За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 098 579
  • 20 794
  •   2
Отговори
# 2 790
  • Мнения: X
Скрит текст:
Мисля си за сватбата и за това как ще си харесам рокля. Много съм капризна и се двоуми, като трябва да избирам нещо. Тази черта от характера ми не е добра...така освен себе си напрягам и другите. Мисля си...дали всичко на сватбения ден ще е наред.
Не спирам да мисля и за апартамент. Искам много вече да си намерим подходящия!
Извинете, ако само се повтарям!

   И аз съм много капризна към всичко и много трудно избирам нещо. Една от отрицателните страни на характера ми. Също като тебе - ще ти пиша на Ти, ако нямаш против, защото те усещам близка вече, искам да бъде всичко перфектно. Този перфекционизъм ми отнема много време и излишни негативни чувства!

   Наистина времето минава много бързо. Не знам кога стана юни месец и остава половин година до края на годината! А нищо все още не съм направила. Тъпча на едно място.

   Не мога да опиша чувството, което имам - между разочарование и яд. Вчера се обадих на един доктор от София за записване на час. Много арогантно и грубо отношение. Отнесе се с мене като боклук, а аз съм редовен негов пациент. Каза ми, че ще работи на 24,06, а не на 19,06, като ми отговори с груб тон. Не ми каза в колко часа, кога мога да дойда за преглед, дали ще ми приеме и дали адресът на кабинета е същият. Затвори ми телефона по най-наглия начин, като разговорът имаше продължителност 15 секунди. След 5-10 минути се обадих пак и му казах, че ми затвори телефона и попитах дали кабинетът е на същия адрес и дали ще ме приеме на преглед на 24,06, нещо измърмори пак с груб тон, като не разбрах какво каза, и пак затвори телефона с голяма наглост. Разговорът продължи 5 секунди! Не знам защо лекарите се отнасят по този отвратителен начин с пациентите си! Когато се обади пациент, показват много ясно, че той им досажда и не искат да се занимават с него. Трябва да отида на преглед при него. Ходя на частно при него. Утре или в четвъртък пак ще му се обадя и дано не ми затвори телефона, иначе не знам какво ще правя! Не съм от София, а да пътувам на 24,06 до София без да знам какво е работното му време, дали ще ме приеме и дали кабинетът му е на същия адрес!
Когато ходя в кабинета му, се държи много грубо и арогантно. Когато му задавам въпроси, той се ядосва и започва да ми крещи! Държи се с мене като нищожество! Най-високата титла има и има много високо самочувствие. Ако можех да намеря друг доктор, нямаше да ходя на преглед при него!
Не че имам безкраен опит с лекари, но наблюдението ми е, че точно такива са най-големите некадърници.И точно с подобно безпардонно отношение прикриват некадърността си.Не знам кой и защо ти го е препоръчал, но аз лично, бих отишла при първия, който видя, но не и при подобен плужек.
И честно казано, при последното си посещение при него, директно бих му казала, че е боклук и такива като него не заслужават да живеят.Не че ще му накривя капата (такива наглеци не се впечатляват от нищо), но това би било за моя душевен комфорт, че не съм замълчала пред простотията,  а съм имала смелостта да кажа мнението си на "светилото".
-----------------------------------------------------------
Мисля си, че лятото най-после дойде....с много слънце, разходки, питиета, любов и лежерност.   Smiley
Дано продължи поне до края на септември....

# 2 791
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Тъкмо пишех нещо подобно. Peace
И съм сигурна, че можеш да намериш друг лекар, както и да спреш да посещаваш този.
Как изобщо му се доверяваш на лечението след такова отношение, каквото описваш? Аз не бих го направила, нито за мен, нито за близък.

# 2 792
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Абсолютно съм убедена, че не е единственият и неповторим специалист в областта си, просто намери друг, по-нормален.

# 2 793
  • Мнения: 15 213
Мисля си, че лятото най-после дойде....с много слънце, разходки, питиета, любов и лежерност.   Smiley
Дано продължи поне до края на септември....
И аз си мисля същото, но ако може да не е толкова горещо.

# 2 794
  • Мнения: 1 760
Jennifer, ако искаш сподели какъв специалист е и може би ще намерим друг по-човечен доктор.

# 2 795
  • Мнения: 8 892
Става дума за единствения софийски форумен ендокринолог или греша?

Мисля си, че не знам какво искам. Искам нещо, мечтая за нещо и когато то е на път да се реализира, почвам да се питам това ли исках, тук и в този етап, какво ще загубя, ако го получа... Знам, че е така, защото избора и решението са с свързани с някакъв компромис и... се колебая и ядосвам на себе си.

# 2 796
  • Мнения: 5 820
   Писала съм в различни теми в този форум за "Цистит", "Свръхактивен пикочен мехур" - дори създадох такава тема за Свръхактивен пикочен мехур. Много време търсих специалист уролог в тази област за Свръхактивен пикочен мехур, който наистина да ми помогне и да се отърва от този ад! Открих този професор от теми като "Свръхактивен пикочен мехур". Една жена също ми го препоръча, с която контактувахме по телефона и двете имахме един и същи проблем - често уриниране и чести позиви за уриниране! Потърсих коментари за него в Интернет. Открих 2-3 добри коментари. Прочетох, че е добър специалист и се е специализирал точно в тази област от урологията "Свръхактивен пикочен мехур"! Ходя при него и ме лекува вече над 1 година! Преди да започна да посещавам този професор, влизах в болница "Пирогов", за да ми направят изследвания. Този професор не беше лекуващият ми доктор. Лекуващият ми доктор беше д-р Доросиев, който ме прие в болницата за изследвания! Впоследствие ме насочи към кабинета на проф.д-р Славчо Кънчев, който се намираше в същата болница! И той ми стана моя лекуващ лекар. Започнах да ходя в частния му кабинет, защото той имаше частна практика!

