За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 098 394
  • 20 792
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 674
Аз отслабнах с 10кг само с ходене. Трябва да сваля още толкова и ще почна да се харесвам .

# 406
  • Мнения: 2 674
Пак за същия мъж. Вече сън не ми дава🌈🤓🤗❤❤❤❤❤!
Имате ли подходящ съвет какво да направя. Денем, нощем все Той ми е в ума. Искам да го изненадам по някакъв начин. Знам, че обича да рисува. Да му купя ли скицник? Аматьор като мен дали ще знае какво да купи за професионалист?

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 03:22 от Цонна

# 407
  • София
  • Мнения: 62 595
Изчакай да мине.

# 408
  • Мнения: 4 303
Аз отслабнах с 10кг само с ходене. Трябва да сваля още толкова и ще почна да се харесвам .
Сигурно има и съпътстваща причина, която го подпомага.
Аз съм от хората, които се движат много, но ако не огранича някои неща, не отслабвам. Или ако няма някой проблем, който да не ми дава мира.

# 409
  • Мнения: 2 674
Анди, и това е нелош вариант, но пусто не минава!

# 410
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако правилно си спомням, че си ти, а не друг потребител, имаш си склонност към такива усещания и преживявания. Затова всичко си е точно по план.

# 411
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Пак за същия мъж. Вече сън не ми дава🌈🤓🤗❤❤❤❤❤!
Имате ли подходящ съвет какво да направя. Денем, нощем все Той ми е в ума. Искам да го изненадам по някакъв начин. Знам, че обича да рисува. Да му купя ли скицник? Аматьор като мен дали ще знае какво да купи за професионалист?
Аз живея до Хоби арт- а, имат чудесни неща за художници, можеш да отидеш и да ти препоръчат. Материалите са им страхотни, аз също купувам някои неща от тях, много качествени, но цените им са предимно високи.

# 412
  • Мнения: 2 204
По принцип днес е ден за размисъл, така че мисля усилено. Притеснявам се само, че утре го дават да е мрачно и дъждовно време и на мен ще ми се развали настроението и няма да мога да отида да гласувам, а искам....

# 413
  • Мнения: 860
Демек- искаш да гласуваш, но се страхуваш, че утре няма да имаш желание...

# 414
  • Мнения: 2 204
Демек- искаш да гласуваш, но се страхуваш, че утре няма да имаш желание...
Да, дъждовното и мрачно време ме подтиска и нямам желание за нищо....

# 415
  • София
  • Мнения: 62 595
Тъкмо ще отидете за гъби. Wink

# 416
  • Мнения: 6 383
Демек- искаш да гласуваш, но се страхуваш, че утре няма да имаш желание...
Да, дъждовното и мрачно време ме подтиска и нямам желание за нищо....

Освен това няма да сме и наспани - от смяната на времето ... кошмарна работа.  Mr. Green

Аз пък си мисля за това как дори близки хора не се съобразяват един с друг и всеки дърпа към себе си.  newsm78

# 417
  • Мнения: 6 383
Тъкмо ще отидете за гъби. Wink

Ето това е позитивно мислене.  Laughing И от гадната ситуация да извлечеш нещо хубаво.  Wink

# 418
  • Мнения: X
Аз отслабнах с 10кг само с ходене. Трябва да сваля още толкова и ще почна да се харесвам .

Сигурна ли си, че е само от ходенето? newsm78
Аз вървя като кон, всеки ден си измислям какви ли не маршрути, за да вървя още и още, но от вървенето и грам не мърдам. Виж, като си направя една диета, само на зеленчуци, а по-късно включвам и плодове и ядки, бързо свалям. Но според мен са много важни и упражненията, защото не може човек само да сваля, трябва да го стегне това тяло.
Намерила съм много ефективен начин, ластици за гимнастика. Доста натоварват, все едно съм във фитнеса.
Иначе са супер удобни, защото мога да си тренирам във всеки един момент, не е нужно да съм специално някъде. Примерно, седя си на дивана, гледам телевизия и си опъвам ластиците.

# 419
  • Мнения: 4 708
Научи се да се харесваш с повече килограми, аз съм много килограми, но съм приела, че няма да съм манекенка и съм си ОК с моите килограми, няма да вляза никога в размер М, но се приемам и в Л. НЕ че не съм опитвала, но ако някой сваля по 10 килограма за определен период, аз свалям 1, явно трябва да ми е гадно  Mr. Green Затова си слагам реалистични цели - да сваля зимните килограми. Друг въпрос е, че след толкова глад снощи пак само на салата днес отново съм кило нагоре. Чак се чудя хората как отслабват newsm78

Ако наистина е така, вижте си щитовидната жлеза и въобще жлезите с вътрешна секреция.
И няма как, трябва си упорство. Като за всяко едно нещо. 
Скрит текст:
Освен диети се замислете и за движение/изразходване на калориите. За да стане по-лесно всичко.
Ако си мислите, че не е направено, значи сте от късметлийките, които лесно свалят килограми. От многото ходене, така ме болят краката напоследък, че почвам да се чудя, има ли изобщо ефект от това. Когато родих второто дете, всеки божи ден ходех до центъра/3км в едната посока/ и обратно с количка с бебе и покупки на връщане , там обиколки и то с бебе на ръце, че диването не искаше да стои в количката, и за 9 месеца успях да КАЧА 5 кг от ходене. Та не съм убедена, че това с движението при мен дава ефект. А ходих на ендокринолог каза ми, че имам малък възел на щитовидната жлеза, но той не давал отражение на нищо, просто трябвало да се наблюдава. Сега буквално гладувам, за да сваля килограмите от зимата, и ефекта не е кой знае какъв. Обаче направих грешката само за 1 ден да се отпусна и успях да кача 1,2кг за ден, които сега свалям за 10 дни с гладия. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт