За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 101 755
  • 20 875
  •   9
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 942
Аз напоследък си мисля за това, че се чувствам самотна...а всъщност не е така. Имам си родители, сестра, приятел, които ме обичат. А защо ми е самотно...не знам?! Rolling Eyes

# 526
  • Мнения: 118
Напоследък си мисля за второ бебе. Малко ми е едно. Simple Smile

# 527
  • Мнения: 6 390
Напоследък си мисля за второ бебе. Малко ми е едно. Simple Smile

Браво!

# 528
  • Мнения: 4 942
Гали, действайте по въпроса с мъжлето. Grinning

# 529
  • Мнения: 300
Най-хубавото нещо са децата, харесва ми да чета такива мнения.

# 530
  • Мнения: 193
Колко много съм се отпуснала - от преумората ли е, не знам, но напоследък не ми се излиза никъде, гледам веднага да се просна на дивана вкъщи...

# 531
  • Мнения: 505
Много си мисля напоследък, дали аз не правя нещо грешно, че все не ми се получава. Особено в отношенията с някои хора. И не намирам грешка в себе си, но ..явно е някъде в мен. Знам ли. 

# 532
  • Мнения: 4 942
Аз сега съм на вълна държавен изпит. Много се притеснявам за него, само това ми е в главата. Rolling Eyes

# 533
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Мисля си, че за пореден път трябва да влизам в болница, а така не искам ...

# 534
  • Мнения: X
Аз имам много глупаво притеснение напоследък
Колкото повече неща купувам, толкова повече се плаша, че ми заемат място в дома и с всяка нова покупка мисля какво да изхвърля на нейно място.
На фона на сериозни грижи и проблеми, моето е смешно, но аз наистина се притеснявам, с всяка нова дреха, посуда и тн.
И така, от постоянните мисли, тази за това вкъщи да не се скупчват вещи и дрехи ми е все в главата

# 535
  • Мнения: 4 942
Аз имам много глупаво притеснение напоследък
Колкото повече неща купувам, толкова повече се плаша, че ми заемат място в дома и с всяка нова покупка мисля какво да изхвърля на нейно място.
На фона на сериозни грижи и проблеми, моето е смешно, но аз наистина се притеснявам, с всяка нова дреха, посуда и тн.
И така, от постоянните мисли, тази за това вкъщи да не се скупчват вещи и дрехи ми е все в главата
Леле, вкъщи е обратно. Постоянно се купуват неща, а старите се прибират някъде. Дори най-големите боклуци не ги хвърляме. Казваме си, че могат да потряябват за нещо...а знаем, че няма да потрябват, защото са стари и ненужни.

# 536
  • Мнения: X
Аз имам много глупаво притеснение напоследък
Колкото повече неща купувам, толкова повече се плаша, че ми заемат място в дома и с всяка нова покупка мисля какво да изхвърля на нейно място.
На фона на сериозни грижи и проблеми, моето е смешно, но аз наистина се притеснявам, с всяка нова дреха, посуда и тн.
И така, от постоянните мисли, тази за това вкъщи да не се скупчват вещи и дрехи ми е все в главата
Леле, вкъщи е обратно. Постоянно се купуват неща, а старите се прибират някъде. Дори най-големите боклуци не ги хвърляме. Казваме си, че могат да потряябват за нещо...а знаем, че няма да потрябват, защото са стари и ненужни.
ТОВА би ме подлудило  Laughing

# 537
  • Мнения: 4 303
Защо по дяволите, не мога да спя цяла нощ!
Не си лягам рано. Обикновено около 23 часа. Да спя до 4 часа сутринта е мечта вече.
Не сънувам/слава богу, че и това е изнервящо/.

# 538
  • Мнения: 300
За глупостите, които правя.  Peace

# 539
  • Мнения: 4 942
Мисля си колко е прекрасно времето навън, а аз съм вкъщи и трябва да уча за държавния си изпит. Мързи ме, не ми се чете в това хубаво, слънчево време, и още не съм се наканила, а само се чудя къде да отида. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Как да се мотивирам и да седна да чета по дяволите?! newsm12 smile3506 smile3507

Общи условия

Активация на акаунт