# 2 797
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
И имаш ли подобрение, има ли резултат от това лечение?

# 2 798
  • Мнения: 5 820
И имаш ли подобрение, има ли резултат от това лечение?

    Да, имам малко подобрение и затова написах, че нямам избор. Той е поел лечението ми! Наистина много търсих и бях се отчаяла, че няма да намеря такъв доктор, който да се е специализирал в тази област!

# 2 799
  • Мнения: 6 383
Дженифър, не можеш ли да се лекуваш при професора? Или поне при друг препоръчан от него специалист? Да се лекуваш при сегашния ти лекар ... не знам, трябва поне да вярваш на лекаря си, а твоето отношение към него (както и неговото към теб, поне както го описваш) никак не е добро. Лечение при гореописаната ситуация няма как да даде добър резултат.

# 2 800
  • Мнения: 5 820
Дженифър, не можеш ли да се лекуваш при професора? Или поне при друг препоръчан от него специалист? Да се лекуваш при сегашния ти лекар ... не знам, трябва поне да вярваш на лекаря си, а твоето отношение към него (както и неговото към теб, поне както го описваш) никак не е добро. Лечение при гореописаната ситуация няма как да даде добър резултат.

   Сигурно имате предвид за д-р Доросиев, който ме прие в болницата! Той не е специализиран в тази област. Той ми каза, че той лично не може да ми помогне за този проблем, който имам. Проф.д-р Славчо Кънчен не се отнася зле само с мен. С всички пациенти се отнася по подобен начин. С тази жена, с която комуникирахме по телефона, и тя се оплакваше, че той се държеше лошо с нея. С една жена си писах в този форум на лични съобщения и тя се оплака, че той е много груб и нищо не обяснява. Само гледа да вземе парите. Това го интересува него. Последният път ми подари една негова книга за този проблем и ми каза, че от тази книга ще получа отговорите, които аз му задавам. Прочетох книгата му. Тя е написана за хора, които имат медицинско образование. Почти нищо не разбрах от книгата му, защото имаше много медицински термини! Дали му вярвам - категорично не му вярвам. Защо ли? Защото аз съм една от неговите касички, които му внасят парички! Но какво да правя? Ако знам за друг добър специалист, който се занимава със Свръхактивен пикочен мехур, веднага щях да се обърна към него!

# 2 801
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
 newsm78 Значи хем не му вярваш, хем си недоволна от отношението му към теб, хем се оплакваш, хем и продължаваш да ходиш там...прекрасно разбрах, че за момента не си намерила друг лекар, но продължавай да търсиш, да разпитваш, да се интересуваш, дори и при обикновен уролог пробвай да отидеш-не знаеш от къде "ще изскочи зайчето".
Но не си причинявай това, което описваш. Най-малкото не го заслужаваш.

# 2 802
  • Мнения: 5 820
newsm78 Значи хем не му вярваш, хем си недоволна от отношението му към теб, хем се оплакваш, хем и продължаваш да ходиш там...прекрасно разбрах, че за момента не си намерила друг лекар, но продължавай да търсиш, да разпитваш, да се интересуваш, дори и при обикновен уролог пробвай да отидеш-не знаеш от къде "ще изскочи зайчето".
Но не си причинявай това, което описваш. Най-малкото не го заслужаваш.

    Естествено е, че преди да вляза в болница и да започна да посещавам този професор, колко други уролози съм посещавала и не ми помогнаха! Не всички уролози са наясно с този проблем Свръхактивен пикочен мехур и не знаят как се лекува.

    Сега се сетих за Хил клиник и някой беше ми споменал, че има доктори там, които са запознати с този проблем и го лекуват! Не знам как вървят цените там и при кой точно уролог да отида, който разбира и ще ми помогне за този проблем. Чувала съм, че цените са много високи в Хил клиник! От рекламите по радиото и интернет останах впечатление, че лекуват само мъже в Хил Клиник!

   Благодаря на всички за подкрепата!

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 16:47 от Jennifer_w

# 2 803
  • Мнения: 4 941
Джени, дано намериш специалист и бързо да се оправиш. Наскоро имах и знам какъв ад е.
Каква зодия си? И аз те чувствам близка. И точно това си мисля, как с някои хора, които не познаваш лично се чувстваш по-близка и разбрана, а с тези, които са около теб- не!? Мисля си, че напоследък никой не ме чува какво говоря, какво искам за кажа...дори най-близките ми.

# 2 804
  • Мнения: 5 820
Джени, дано намериш специалист и бързо да се оправиш. Наскоро имах и знам какъв ад е.
Каква зодия си? И аз те чувствам близка. И точно това си мисля, как с някой хора, който не познаваш лично се чувстваш по-близка и разбрана, а с тези, които са около теб- не!? Мисля си, че напоследък никой не ме чува какво говоря, какво искам за кажа...дори най-близките ми.

   Имала си проблем с честото уриниране и чести позиви ли?

   Зодия скорпион съм.

   За съжаление, непознатите хора повече ни разбират отколкото близките и най-близките хора до нас!

Общи условия

Активация на акаунт