За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 478
  • 20 750
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6 382

Ако те интересуват упражненията с ластиците, можеш да погледнеш в ю тюб. Има доста клипчета, в които са показани примерни упражнения. Аз си ги купих тези ластици случайно, като бях един ден в Лидъл.
Струваха само 10 лв. комплекта-3 бр. ластици вътре. То и на опаковката си има изображения с примерни упражнения и указание кой ластик за коя част от тялото е подходящ. Много съм доволна, даже четох публикации, че са по-ефестивни и от уредите във фитнеса Peace

Благодаря за информацията. Тъкмо се чудех откъде се купуват такива ластици. Мислех да проверявам в спортните магазини. А с тях има ли голяма вероятност да не изпълниш нещо правилно и да разтегнеш нещо?
Скрит текст:
Ще прощавате за евентуално тъпия въпрос.  Laughing

# 436
  • Мнения: 1 287
Мисля си, че не знам какво искам. Какво, по дяволите, искам. Кого да избера?!

# 437
  • Мнения: X
Вълк, тежки мисли. Дано има късмет момчето ти.

# 438
  • Мнения: 6 382
Мисля си, че не знам какво искам. Какво, по дяволите, искам. Кого да избера?!

Какво избираш - мъж ли?  Wink

# 439
  • Мнения: 1 287
Мисля си, че не знам какво искам. Какво, по дяволите, искам. Кого да избера?!

Какво избираш - мъж ли?  Wink

Да. Ама май ще играя на сигурно, другото е прекалено ново и май даде леко назаден.

# 440
  • Мнения: 6 382
Мисля си, че не знам какво искам. Какво, по дяволите, искам. Кого да избера?!

Какво избираш - мъж ли?  Wink

Да. Ама май ще играя на сигурно, другото е прекалено ново и май даде леко назаден.

Щом се чудиш, изчакай ако можеш. Може пък тоз дето е дал назад просто да се е ошашкал и след малко време пак да тръгне напред. Щото ако избързаш после може да си мислиш, че си изпуснала нещо.  Wink

# 441
  • Мнения: X

Ако те интересуват упражненията с ластиците, можеш да погледнеш в ю тюб. Има доста клипчета, в които са показани примерни упражнения. Аз си ги купих тези ластици случайно, като бях един ден в Лидъл.
Струваха само 10 лв. комплекта-3 бр. ластици вътре. То и на опаковката си има изображения с примерни упражнения и указание кой ластик за коя част от тялото е подходящ. Много съм доволна, даже четох публикации, че са по-ефестивни и от уредите във фитнеса Peace

Благодаря за информацията. Тъкмо се чудех откъде се купуват такива ластици. Мислех да проверявам в спортните магазини. А с тях има ли голяма вероятност да не изпълниш нещо правилно и да разтегнеш нещо?
Скрит текст:
Ще прощавате за евентуално тъпия въпрос.  Laughing


Ина, може би точно в спортните магазини е най-добре да провериш, защото откакто ги ги купих моите ластици от Лидъл, оттогава там не съм виждала. Може би е било случайност.
Не вярвам да направиш нещо неправилно, аз доста ги разтягам, но Слава Богу, травми досега не съм имала
По-скоро внимавай да ги държиш здраво, защото аз веднъж изпуснах едната страна, както разтягах и за малко хубаво да ме шибне през лицето Laughing
По въпроса за разтягането, от моята учителка по йога съм запомнила едно. Каквито и упражнения да прави човек, трябва да ги прави докато не започне да чувства някакъм дискомфорт. Усетиш ли, че се разпъваш твърде много до степен, в която те заболява и започваш да се чувстваш зле до там трябва да спреш.
Аз обаче се чувствам много добре сега. Освен че ми се стяга тялото и се чувствам в кондиция, ми помага много за болките в гърба, от които страдам вече много време.

