За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 097 098
  • 20 761
  •   4
Отговори
# 795
  • Мнения: 6 383
Мама Ру, не си длъжна да общуваш с нея, нито да си слагаш на сърце това, което ти говори. Жената явно си има някакви свои проблеми, гледай на нея като на болен човек и това ще ти свали напрежението.

+1

Иначе човек се пита и пита: защо? Защото логична причина няма. Ако можеш просто я подминавай. Без да влагаш никаква емоция.

# 796
  • Мнения: 4 303
Скрит текст:
Мама Ру, не си длъжна да общуваш с нея, нито да си слагаш на сърце това, което ти говори. Жената явно си има някакви свои проблеми, гледай на нея като на болен човек и това ще ти свали напрежението.

+1

Иначе човек се пита и пита: защо? Защото логична причина няма. Ако можеш просто я подминавай. Без да влагаш никаква емоция.
За съжаление и ние имаме такива роднини и аз си задавам същите въпроси.
Не може просто така да махнеш с ръка и да не влагаш емоции. Може би не е невъзможно, но е трудно, поне за нас.

# 797
  • Мнения: 12 014
Благодаря момичета,
Никога не сме били близки, едно,че е 26 години по-голяма от мен, второ, че винаги са гледали на нас отвисоко. Изненада ме обаче агресията й. Не очаквах, че по някакъв начин засягам роднина, или когото и да било с живота си. Иначе другите, които винаги съм смятала за мои близки роднини ме подкрепяха се радват на децата, но те пък са далеч. Та това ме провокира да мисля за човешката злоба като цяло, и в частност към мен. Може би съм късметлийка, но до сега не се бях сблъсквала толкова отблизо със злобата и завистта.

# 798
  • Мнения: 433
За късмета и защо все ми бяга..

# 799
  • Мнения: 2 268
Продължавам да си мисля за пари. Ходи ми се на почивка в чужбина, ама нямам парите да ида.

# 800
  • Мнения: X
Та това ме провокира да мисля за човешката злоба като цяло, и в частност към мен.

Aз си мисля за същото... Имах много приятелки, помагах на много от тях, но в един момент когато се наложи да има някой край мен и да ми помага, всички изчезнаха. Честно казано всяка сутрин и вечер, дори и през деня си мисля как се нуждая от приятелка, която да бъде до мен както аз бях до моите приятелки. Не разбирам с какво заслужих това предателство и се чувствам самотна. Единствените хора до мен са съпругът ми и леля ми.
И другото, което не ми дава мира, е, че през последните месеци от РД насам, всички ме разбират наопаки. Дори ММ. Head Band

# 801
  • София
  • Мнения: 62 595
покрай постовете за приятелите се сетих за моята най-добра приятелка. Тя беше човекът, който ми помогна в период и момент, когато нещата бяха буквално на живот и смърт, когато дори майка ми нямаше как да ми помогне. Приятелки сме от двайсет години, но и до ден днешен не си знаем датите на рождените дни. И сигурно още двайсет няма да си ги знаем, но имаме усещането за подкрепа.

# 802
  • Мнения: 5 820
Та това ме провокира да мисля за човешката злоба като цяло, и в частност към мен.

Aз си мисля за същото... Имах много приятелки, помагах на много от тях, но в един момент когато се наложи да има някой край мен и да ми помага, всички изчезнаха. Честно казано всяка сутрин и вечер, дори и през деня си мисля как се нуждая от приятелка, която да бъде до мен както аз бях до моите приятелки. Не разбирам с какво заслужих това предателство и се чувствам самотна. Единствените хора до мен са съпругът ми и леля ми.
И другото, което не ми дава мира, е, че през последните месеци от РД насам, всички ме разбират наопаки. Дори ММ. Head Band

   Тези хора не са ви били приятели. Убеждавам се, че хората гонят собствения си интерес и са егоцентрици и лицемери. Също съм имала приятели, които са ме предавали. Когато искаха помощ от мене, бях тяхна приятелка. Като не се нуждаеха от мене, въобще не се сещаха за мене. Дори като казах на повечето от тях в лицата им истината, те ме нарекоха, че бях досадница. Вече поставям под съмнение дали Приятелството изобщо съществува.

   Имам една най-добра приятелка и само тя ми остана. Много я обичам. Станахме приятели, когато ставаше въпрос на живот и смърт. Така се сближихме много. Тя за мене е най-скъпият човек.

# 803
  • Мнения: X
 Всички си имате приятелка. Поне една. Аз нямам. Ако утре загубя не дай си боже съпругът си по една или друга причина, оставам абсолютно сама. Само леля ми ще е до мен. А аз имах приятелки, на които никога не съм правила нищо лошо. Само добро. И в отговор какво? нищо. Това ме вкарва в страхотна депресия напоследък.

# 804
  • София
  • Мнения: 38 484
Погреба жив човека,ей! Я по-весело!
Аз никога не съм си помисляла, че мога да разчитам на приятелки за нещо повече от наглеждане на децата в градинката, докато отида да купя вода, примерно.

# 805
  • Мнения: X
Погреба жив човека,ей! Я по-весело!
Яяяя, че защо? Аз говоря за изоставяне... Все пак е непостоянна неговата порода Grinning Taка, де той, не, ама знае ли се  Simple Smile)))

# 806
  • София
  • Мнения: 38 484
Погреба жив човека,ей! Я по-весело!
Яяяя, че защо? Аз говоря за изоставяне... Все пак е непостоянна неговата порода Grinning Taка, де той, не, ама знае ли се  Simple Smile)))
Това си е пак някаква несигурност в твоята глава. Нали ти е съпруг? Семейството е най-ценното.
Приятелките просто не могат да са същото, никога. Нищо че дават някакви такива глупости по филмите.
Ето, развесели се! Не си мисли глупости, гледай си кефа!

# 807
  • Мнения: X
Погреба жив човека,ей! Я по-весело!
Яяяя, че защо? Аз говоря за изоставяне... Все пак е непостоянна неговата порода Grinning Taка, де той, не, ама знае ли се  Simple Smile)))
Това си е пак някаква несигурност в твоята глава. Нали ти е съпруг? Семейството е най-ценното.
Приятелките просто не могат да са същото, никога. Нищо че дават някакви такива глупости по филмите.
Ето, развесели се! Не си мисли глупости, гледай си кефа!
           Вярно е. Не мога да понасям да гледам приятели сериала. То и затова го пиша с малка буква.  Аз съм идеалната приятелка, но не съм попадала на такава като мен, значи няма Smile И да, успя да ме разсмееш. Благодаря!!! Flowers Hibiscus

# 808
  • София
  • Мнения: 70
В тая жега непрекъснато ми се въртят из главата мисли за море, вълни, пясък и някои други неща, като например залез край брега, готини спасители и коктейли на плажа.... добре че малко остана ! Wink

# 809
  • Мнения: 697
В тая жега непрекъснато ми се въртят из главата мисли за море, вълни, пясък и някои други неща, като например залез край брега, готини спасители и коктейли на плажа.... добре че малко остана ! Wink

+1

Общи условия

Активация на акаунт