За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 118 854
  • 21 326
  •   2
Отговори
# 2 850
  • Мнения: 39 507
Мисля си, колко ми липсва малкото. Не съм я виждала от почти две седмици. Плюс и факта, че не сме се делили за повече от два дни, та съвсем. Но утре си идва.

# 2 851
  • Другата България
  • Мнения: 37 715
Какво толкова написах, вие ме изкарахте психясала направо...Просто я споменавам често, защото съм на тази вълна. Айде да спрем вече с мен и "превъртането ми".
Никой не те е изкарал "психясала".
Явно прави впечатление, затова и хората коментират. Първо беше работата ти, после апартамента, сега сватбата...аз не следя редовно темата, но когато надникна, все твои "оплаквания" в тази връзка чета. При това говориш за съвсем нормални неща, през които всеки преминава и затова и те посъветвах да го даваш малко по-ведро.
Не можеш да се оплакваш постоянно, и когато другите коментират, да подскачаш нервно. Както казах, темата за оплакване е друга.

# 2 852
  • София
  • Мнения: 12 374
“Докато не те настигне?” Рева. Вие за сватба ли говорите или за свински грип?

Познавала съм булки, виждащи себе си и безценната си сватба като Събитие Номер Едно на Века. Познавам, за щастие, и нормални, разумни булки, които не се втелясваха и успяха да организират приятни сватби.

Както и да е.

Мисля си за пресен кроасан и кафе с мляко. След малко ще отскоча да си взема, близо до офиса правят чудни.

# 2 853
  • Мнения: 39 507
Кафе в три?!? Завиждам ти. Ако пия кафе след два ще заспя в следващият четвъртък.

# 2 854
  • София
  • Мнения: 12 374
Сигме, между три и четири ми е последното кафе за деня - без него заспивам, не мога да си напиша и името до края на работния ден. 

Btw, мъжът ми може да пие кафе в 22 ч., след което ляга и заспива като пън. Този човек няма нервна система просто Joy

# 2 855
  • Мнения: X
Според мен всеки се филмира като прави сватба, ама тези, които не са правили явно не ме разбират.
Тука вече изплиска легена.
Демек?
Демек, не си първата булка, правила сватба. Анджък. Анадънму?

# 2 856
  • Мнения: 4 943
Joy
Хубав ден на всички! Няма да се ОПЛАКВАМ! Grinning

# 2 857
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
И на мен ми е странно какво толкова се пищисват някои жени покрай сватбите си, при все че и аз се омъжих преди 2 месеца. Въпреки че изобщо не съм се вживявала, сватбата мина нормално, като изключим диджея-идиот. Не виждам какво щеше да е по-разлчно, ако се бях тюхкала в продължение на месеци.

# 2 858
  • Мнения: 643
Така и така говорите за сватби, та и аз да кажа... 😂 Нашата беше организирана за няма и месец. Въобще не виждам какво толкова има да се мисли и премисля. Хотела, ресторанта, музиката, яденето и подаръците за гостите и готово. Работа за 3 дни макс. Какви са тези толкова мисли не знам.

Както и да е. Мисля си за морето. Тази година се решихме да сменим комплекса и ми е пристеснено дали ще ни хареса. Като си харесам едно място и не обичам да го сменям, но се наложи.

# 2 859
  • Мнения: 9 152
Покрай темата  си мисля и аз за сватбата ми, която беше преди 14 години, но все едно беше миналия месец. Един вълшебен спомен, много щастлива бях, хем сами със съпруга ми всичко бяхме организирали. Само за венчавката сестра ми ми помогна с уговорката с отците, за което съм й до днес много благодарна.
тинити, пожелавам ти цялото напрежение покрай организацията да се изпари и да ти останат само щастливите спомени!
Скрит текст:
Аз съм също човек, който много се притеснява и шашка. Понякога помага ( за да изпипвам нещата, да обмислям, но и вреди, защото ме е тласкало към пропастта).... споделям го с желание да ти помогна, да се опиташ да владееш себе си, да направляваш мислите си в по - друга посока, така че да ти е по  - леко )

Мисля си за плодовете и зеленчуците, които купувам. Е, как веднъж нямаше внос от България ( която по документи се води в ЕС) поне на череши, картофи или диня?! Купувам картофи от Египет,  череши от Турция, зелен фасул от Кения......толкова далеч ли е България.....

