За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 143 765
  • 22 027
  •   2
Отговори
# 4 320
  • Мнения: 35 199
Започвам да си мисля, че някаква част от информацията се спестява от журналистите.

# 4 321
  • Мнения: 3 439
Каква? Лекарите не са богове. Много мутации има вече на болестите, които все още се изучават. Излишно е да се рови в раната. Защото е рана за всички, повярвайте.

# 4 322
  • Мнения: 9 776
Започвам да си мисля, че някаква част от информацията се спестява от журналистите.

Точно от журналистите си мисля, че няма да се спести нищо, но аз съм наивна по принцип, та знам ли.
Всеобщ проблем е неглижирането на дадена ситуация. Въпросът е от кого. Ей тук да се рови. Но е факт, че има състояния, при които няма спасение. Семейството ми пострада. Нямаме отговори и до днес. Приемаш и продължаваш. Имаш ли друг избор?

# 4 323
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Защото тази изкривена може би информация звучи страшно. А всяването на ужас и паника не помага на никого. По-добре да сме малко по-информирани, да сме подготвени, да следим симптоми и състояния, отколкото да очакваме здрави хора да се трупясват внезапно. Както и да е, спирам по темата, може би проблемът си е в мен.

# 4 324
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Със сигурност е имало нещо повече от вирусната пневмония! Тотално безсимптомна пневмония, и то така скоротечна, че да падне на място... Не, имало е и друго според мен.

Мисля си за един точно определен човек. Ако беше тази сутрин пред очите ми, щях да го одера жив, повярвайте!

# 4 325
  • Мнения: 24 786
Мисля за снощния сън. Защо пак?

# 4 326
  • Мнения: 9 776
Мисля за снощния сън. Защо пак?

Бях забравила моят, но като те прочетох....
Събудих се и не мигнах повече. Три са моите - гадни, единият направо гнусен, повтарящи се, повтарящи се вече години наред. Не знам как да се оттърва от тях. Едва ли е възможно.

# 4 327
  • Мнения: 3 439
Мислех, че само аз пропадам с асансьори години наред. Скоро не съм го сънувала. Спират май след време. Ако трябва да съм честна, изобщо не си спомням кога за последно сънувах 😂

# 4 328
  • Мнения: X
Започвам да си мисля, че някаква част от информацията се спестява от журналистите.
И не само от тях се спестява. Броени минути след инцидента телефоните на децата от цялото училище са прибрани от учителите по заповед на директора.

# 4 329
  • Мнения: 1 762
Аз също си мисля, че има нещо прикрито. Хората не умират ей така от нищото изведнъж.

# 4 330
  • Мнения: 2 199
Започвам да си мисля, че някаква част от информацията се спестява от журналистите.
И не само от тях се спестява. Броени минути след инцидента телефоните на децата от цялото училище са прибрани от учителите по заповед на директора.
Нормално да са прибрани. Я някой ще снима (малка вероятност, но възможна), ще звънят по приятели и роднини и ще настане страхотен хаос.
Мисля си, че ми пада много косата и се притеснявам от какво може да е.....

# 4 331
  • Мнения: 5 262
взимай витамини, премисли си диетата и мисли само за хубави неща.

# 4 332
  • Мнения: X
Да, разбирам логиката. Но подобно светкавично действие не беше приложено в нито едно друго училище с инцидент, довел до смърт. Дори, когато в училището в Бояна почина момиченцето, ритнато в корема. Тази безпрецедентна светкаваична реакция няма как да не наведе на мисълта, че ръководтсвото на училището се старае с всички сили да прикрие нещо.

# 4 333
  • Мнения: 6 015
Мисля си дали ще станем родители през новата година, изобщо какво ли ще ми донесе тя. Искам толкова неща да ми се случат, да имам.

# 4 334
  • Мнения: 2 199
взимай витамини, премисли си диетата и мисли само за хубави неща.
Пия витамини, а за полезни храни за косата ще погледна какво препоръчват. Аз диети никога не съм спазвала та не е от това.
Мира, пожелавам ти го.

Общи условия

Активация на акаунт