За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 805
  • 20 755
  •   1
Отговори
# 480
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
От началото на тази година поне 3,4 познати семейства от квартала ни се изнесоха от апартаментите си в близките села при родителите си с цел отдаване под наем /300-400лв/ Thinking

# 481
  • Мнения: 1 326
Непрестанно мисля за здравето ми.Искам да съм здрава,за да си гледам детето.Утре ще говоря с АГ дали е по-добре да ми махнат яйчника или първо да забременея Sad Детето ми е на 2 години,нямам никаква помощ.Не знам как бих се справила с 2 деца.  ooooh!

# 482
  • Мнения: 4 941
Непрестанно мисля за здравето ми.Искам да съм здрава,за да си гледам детето.Утре ще говоря с АГ дали е по-добре да ми махнат яйчника или първо да забременея Sad Детето ми е на 2 години,нямам никаква помощ.Не знам как бих се справила с 2 деца.  ooooh!
Здравето е най - важното нещо на света и аз ти го пожелавам! Щом се справяш с едно дете, ще се справиш и с две, важното е,че го искаш и би дала всичко за децата си.  bouquet
Понякога е по - добре да си сам, отколкото с грешния човек.  Peace

# 483
  • София
  • Мнения: 1 355
Ъъъъ.... за споделени удоволствия от личен характер Embarassed даже взех да търся из нета информация дали това е нормално предвид моите 40плюс...

# 484
  • Мнения: 718
За шоколад!  Grinning

# 485
  • София
  • Мнения: 1 040
За операцията ми, дано всичко да мине добре

# 486
  • Мнения: 4 941
За операцията ми, дано всичко да мине добре
Дано!  Hug
Успех!  bouquet

# 487
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Късмет и от мен!  bouquet Hug

# 488
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря Hug

# 489
  • Мнения: 4 941
Аз си мисля колко злобни хора има на този свят... Shocked

# 490
  • Мнения: 14 418
Мисля,че живитът е много къс,ама много,много къс.За много неща е ми стига.

# 491
  • Мнения: 9 698
За глупости като например защо заглавията на темите в "Бременност с термин......" задължително са римувани и понякога звучат ... смешно/странно/налудничаво дори

# 492
  • Мнения: 4 941
За глупости като например защо заглавията на темите в "Бременност с термин......" задължително са римувани и понякога звучат ... смешно/странно/налудничаво дори
Laughing И аз понякога се чудя... Laughing

# 493
  • Мнения: X
В последно време си мисля... Колко важно е здравето, тревожа се за баща ми, който има проблемно сърце, сега и някакви белодробни проблеми и в същото време зла жена... Мисля си за мъжа ми, който се съсипва от работа, за да ни осигури всичко... И... Много вече искам да успея да забременея и да си имаме рожбичка... Това са нещата, които са ми най на сърце  Two Hearts

# 494
  • Мнения: 402
Аз от поне 2 години непрекъснато мисля за усложнената обстановка в Европа.....Какво беше,какво стана - УЖАС !!!
И колко си безсилен в тези процеси.....
И какво черно бъдеще се очертава за децата ни !!!!!!!!!!!!!!!!!


 Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт