За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 181 706
  • 22 106
  •   2
Отговори
# 2 865
  • Мнения: 5 918

Мисля си за плодовете и зеленчуците, които купувам. Е, как веднъж нямаше внос от България ( която по документи се води в ЕС) поне на череши, картофи или диня?! Купувам картофи от Египет,  череши от Турция, зелен фасул от Кения......толкова далеч ли е България.....

    В Сряда тръгнах да взимам една тарелка с ягоди от Билла. Мислих си, че ягодите бяха български. Дори се учудих, че все още имаше ягоди. Рекох си, че бяха късни ягоди. Взех ги и тръгнах да изпълнявам списъка си за покупки. Направих няколко крачки и видях, че бяха произведени в Гърция. Върнах се и ги върнах. Не купувам плодове и зеленчуци, които са произведени в други държави, освен печурки от Полша. Българското е най-хубаво и качествено. Дразнят ме, че повечето от българите въобще не се интересуват за страната, произвела даден зеленчук или плод! Знам ли как е произведено по другите държави и какви отрови са слагали върху тях?

# 2 866
  • София
  • Мнения: 12 374
Мисля за стягане на багаж и че винаги всичко оставям за последния ден. Много ме е яд на себе си, поне да бях отишла да се подстрижа по-навреме.

Чудя се дали да взимам намордника на куч - не сме плавали досега с Минойските линии и не знам какви са им изискванията за кучетата на борда Thinking

# 2 867
  • Мнения: 2 290
Мисля си за пица. Pizza

# 2 868
  • Мнения: 5 918

   Оф, как ми се е дояло пица от 1 месец насам! Скоро ще отида на пицария и ще си хапна пица!

# 2 869
  • София
  • Мнения: 1 040
За важния кандидат-студентски изпит на дъщеря ми в неделя.Дано е спокойна и уверена! Стиснете по едно палче!

# 2 870
  • Мнения: 6 434
По какво е изпитът?
Наистина най-важното е да е спокойна, доколкото може. Успех! Grinning

# 2 871
  • София
  • Мнения: 12 374
Успех на момичето, силно стискам и аз! Hug

# 2 872
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря Ви!  Биология в МУ-София:hugs:

# 2 873
  • Мнения: 20
Мисля си, че е петък, а аз още съм на работа...

# 2 874
  • Мнения: 6 434
И аз съм на работа, споко. И така вали, че не смятам и да си тръгвам. Joy

# 2 875
  • Мнения: 160
Напоследък си мисля че трябва да се стягам да уча очакваме изпит а не искам да го разтягам във времето. Обмислям почивка с детето другата година. Времето като чели е спряло имам планове и ми се иска нещата да стават по бързо иначе всичко върви като по ноти

# 2 876
  • Мнения: 4 628
Мисля си, че съм станала ужасно нервна напоследък и не завиждам на хората около мен. Изпитвам чувство за вина и се изнервям още повече. :/ 

# 2 877
  • Мнения: 160
Мисля си докога ще го играя недучула недовидяла разсеяна ударена с мокър парцал проста тъпа луда задръстена хамава ще видим

# 2 878
  • Мнения: 2 220
Постоянно се връщам назад и мисля за преди 3-4г. Бях много щастлива и безгрижна. Сега имаме само проблеми от всякакво естество, единственото хубаво, което ми се случи последните 2 г.е раждането на сина ми. Мисля и какъв социопат съм, абсолютен темерут. Не ми трябва никой, освен детето, и съм тотално убедена, че мога да живея сама до края на живота си. Не разбирам хората, които имат винаги нужда от някой друг.

# 2 879
  • Португалия
  • Мнения: 4 498
Постоянно се връщам назад и мисля за преди 3-4г. Бях много щастлива и безгрижна. Сега имаме само проблеми от всякакво естество, единственото хубаво, което ми се случи последните 2 г.е раждането на сина ми. Мисля и какъв социопат съм, абсолютен темерут. Не ми трябва никой, освен детето, и съм тотално убедена, че мога да живея сама до края на живота си. Не разбирам хората, които имат винаги нужда от някой друг.
охохо, аз от много години съм така и преди се определях като темерут ,но вече мисля за себе си като за,,търсеща душевно равновесие и пречистване´´ Innocent
даже, най-близките ми приятелки се редуцираха до подобни на мен,защото нямам нито сили,нито желание за често общуване
само себеподобни могат да го разберат
в този забързан живот,има време само за най-важното-децата,евентуално за мъжа

почивам си сама-даже и тях да ги няма, на тишина вкъщи, може да пера,да готвя...но да не общувам-само така почивам и не изпитвам никакви угризения


за грижите можеш само ти да си помогнеш- нареди приоритетите, и виж положителната страна в ситуацията

Общи условия

Активация на акаунт