За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 098 635
  • 20 795
  •   2
Отговори
# 2 820
  • Мнения: 4 941
И аз бях на това мнение, но бъдещият мъж иска и то както си е по традиция, с взимане на булка с музика и т.н. Специално за парите казва, че ще ги избием и пак ще отидат за апартамент. Макар,че сватбата е хубаво изживяване, бих предпочела да подпишем и се почерпим,но...

# 2 821
  • Мнения: 252
Мисля колко кратък и жесток е животът.... Как се мислим за безсмъртни и че на нас не може да се случи нищо лошо... Как забравяме, че има хора, които ни обичат и чакат и не се пазим докато сме на пътя...

# 2 822
  • Португалия
  • Мнения: 3 966
Мисля колко кратък и жесток е животът.... Как се мислим за безсмъртни и че на нас не може да се случи нищо лошо... Как забравяме, че има хора, които ни обичат и чакат и не се пазим докато сме на пътя...
в последните 3 седмици, 2ма познати пострадаха в тежки катастрофи-за съжаление единият фатално
отдавна ,непрекъснато повтарям на всеки ,,карай внимателно´´ ,но аз самата доста дръзко шофирам...,но съвсем наскоро-2-3 дни, започнах да се усещам,че карам във всички ограничения,че и по-бавно...а аз шофирам много-по минимум 80км на ден
тъжно е,че трябва да ме удари лично,за да се осмисля Disappointed Relieved

мисля си-колко много бързаме през тоз живот,а трябва точно наобратно-да забавим темпото,че да го изживеем
мисля си,какво всеобщо робство е ,и как почти всички се бунтуват вътрешно,ама нищо не се случва
как да съм добра майка ,като трябва да работя 6дни в седмицата-в масовия случай?
как да съм добра съпруга/съпруг,като съм преуморен/а и без сили за промяна?
как...?
как...?

# 2 823
  • Мнения: 3 732
Мисля си колко е важно отношението в комуникацията.

# 2 824
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Дженифър,
Скрит текст:
тук има специална тема за САПМ. Аз пих известно време около 2 л вода със сока на половин лимон в нея. Това ме спаси.

# 2 825
  • Мнения: 147
Мисля колко кратък и жесток е животът.... Как се мислим за безсмъртни и че на нас не може да се случи нищо лошо... Как забравяме, че има хора, които ни обичат и чакат и не се пазим докато сме на пътя...
в последните 3 седмици, 2ма познати пострадаха в тежки катастрофи-за съжаление единият фатално
отдавна ,непрекъснато повтарям на всеки ,,карай внимателно´´ ,но аз самата доста дръзко шофирам...,но съвсем наскоро-2-3 дни, започнах да се усещам,че карам във всички ограничения,че и по-бавно...а аз шофирам много-по минимум 80км на ден
тъжно е,че трябва да ме удари лично,за да се осмисля Disappointed Relieved

мисля си-колко много бързаме през тоз живот,а трябва точно наобратно-да забавим темпото,че да го изживеем
мисля си,какво всеобщо робство е ,и как почти всички се бунтуват вътрешно,ама нищо не се случва
как да съм добра майка ,като трябва да работя 6дни в седмицата-в масовия случай?
как да съм добра съпруга/съпруг,като съм преуморен/а и без сили за промяна?
как...?
как...?


Напълно съм съгласна, сякаш все ни трябва външен подтик за да се осъзнаем...

# 2 826
  • София
  • Мнения: 12 374
Мисля си, че ми писна от дъждове. Три дни още и отивам за две седмици на топло.

Харесвам България, мразя климата - безкрайна зима и есен, смешно кратко лято.

# 2 827
  • София
  • Мнения: 5 362
За резултатите на моят син на НВО за седми клас. Супер много съм напрегната, нервна, само това ми е в главата и просто не мога да се отпусна.

# 2 828
  • София
  • Мнения: 38 503
За всички проекти, които движа.
Май месец си викам - ейй, преподаването свърши, сега почивка.
Къде ти!
Документи за това, документи за онова, изпити, пари, бала, фестивала, къщата....

# 2 829
  • Мнения: 58
Мисля си последно време,че не мога да помогна на приятел. Правя всичко по силите си, но до септември месец не мога да направя всичко. Просто и той се чувства много зле,и аз също.

# 2 830
  • София
  • Мнения: 2 232
Мисля си.. колко крехък е животът, колко е безумен целият му замисъл.. колко е жесток

# 2 831
  • Мнения: 4 941
Понеже както знаете ще правим сватба и си мисля колко ли от тези хора, които сме поканили ще се радват истински. Светът е станал толкова лицемерен. Когато търсиш някой да помогне дори за минимално нещо го няма насреща.
Мисля си и за едно изкаване от колежката, с която работя. Наскоро го чух. Не е положително, а се държи все едно ме харесва, лайква и пише коментари по снимките във фейса. Прави ми комплименти.Айде кажете ми не е ли лицемерно?

# 2 832
  • Мнения: 6 383
Лицемерно е, Тинити. На твое място бих направила така, че да не вижда всички постове и снимки, а само някои (от Фейсбук). Колкото по-далеч от такива хора, по-добре.
За хората на сватбата изобщо не мисли как ще се чувстват. След като ще има сватба гледай да й се порадваш. Въобще от всичко гледай да извлечеш хубавото, красивото, да го видиш, да му се зарадваш. Някои неща не можеш да промениш, тогава промени себе си.

# 2 833
  • Мнения: X
Понеже както знаете ще правим сватба и си мисля колко ли от тези хора, които сме поканили ще се радват истински.
В такъв случай, защо изобщо ги каните? Явно и вие не ги чувствате близки.

# 2 834
  • Мнения: 15 317
Е, какво да се радват истински, да не се женят те. Сватба като сватба - двама луди и двеста гладни. Ще дойдат, ще хапнат, ще друснат едно хорце, ще завъртят по един гюбек, малко пожелания да сте живи, здрави и щастливи, таз година булка-догодина люлка и айдеее, кой отде е. Истински ще се радват най близките, другите ще се радват на хубава ракийка, вкусна манджа, сладка торта и весела музика, от своя страна ще тикнат там някой тостер, ютия, кафе машина за подарък и ... важното е младоженците да са истински щастливи, другите нямат значение.

Общи условия

Активация на акаунт