за себе си, а точно,защото ти го обичаш така
дали ще е кафето по определен начин
дали ще сваля капака на тоалетната чиния
дали ще е начина, по който те събужда
.....
name it....

# 21 368
  • Мнения: 658
Точно - аз съм доста пестелива, а половинката е с широки пръсти. Затова преди да тръгне при роднините си, спира бойлера и намалява климатика, а преди да си дойде, аз му ги пускам🙃

# 21 369
  • Мнения: 961
Бях на около 22-23 години, млада снаха, живееща при свекър и свекърва (това лятото де, иначе студенти във Варна). Говорим си със свекървата, аз споделям, после чувам споделеното от нейната майка. И какво се оказа, че всичко научено за мен се разказва на бабето. Оооо, я марш. Така да мразя клюки и интриги. Млъкнах като риба и така вече трийсет години. Много млада осъзнах, че интересът на хората се крепи на любопитството и желанието да клюкарят. Сега, ММ не е клюкар, но и с него не си споделям детайли от живота. Моите неща са си мои. Говорим си за общите. И досега, на 53 съм, продължавам да твърдя, че истински интерес няма, има желание да се научат клюки. Който иска да си говорим за книги, философия, кучета, котки и прочие, съм на линия. Лични неща не обсъждам. Дори и рядко проявявам интерес към чуждите животи. Всеки да живее както намери за добре.

# 21 370
  • Португалия
  • Мнения: 4 549
не го разбирам, като клюкарене
споделяне с майка си е практикувала

клюкари се извън семейството- нали не те е разнасяла на комшийката, или на магазинерката...

# 21 371
  • Мнения: 2 672
Ми клюкарене си е. Да споделя лични неща, когато са за други хора вече не е споделяне. Независимо семейство или не.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 14:30 от *Биле омайно

# 21 372
  • Мнения: 3 632
Точно - аз съм доста пестелива, а половинката е с широки пръсти. Затова преди да тръгне при роднините си, спира бойлера и намалява климатика, а преди да си дойде, аз му ги пускам🙃
Аз пък теб не те разбрах сама ли живееш, с мъж ли, с жена ли. Един ден си в same sex relationship, на другия с мъж дето преди сто години изгони. Не се заяждам, но много се объркваш и аз се обърках! Я разясни на клюкарките тук, че няма да мога да спя довечера!

# 21 373
  • Мнения: 39 714
Аз отдавна се чудя.

# 21 374
  • Мнения: 658
Пиша мъжки род, за да съм политическа коректна, дами и да не ви смущавам. И да не стане център на дискусията.
Как сте ме запомнили, тук има толкова потребители🙃
По принцип живея сама, половинката в момента работи в друг град (уж щеше да е временно, но не е), но често идва. Говорих си с моя приятелка наскоро, че с нейния мъж се виждат по-рядко от нас, а живеят в една къща и работят в една болница. Просто се разминават. Та тъй.
Аз си харесвам форумчето заради анонимността, но и тук не мога да се покрия. С добрия тон го казвам, разбира се.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 21:57 от Velma125

Общи условия

Активация на акаунт