# 442
  • Мнения: 118
Мисля си как да си отрежа косата, за да я даря. Обаче никой не приема коса. А за мен това е много важно, тъй като съм минала по пътя наречен рак и химиотерапия. Тъй като сега правя 5 години от операцията ми съвсем символично искам да отрежа косата си (колкото е нужно за една перука -около 30 см) и да я даря, за да може да се направи перука. Знам,че мога да я запазя и да я дам след 6 месеца, когато ще приемат коси, но за мен е важно да го направя сега.
А пък аз преди месец се подстригах и от коса почти до кръста останах с къса черта под ушите. Винаги съм била с дълга коса. Изведнъж нещо ми прищрака и реших да я отрежа. Дори не съм си и помислила, че може да се изпилзва за перука. Като тръгвах, я събраха и напълниха коша с нея.

# 443
  • Мнения: 1 287
Мисля си, че не знам какво искам. Какво, по дяволите, искам. Кого да избера?!

Какво избираш - мъж ли?  Wink

Да. Ама май ще играя на сигурно, другото е прекалено ново и май даде леко назаден.

Щом се чудиш, изчакай ако можеш. Може пък тоз дето е дал назад просто да се е ошашкал и след малко време пак да тръгне напред. Щото ако избързаш после може да си мислиш, че си изпуснала нещо.  Wink

Така ще направя, времето ще си покаже. Съмнява ме да тръгне пак напред, понеже вече направи точка. Но здраве да е, не е бил моят човек.

# 444
  • Мнения: 6 382
Ина, може би точно в спортните магазини е най-добре да провериш, защото откакто ги ги купих моите ластици от Лидъл, оттогава там не съм виждала. Може би е било случайност.
Не вярвам да направиш нещо неправилно, аз доста ги разтягам, но Слава Богу, травми досега не съм имала
По-скоро внимавай да ги държиш здраво, защото аз веднъж изпуснах едната страна, както разтягах и за малко хубаво да ме шибне през лицето Laughing
По въпроса за разтягането, от моята учителка по йога съм запомнила едно. Каквито и упражнения да прави човек, трябва да ги прави докато не започне да чувства някакъм дискомфорт. Усетиш ли, че се разпъваш твърде много до степен, в която те заболява и започваш да се чувстваш зле до там трябва да спреш.
Аз обаче се чувствам много добре сега. Освен че ми се стяга тялото и се чувствам в кондиция, ми помага много за болките в гърба, от които страдам вече много време.

Да, това за изпущането на ластика и аз си го помислих.  Mr. Green Ама го броя към случаите "Щяло е да се случи / Съдба", щото то иначе трябва нищо да не правиш.  Laughing
Иначе да, и при упражненията като не правиш нещо както трябва и те заболява - я кръст, я врат. Така че ще се усети.

# 445
  • Мнения: 6 382
... Но здраве да е, не е бил моят човек.

Явно да. Здраве да е.

# 446
  • Мнения: 5 998
Напоследък си мисля как искам да зарежа всичко и да замина за друга страна. Не, че искам да емигрирам, а да поживея известно време другаде, коренно да сменя обстановката, тук се задушавам на моменти. Винаги съм мечтала да живея в Америка или Норвегия, от време на време си мисля да проуча нещата за магистратура там.
Единственото, което ме спира до този момент е мисълта за татко, сам е и ми е жал. Не, че е грохнал старец, но мисълта, че няма да мога да го видя през уикенда, ако искам страшно ме натъжава.

# 447
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За това, че след два месеца трябва да ваксинирам новороденото си бебе и самата мисъл ме ужасява и психира.

# 448
  • Мнения: 22 036
За това, че след два месеца трябва да ваксинирам новороденото си бебе и самата мисъл ме ужасява и психира.

Джули, не се психирай. Нищо няма да му стане на бебето. Много са редки случаите на тежки реакции, а и ваксините днес не са живи. Предполагам полио ви предстои, която се комбинира с тези за шарките. Попитай, дали не могат отделно да ги поставят. Полиото са капки (или поне бяха), така че няма да го бодат допълнително.

# 449
  • Мнения: X
Хепатит В и туберколоза са ваксините. Щом се психираш толкова, предполагам може да се сложат и по-късно. Мен в родилното ме питаха ще се слагат ли.
Да мине леко раждането и да е наред всичко, после ще ги мислиш ваксините.

Общи условия

Активация на акаунт