# 2 860
  • Мнения: X
Катерица, за другите плодове и зеленчуци не знам, но специално 90% от черешите се изкупуват от италиански фирми, които са монополизирали пазара. Те изкупуват българските череши основно за консерваната им промишленост, предимно за коктейлни череши. Затова няма да ги видиш на пазара, за съжаление.

# 2 861
  • Мнения: 9 152
Катерица, за другите плодове и зеленчуци не знам, но специално 90% от черешите се изкупуват от италиански фирми, които са монополизирали пазара. Те изкупуват българските череши основно за консерваната им промишленост, предимно за коктейлни череши. Затова няма да ги видиш на пазара, за съжаление.
А, много се радвам, нека се купува българското, благодаря, че сподели. Hug

# 2 862
  • Мнения: X
Честно казано, не е за радост, защото първокласни череши се изкупуват на безценица за консерви. Докато на пазара в София са по 4-5-6 лева за килограм, италианците ги изкупуват средно за 60 стотинки.

# 2 863
  • Мнения: 2 817
За бъдещия ми първокласник.
За маминото Слънце и кога порасна. 
За това колко много го обичам ........

# 2 864
  • Мнения: 5 838
Мисля си последно време,че не мога да помогна на приятел. Правя всичко по силите си, но до септември месец не мога да направя всичко. Просто и той се чувства много зле,и аз също.

   Ако искате, споделете какъв е проблемът с вашия приятел и всички ние в тази страница можем да ви дадем съвет!

   Моят съвет е да бъдете до твоя приятел, като го изслушвате и подкрепяте! Знам, че и вие се чувствате зле и ви боли, ,че не можете да помогнете на вашия приятел и го виждате, че "гасне" пред вас! Дано като си стъпи на краката да не забрави какво сте направили за него и да ви обърне гръб, както направи моята приятелка, която също беше много зле до преди 1 година! Когато тя беше зле, също се чувствах зле и ме болеше много за нея! Много исках да взема част или цялата нейна болка и да ме боли мене!

   "silver birch - Мисля си.. колко крехък е животът, колко е безумен целият му замисъл.. колко е жесток" - Такъв е животът. Много пъти съм се питала и се питам какъв е смисълът на живота и въобще има ли такъв...Целта ни е да продължим да се борим до последния ни дъх! Няма смисъл да си задаваме такива абсурдни въпроси. Само ни разстройват такива безумни и без отговор въпроси!

   "тинити - Понеже както знаете ще правим сватба и си мисля колко ли от тези хора, които сме поканили ще се радват истински. Светът е станал толкова лицемерен. Когато търсиш някой да помогне дори за минимално нещо го няма насреща.
Мисля си и за едно изкаване от колежката, с която работя. Наскоро го чух. Не е положително, а се държи все едно ме харесва, лайква и пише коментари по снимките във фейса. Прави ми комплименти.Айде кажете ми не е ли лицемерно? " - Знаеш ли, ,че съм се питала един ден, ,ако имам късмета и щастието да се омъжа, дали ще искам да се направи голяма сватба, или просто да поканя най-близките си хора от моя страна  - родителите ми, брат ми и леля ми и най-близките хора на бъдещия ми съпруг? Колкото повече години натрупвам, толкова повече осъзнавам, че хората са лицемери и завистници. Те само искат да се наядат и напият и да злословят срещу булката и младоженеца и техните близки! Изобщо няма да хвърля толкова грешни пари за някакви си злобни лицемери!

    Относно това, че хората са станали лицемери - Тинити, ще видиш, че като натрупваш години, все повече ще се отвращаваш от този свят! Трябва да се научим да бъдем непукисти и да гледаме само самите нас! Знам, че си много емоционален човек. И аз съм емоционален човек и не мога да търпя такива несправедливости и начинът, по който се държат хората! Но няма да променя света. Хората ще останат злобни, лицемерни и завистливи! Винаги ще искат да те използват и когато не им трябваш, да те "захвърлят като боклук в кофата"! Трябва да изградим система за самозащита и самосъхранение срещу хората!

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 14:07 от Jennifer_w

Общи условия

Активация на акаунт