За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 105 993
  • 21 012
  •   1
Отговори
# 9 165
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Бях споделила, че мисля за раздяла. Е, вече е факт. Толкова съм разочарована от този човек, че място не мога да си намеря.

# 9 166
  • София
  • Мнения: 5 960
Хората се променят. Не се ядосвай. Пиши го минало и толкова. Щом си се разделила, не живей с лоши мисли, теб си тровиш. Този отсреща, ако е кофти човек, не разбира и няма да разбере.

# 9 167
  • Мнения: 1 287
Ще мине време, ще се уталожат емоциите и ще го приемаш като ценен опит. В даден момент ще дойде хубавото, не може все лошо да е.

# 9 168
  • Мнения: 2 243
Дано поне ти е по-спокойно сега. Кураж!

# 9 169
  • Мнения: 18 613
Времето лекува. Мен сега ми е странно, че толкова съм се ядосвала окоо развода навремето. Всичко си зависи от теб. Като гледаш и вървиш само напред, така прави и живота ти. Simple Smile

# 9 170
  • Мнения: 3 270
За това колко време трябва да стоим затворени.  Бях оптимист, но целият ми оптимизъм замина.

# 9 171
  • София
  • Мнения: 1 356
Мисля как да не разочаровам близките си, как да ги накарам да разберат, че имам нужда от повече свобода, имам нужда да променя всичко около себе си, имам нужда от нови приятели, с които да споделям мислите си...

# 9 172
  • Португалия
  • Мнения: 4 052
аз пък си мисля,че ти трябва повече утвърждаване на основата на „ Аз съм!“
на колкото и да си, едва ли е нужно да се центрира животът ти около близките и то,ако не е това,което искаш наистина
вече,ако целите съвпадат-това е друг въпрос

за приятелите...трудно е като самоцел
точно,защото външният човек не допълва-той само отразява липсите ни
и пак- самодостатъчният индивид, и при взаимоотношенията е по-спокоен, и не пренатяга важността на имането или нямането на приятели

какво ти пречи да започнеш да споделяш с тези,които имаш?

# 9 173
  • Мнения: 15 246
Mamagemelar, прати ме в:
Вървях един следобед без цел и посока.....
Плаши ме самодостатъчността.

# 9 174
  • Португалия
  • Мнения: 4 052
Самодостатъчност не се асоциира със саможив, самотен.

# 9 175
  • София
  • Мнения: 81
Мисля си как да продължа напред,  ще имам ли сили да се справя....все кофти неща...чувствам се много изгубена

# 9 176
  • Мнения: 2 753
Напоследък си мисля, че искам да имаме бебче, представям си колко ще е хубаво.
Искам да сме добри родители и да имаме възожност да го възпитаме така, както нашите родители нас. Да е щастливо и да му дадем най-доброто, което можем.
Представям си да се нанесем близките месеци в новия ни апартамент и да се успокоим и да направим следващата стъпка, ох, вълнувам се и нямам търпение.
Само се моля да сме здрави аз и най-любимите ми същества, страшно много си ги обичам искам да споделяме заедно хубавите моменти, както и да сме заедно в трудностите.
Мисля си за празниците как не очаквам и не искам подраъци и шумни празненства, а само да отидем в родното си градче при милите ни родители и близки и просто да сме заедно и тази Коледа, а на следващата да сме повече .

# 9 177
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Мисля си как да помогна на моя приятелка, останала без работа. Не иска да приема пари, занесох й 2-3 пъти домашно приготвена храна под разни предлози, ама какво още?! Под никаква форма не иска друга помощ, освен да й давам стари дрехи, спално бельо, посуда и каквото и да не ми трябва вкъщи; ходи по битаците да продава. Яд ме е, че скоро разчиствах гардероби и раздадох и хвърлих всичко непотребно.

# 9 178
  • Мнения: 1 287
Мисля си как да помогна на моя приятелка, останала без работа. Не иска да приема пари, занесох й 2-3 пъти домашно приготвена храна под разни предлози, ама какво още?! Под никаква форма не иска друга помощ, освен да й давам стари дрехи, спално бельо, посуда и каквото и да не ми трябва вкъщи; ходи по битаците да продава. Яд ме е, че скоро разчиствах гардероби и раздадох и хвърлих всичко непотребно.
Разпитай приятели и познати за работа. Тя има ли право на борса?
Пари на заем може да й дадеш, не е помощ от типа благодеяние. Изобщо, разтърси се за работа, община, почасова, все нещо. Вход да чисти, ако трябва. Ако мога нещо да помогна, насреща съм.

# 9 179
  • Мнения: 24 401
Тарталета, кани я на гости, да вечеря с вас, примерно.
Плати и някакви сметки, ако можеш

Мисля си, че ще трябва да свиквам да живея с неизвестното. Не знаем другата седмица какво ще стане, къде ще сме, как ще сме....

Общи условия

Активация на акаунт