За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 855
  • 20 717
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 940
Мисля си за това , че скоро ми предстои поредния ЗЕТ, дали ще е успешен и този път, и най-важното-дали ще успея да задържа този път бременността и да се радвам на поне едно здраво и красиво бебче...Мисля си за проблемите с приемането на детето ми от другите деца в училище,как мога да му помогна,как да направя така,че да не се чувства наранен и обиден и да не се затвори в себе си...Мисля за някои грешки,които съм правила преди,как да не допусна да се случат пак...И те такива неща...
Ели, мога да ти пожелая само едно здраво и красиво бебче да си имаш! Hug
За приемането на детето ти в училище, не мисля, че можеш да направиш нещо, можеш само да се надяваш децата да го приемат добре. По-скоро учителката би помогнала за сплотяване и приемане на класа. Все пак те са деца и понякога могат да наранят доста без да го усетят.
За грешките от миналото не мисли, вече са се случили, просто се опитай да не ги допускаш,щом все пак си открила къде са!  Peace Hug

# 91
  • Мнения: 24 273
Мисля си какво означава ЗЕТ?
И защо тинити кометира чуждите мисли? Rolling Eyes

# 92
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 001
ЗЕТ-замразен ембриотрансфер, за другото-може би за утеха малко, че доста ми се насъбра напоследък...

# 93
  • Мнения: 9 052
защо така бързо минава времето и не стига за вси4ко което си намисля и защо сутрин едвам отлепвам и после тряба да бързам ....

# 94
  • Мнения: 4 940
Мисля си какво означава ЗЕТ?
И защо тинити кометира чуждите мисли? Rolling Eyes
Коментирам за да дам подкрепа по някакъв начин и да изкажа мнението си (не, че някой го е искал де Grinning), но нали форума е за да коментираме най-разни неща. Надявам се, че не досаждам по този начин Рамацоти. Wink

# 95
  • Мнения: X
Айдее и тук ли не може да се коментира?

# 96
  • Мнения: 4 940
Айдее и тук ли не може да се коментира?
Разбира се, че може, всеки има това право! Peace

# 97
  • Мнения: 477
Тинити е много добронамерена и приветствам куража който дава на всички . Вече и хубавите неща бъркат в очите на някой .

# 98
  • Мнения: 24 273
Айдее и тук ли не може да се коментира?
Тинити е много добронамерена и приветствам куража който дава на всички . Вече и хубавите неща бъркат в очите на някой .
Кой е казал, че не може да се коментира? Прави впечатление, че само една коментира
И кое е хубаво за всеки е различно!
Отписвам се е темата, коментирайте си каквото и както намерите за добре!

# 99
  • Мнения: 5 357
За вкъщи Sad.

# 100
  • Мнения: 4 940
Явно си далеч от родният си дом... не можеш ли да се прибереш за малко? Или имаш друго предвид с това? Peace Защото аз от 4 години вече не живея на родното си място и често си мисля за него, и ми липсва. Дори понякога си мисля дали да не се прибера там, но после се сещам, че няма реализация и живот за младите... Sad

# 101
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
за нови земи и различни хора и обичаи

# 102
  • Мнения: 2 520
За много неща мисля...
Мисля малкото си братче, което е самичко на 450 км от нас и се надявам поне тази или другата седмица да го видя. Мисля си дали е добре, дали му харесва ....
Мисля за бъдещето си понеже ми предстоят изпити, вероятно местене в друг град и ми е много притеснено, това е голяма крачка за мен.
Мисля си за лятото, голяма носталгия изпитвам точно по отминалото лято, свързвам го с прекрасни спомени и мисля дали аз съм виновна, че отношенията ни с един човек, на когото държах се развалиха.
Мъчно ми е.
Много хубава тема!  bouquet

# 103
  • Мнения: 5 357
Явно си далеч от родният си дом... не можеш ли да се прибереш за малко? Или имаш друго предвид с това? Peace Защото аз от 4 години вече не живея на родното си място и често си мисля за него, и ми липсва. Дори понякога си мисля дали да не се прибера там, но после се сещам, че няма реализация и живот за младите... Sad
Наскоро се преместихме в Прага. Не е моето място, скоро няма да се прибираме и ме гони носталгия.

# 104
  • Мнения: 4 940
За много неща мисля...
Мисля малкото си братче, което е самичко на 450 км от нас и се надявам поне тази или другата седмица да го видя. Мисля си дали е добре, дали му харесва ....
Мисля за бъдещето си понеже ми предстоят изпити, вероятно местене в друг град и ми е много притеснено, това е голяма крачка за мен.
Мисля си за лятото, голяма носталгия изпитвам точно по отминалото лято, свързвам го с прекрасни спомени и мисля дали аз съм виновна, че отношенията ни с един човек, на когото държах се развалиха.
Мъчно ми е.
Много хубава тема!  bouquet
Защо братчето ти е самичко и на толкова много километри от теб? За преместването наистина е голяма крачка, аз вече я направих, в началото е малко трудно.
Радвам се, че темата ти харесва! bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт