За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 098 732
  • 20 796
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 269
Най-често си мисля за пари... Persevere

# 691
  • Мнения: 5 820
Най-често си мисля за пари... Persevere

   Всеки мисли за тези пари. Мисли си как да свърже двата края и къде да спечели пари, за да преживее.

# 692
  • Мнения: 6 383
[video][/video]
Засега сме двама , дано скоро да станем трима Stuck Out Tongue Winking Eye . Балгодаря за съвета Mama Ru

Ще, ще. Ще станете. И после гледай да си спокойна мама, тогава и бебето е спокойно. Пък от там нататък - какво ще е детето, пък ти - не го мисли - само да сте живи и здрави.

# 693
  • Мнения: 481
Много мисля за бъдещето на детето, кое е правилно да се направи и кое не толкова....

# 694
  • Мнения: 4 941
Мисля си само за тази моя работа, има неща, които ме притесняват, които са неточни и т.н.
И аз мисля за пари, кога ще взема първата заплата, дали ще е както сме се договорили и такива неща...

# 695
  • Мнения: 1 729
Уморих се да мисля за пари , предавам се Joy

# 696
  • Мнения: 22 036
Мисля си за нова работа, за почивка, за нещо, което ще промени живота ми, а истината е, че живея ден за ден. Трябва да отида в БГ, а така не ми се ходи.

# 697
  • Мнения: 5 820
Мисля си само за тази моя работа, има неща, които ме притесняват, които са неточни и т.н.
И аз мисля за пари, кога ще взема първата заплата, дали ще е както сме се договорили и такива неща...

   Дано всичко е наред. Дано не ви кажат, че не сте си справяли с работата и да не получите заплата и да бъдете освободена. При мене в такива магазини ми се е случвало няколко пъти. Затова въобще не кандидатствам за работа по магазини. Първо, тежка е работата, второ - работодателите използват персонала си като роби и трето - не са коректни.

# 698
  • София
  • Мнения: 62 595
Сега до третия ден май беше, трябва да се регистрира трудовият договор, така че дори да не платят в края на месеца, мисля че имаше процедура чрез инспекцията по труда да си търси правата. Вече фирмите трудно се разминават с неплащане. Важното е да има договор, а не да се хваща на "дай да караме така един месец, пък после ще направим договор". Това е измама. Може да се случи договор за изпитване, но да има договор.

# 699
  • Мнения: 4 941
Аз имам договор вече, но все пак не се знае, ще видя какво е положението с първата заплата, шефът ни не е от тук и пътува. Може да каже тази седмица няма да дойда, така да бави заплати или да не дава, знам ли. Вече всичко ми е съмнително, искам с очите си да се обедя, че всичко е точно. А и ми трябват пари, така че искам всико да е наред.

# 700
  • София
  • Мнения: 62 595
Питай колегите си, те ще ти кажат дали се плаща редовно. Мисля, че излишно се шашкаш, защото ти е ново и те е страх. Опитай се да запазиш спокойствие и да се адаптираш.

# 701
  • Мнения: 5 820
   Има магазини, които те взимат на изпитателен срок и после те освобождават под претекст несправяне с работата. Накрая не ти и плащат. Така използват хората, за да не плащат заплати. България не защитава работниците. Това е истината. Дори да се обърнеш към Инспекцията по труда и те не ти обръщат внимание.

# 702
  • Мнения: 4 941
Питай колегите си, те ще ти кажат дали се плаща редовно. Мисля, че излишно се шашкаш, защото ти е ново и те е страх. Опитай се да запазиш спокойствие и да се адаптираш.
Благодаря,Анди! Може и така да е. Иначе съм се адаптирала. Само заплата ме притеснява, но ще се успокоя.

# 703
  • Мнения: 5 820
Питай колегите си, те ще ти кажат дали се плаща редовно. Мисля, че излишно се шашкаш, защото ти е ново и те е страх. Опитай се да запазиш спокойствие и да се адаптираш.
Благодаря,Анди! Може и така да е. Иначе съм се адаптирала. Само заплата ме притеснява, но ще се успокоя.

   Ще разберете по-нататък. Дано всичко е наред. Не се притеснявайте още от сега. Щом имате договор, това е добре. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 4 941
Благодаря, Джени! Ще послушам съветите ви и ще се успокоя. Трябва да насоча вниманието си другаде, а август ще стане ясно.😘

Общи условия

Активация на акаунт