За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 114 191
  • 21 204
  •   3
Отговори
# 2 400
  • Мнения: 4 622
Мисля си, че ми предстои ужасна загуба и аз няма да оцелея.... емоционално....Нечовешко е мъчението и не го пожелавам на никой....
Много съжалявам Sad Дръж се

# 2 401
  • Мнения: 1 167
Мисля си, че ми предстои ужасна загуба и аз няма да оцелея.... емоционално....Нечовешко е мъчението и не го пожелавам на никой....
[/quote/]
Ще оцелееш, човекът е ужасно издръжлив, когато животът го налага.
Мисля си кога най-накрая ще имам собствено жилище. Сякаш всички планове и мечти в тази насока се разбиват на пух и прах.

# 2 402
  • София
  • Мнения: 5 390
Трябва ми тиган. И само за това мисля. Искам да е хубав, безвреден, сам да готви, и да не ми съдере кожата цената.

Анонимен, прегръдка! Ще оцелееш, повярвай ми!

# 2 403
  • Мнения: 1 417
И февруари,лека полека отива към края си.Да му се не види,кога посрещнахме пак Новата година,кога пак пролетта дойде...След няма и две седмици,хоп,Баба Марта.

# 2 404
  • Мнения: 6 407
Мисля си, че ми предстои ужасна загуба и аз няма да оцелея.... емоционално....Нечовешко е мъчението и не го пожелавам на никой....
Много съжалявам Sad Дръж се
Много е тежко! Но човек наистина е много издръжлив. Потърси групи хора(в интернет) в подобно положение - те най-много могат да ти помогнат.

# 2 405
  • Мнения: 977
Трябва ми тиган. И само за това мисля. Искам да е хубав, безвреден, сам да готви, и да не ми съдере кожата цената.

Анонимен, прегръдка! Ще оцелееш, повярвай ми!

Kaк искам да ти подаря всичките ми тигани, незалепващи и скъпи.... здравето е най-важно!!! Защо осъзнаваме това когато е късно?... Не става дума за родители, това е още по-страшно.....ако можех да избирам ги прежалвах..колкото и гадно да звучи...

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 23:11 от Anonimen :)

# 2 406
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Вещицата с чугунените тигани не е напуснала форума. Може да даде някой назаем.

# 2 407
  • Мнения: 1 761
Мисля си, че днес е много важен ден за мен, а портиерът на сградата ме посрещна с думите, че днес е сатанински ден и да не се предприема нищо до 18,00 часа. Имам дело-съдя изрод, който влезе вкъщи и ми преби детенцето.

# 2 408
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Вещицата с чугунените тигани не е напуснала форума. Може да даде някой назаем.
Уиш ли? Не пише вече, не знам какво имаш предвид.

# 2 409
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 482
Мисля си колко много искам да се случи едно нещо. Ще ни е много, много трудно няколко години, но ще се справим! Само да се случи!!!

Анонимен, прегръщам те. Преживявала съм тежка загуба, оцелява се, колкото и немислимо да звучи. Умирах неколкократно тогава, но оцелях. Струваше ми се безсмислено, но от позицията на времето открих нов смисъл да живея след загубата.

# 2 410
  • София
  • Мнения: 5 390
И покрай тиганите си мисля как с годините се научих да отсявам хората и да се разделям с някакви хора, които не са ми ок.

# 2 411
  • Мнения: 765
Мисля си, че днес е много важен ден за мен, а портиерът на сградата ме посрещна с думите, че днес е сатанински ден и да не се предприема нищо до 18,00 часа. Имам дело-съдя изрод, който влезе вкъщи и ми преби детенцето.
Това е ужасно! Как така ще влезе у вас и ще пребие детето?! Успех Ви желая! Дано си получи заслуженото!

# 2 412
  • Мнения: 4 943
Мисля си, че пак се разболявам. Нямам глас и ме болят сливиците, много ми е трудно на работа, защото постоянно трябва да говоря.
Все нещо ми има...как един път няма да кажа супер съм, здрава и щастлива...

# 2 413
  • Мнения: 2 199
Тинити, да права си все нещо ти има негативно. Може би си такъв типаж които обича да си помрънква.
Пожелавам ти от тук насетне само за хубави неща да си мислиш.
Моята глава е празна и това особено ме радва 🙃

# 2 414
  • Мнения: 1 761
Няма смисъл, как успяваш да си държиш главата празна? Много искам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт