За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 100 983
  • 20 851
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 62 595
Никак. Излез и се разходи, ще ти се отрази добре. После ще си четеш вкъщи на спокойствие.

# 541
  • Мнения: 4 411
За какво си мислите постоянно напоследък?
За сладичко  Embarassed  Sad ,а не бях такъв човек.

# 542
  • Мнения: 4 942
Никак. Излез и се разходи, ще ти се отрази добре. После ще си четеш вкъщи на спокойствие.
След малко ще ходя на зъболекар и ще се поразходя, дано след като се върна да ми е дошла музата за четене. Grinning

Мамамари
, на мен сладичкото май никога не ми излиза от мислите... Rolling Eyes

# 543
  • Мнения: 460
Че напоследък нямам никакво развитие и само тъпча на едно и също място.

# 544
  • Мнения: 300
Мисля си колко е хубаво да се чувстваш добре в кожата си.

# 545
  • Враца
  • Мнения: 1 017
За смисъла на живота.

# 546
  • Мнения: 2 525
Как направих някои генерални промени в живота си, ограничих контактите си с определени хора и се чувствам много по - добре в последно време. По - свободна, по - щастлива... Мисля си как може странични хора да са били такъв голям фактор за мен.

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 19:25 от С.

# 547
  • Мнения: 12 088
За предстоящия ремонт и преместване; за предстоящото класиране и записване за 1-ви клас и 1-ва група, че тая година са ми две първолачетата; за лятната ваканция и почивката на море, с една дума - все за хубави неща.

# 548
  • Мнения: 349
Колко е кофти да ти е неспокойно си мисля и да не знаеш какво следва.

# 549
  • Мнения: 4 942
Понеже вече е лято постоянно си мисля, че трябва да отслабна, но волята ми никаква я няма, почвам нещо, но се отказвам бързо... Rolling Eyes А тези кг. трябва да изчезнат! Crossing Arms #2gunfire

# 550
  • Мнения: 556
Понеже вече е лято постоянно си мисля, че трябва да отслабна, но волята ми никаква я няма, почвам нещо, но се отказвам бързо... Rolling Eyes А тези кг. трябва да изчезнат! Crossing Arms #2gunfire

И аз за това мисля напоследък, най-проблемната ми зона е корема, нищо че са минали 5г. откато родих Sad(

Също така и за предстоящия РД на детето,и как да го изненадаме с нещо  Simple Smile

# 551
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Понеже вече е лято постоянно си мисля, че трябва да отслабна, но волята ми никаква я няма, почвам нещо, но се отказвам бързо... Rolling Eyes А тези кг. трябва да изчезнат! Crossing Arms #2gunfire

И аз за това мисля напоследък, най-проблемната ми зона е корема, нищо че са минали 5г. откато родих Sad(
И на мен винаги проблемната ми зона е бил коремът. Дори и със спорт пак много трудно се е прибирал. Сега пък съвсем си мисля, че ще си остана със шкембе както съм прясно родила  Confused

# 552
  • Мнения: 4 942
Понеже вече е лято постоянно си мисля, че трябва да отслабна, но волята ми никаква я няма, почвам нещо, но се отказвам бързо... Rolling Eyes А тези кг. трябва да изчезнат! Crossing Arms #2gunfire

И аз за това мисля напоследък, най-проблемната ми зона е корема, нищо че са минали 5г. откато родих Sad(
И на мен винаги проблемната ми зона е бил коремът. Дори и със спорт пак много трудно се е прибирал. Сега пък съвсем си мисля, че ще си остана със шкембе както съм прясно родила  Confused
На мен проблемите зони са ми дупето и краката...ох, трудна работа...след седмица трябва да съм по бански, а се притеснявам.

# 553
  • Мнения: 6 000
Ами тренирайте, момичета, по-здравословно е от гладуването и визуално е по-добре.

# 554
  • Мнения: 4 942
Ами тренирайте, момичета, по-здравословно е от гладуването и визуално е по-добре.
И ти си права, Мира. Wink Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт