За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 965
  • 20 717
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: X
Немога да го преодолея бе хора. Опитвам.
Искам да го накарам и двамата да не пушим. Той категорично отказва и ми казва да не му пълня главата с глупости.

# 991
  • Мнения: 5 819
Немога да го преодолея бе хора. Опитвам.
Искам да го накарам и двамата да не пушим. Той категорично отказва и ми казва да не му пълня главата с глупости.


   Имах приятел, който всеки ден изпушваше по две кутии с цигари. Говорих му, че трябваше да намалее цигарите и постепенно да се опита да ги спре. Естествено е, че отсреща получавах рязък тон да не му се бъркам в живота му. Оставих го да прави каквото иска с живота си.

# 992
  • Мнения: 54 347
За цигарите и не само, сам трябва да узрееш. Насила не става.

# 993
  • Мнения: 6 375
Тинити, няма какво да му умуваш всеки път, да съжаляваш и да се самоупрекваш, че си толкова нерешителна.
Просто трябва да напуснеш зоната си на комфорт, трудно е, окей, съгласна съм, но няма да се променят нещата, ако само се оплакваш.
Вече си направила първата стъпка като си осъзнала страха си, сега направи и другата - направи нещо, което те ужасява. Може да е нещо дребно, като начало, но ще видиш, че колкото повече излизаш от т.нар си зона на комфорт, толкова повече увереност ще чувстваш.

+1

# 994
  • Мнения: 227
Тинити, като те чета все едно аз съм го писала. От човек, който е по-голям от теб и с повече опит ще ти кажа, че непременно трябва да опиташ за работата. За неувереността, и аз бях така преди години. Мисля си,че това при мен идваше най - вече от страха от провал и мисленето, че всички около мен са безгрешни и перфектни, а аз ... След години го проумях, че изобщо не е така. Но вече е много късно да се върна назад и да направя точно това от което най- много се страхувах. Сега не мога да си го простя, защо не опитах, дори и да се бях провалила, поне щях да съм опитала!

# 995
  • Мнения: 4 940
Тинити, като те чета все едно аз съм го писала. От човек, който е по-голям от теб и с повече опит ще ти кажа, че непременно трябва да опиташ за работата. За неувереността, и аз бях така преди години. Мисля си,че това при мен идваше най - вече от страха от провал и мисленето, че всички около мен са безгрешни и перфектни, а аз ... След години го проумях, че изобщо не е така. Но вече е много късно да се върна назад и да направя точно това от което най- много се страхувах. Сега не мога да си го простя, защо не опитах, дори и да се бях провалила, поне щях да съм опитала!
Магнолия, решила съм и при първа възможност ще опитам с нова работа. Точно като се реших и спряха да търсят, но следя. Може би и аз малко се подценявам, но ще се разбере. Или ще успея или ще се проваля, важното е да опитам, за да не съжалявам, че не съм пробвала от това, което искам. Само времето ще покаже...

# 996
  • Мнения: 6 375
...
Магнолия, решила съм и при първа възможност ще опитам с нова работа. Точно като се реших и спряха да търсят, но следя. Може би и аз малко се подценявам, но ще се разбере.
...

Тинити, със сигурност се подценяваш. Освен това, когато човек има желание за дадена работа, то той ще се старае да се усъвършенства и със сигурност ще успее. Така че ти пожелавам нов шанс. Grinning

# 997
  • Мнения: 4 940
Благодаря ти, Ина! Когато това, което искам стане, веднага ще ви се похваля.

# 998
  • Мнения: 718
Мисля си за нови обувки.

# 999
  • Мнения: 1 224
Как нещата не вървят в професионален план. Светът е вече така загърнял,че ако нямаш връзки нищо не става и се плаща,че обикновените хора не  могат да си намерят работа. Confused

# 1 000
  • Мнения: 5 819
Как нещата не вървят в професионален план. Светът е вече така загърнял,че ако нямаш връзки нищо не става и се плаща,че обикновените хора не  могат да си намерят работа. Confused

   Точно така е в България.

# 1 001
  • Мнения: 71
Мисля си и все повече се разочаровам от това, че всеки с лека ръка може да убидe и нагруби някой дори и без да го познава и тук в сайта и във всички социално медии и в на улицата ,а най- жалкото е, че това се среща и при децата. И никой не може да отговори защо го прави?Светът се е побъркал!

# 1 002
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мисля си, че времето вече съвсем се скапа и идва зимата. Почвам да се улавям да си мечтая за Коледа, храна, домашен уют и приятни гости.

# 1 003
  • София
  • Мнения: 38 431
За раздяла май.

# 1 004
  • Мнения: 6 375

Free Agent, каква раздяла? Нещо сериозно ли?

Общи условия

Активация на акаунт