За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 100 972
  • 20 851
  •   1
Отговори
# 14 730
  • Мнения: 14 638
За много неща си мисля,но тези дни предимно за колко е хубаво да не ставаш по принуда сутрин,да не бързаш за някъде и в този дух.Simple Smile

# 14 731
  • Мнения: 856
За много неща си мисля,но тези дни предимно за колко е хубаво да не ставаш по принуда сутрин,да не бързаш за някъде и в този дух.Simple Smile
Аз това си го мисля всеки ден, когато чуя алармата и си спомня за почивните дни. Grinning
Това е една от мечтите ми - да ставам, когато си искам и когато съм се наспала, защото съм нощна птица и ставането сутрин рано за мен е убийствено..

# 14 732
  • Мнения: 10 512
До такава степен съм напрегната, че в събота следобяд легнахме да подрвмнем всички, а аз се събудих, че сънувах колежка как ми казва, че гоним някакъв срок. След това се чувствах тъпо, че съм си пропиляла деня като съм заспала, а знаете… от сън спомен няма. Ето и сега си бях сложила аларма за 22 часа, а съм задрямала към 20:30. Сегаждо 2-3 не ми мърда безсъние. Кой каквото си направи…

# 14 733
  • София
  • Мнения: 2 233
Мисля си какво е шашаво времето и това лято. С всяка година все по-сбъркано. Много неприятно.

# 14 734
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 152
Мисля си кога ще вали, че това поливане взе да ми омръзва Triumph

# 14 735
  • Мнения: 2 812
Днес вали в София. Сещам се думите на баба лека и пръст ... "Вали при Вас на жълтите павета, тук капка не иска да капне, да полее земята дето ражда ... " Това време ме депресира, обичам си топлинката аз.

Взех да мисля за новата учебна година. Това все ми се върти в главата ...

# 14 736
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Постоянно мисля за едни лоши резултати, които получих. Не спя добре и с всички сили се опитвам да бъда оптимист. А аз по принцип съм оптимист  и тази негативност в момента ме потиска. Затварям се, не говоря много, което е нетипично за мен.

# 14 737
  • Мнения: 41 009
Уфф, с тези песимистични мисли и мен заразихте.
Родителите ми цял живот са правили планове и са се готвили за старините си и изведнъж - хоп, дойде 1989-а и ги прецака. Аз също правя планове, подсигурявам се, въобразявам се, че донякъде съм успяла, и почва да ме гложди една мисъл с какво ли се готви да ме прецака пък мен съдбата и да ме върне на първо квадратче? Война? Климатични промени? Миграционна вълна? Енергийна криза? Микс от всичко това и тотален срив?

Все сещам за поговорката, че когато човек прави планове боговете се смеят...

# 14 738
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Петък 12-ти, усеща се като петък 13-ти. ММ счупи една масичка от стъкло. Стотина евро е, намерих й заместник друга стара масичка, добре, че не се счупи в ръцете на клиент. Днес се подпали маркуча към фурна на газ. Добре, че бяхме буквално на вратата на кухнята и чухме( преди да видим) огъня. Щеше да стане невъобразима беля. Сметката за тока е двойна. Искат да си вземат машината за кафе, защото съм продавала малко кафе последните 2 месеца.
Да речем, че се надявам това да е черната серия, защото наистина не издържам! Всяко малко нещо е способно да ме бутне надолу, а като се съберат няколко, ми е непосилно да удържам Sad

# 14 739
  • Мнения: 18 562
Ох има такива много гадни периоди....! Важното е, че се е разминало това с газта! Другото е бял кахър както се казва. Токът е много скъп навсякъде, за бизнеса съвсем.

# 14 740
  • София
  • Мнения: 2 571
След такава черна серия идва бяла. И аз чакам моята бяла от 2 месеца насам. Животът ми е филм, ама вече взех да капвам. Неща, които никога, ама никога не съм си е представяла ми се случиха, не се случват “само на другите”. Единственото, което ме държи, е че мога да кажа “ майната му” , защото нося и още едно сърце под моето.

# 14 741
  • Мнения: 2 503
След такава черна серия идва бяла. И аз чакам моята бяла от 2 месеца насам. Животът ми е филм, ама вече взех да капвам. Неща, които никога, ама никога не съм си е представяла ми се случиха, не се случват “само на другите”. Единственото, което ме държи, е че мога да кажа “ майната му” , защото нося и още едно сърце под моето.

Каква хубава новина!

# 14 742
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Разбира се, че можеш да кажеш майната му на всичко останало! Радвам се за теб и за другото сърчице!

# 14 743
  • Мнения: 10 512
Т.к. мине не мине време и споделяме за грижи и проблеми бих искала да кажа, че ако проблема не е здравословен другото са бели кахъри. Да, има проблеми, да, на човек му идва буквално да изчезне понякога и да бъде щраус, но битовизмите са дребни усложняващи моменти, които всъщност случвайки се, ни карат да не мислим за истинската, тежката грижа. На мен по-миналата седмица ми се развали ключалката на капака на колата като доливах вода на чистачките, не успях да я затворя, това ми генерира ходене при майстор, миналата седмица пералнята, общо взето все неща, които наистина ми усложниха ежедневието, но най-важно ми е здравето на моите хора, дори за себе си не мисля толкова.

vondito, честито, отговаряш за двама и си силна за двама Heart

# 14 744
  • София
  • Мнения: 2 571
Благодаря ви, това ми е второ детенце Blush
blackcat6, така е, стига да не са здравословни проблемите, всичко минава и се оправя. Но душевната болка също не е за подценяване. Просто си чакам да мине и да се завърти колелото пак. А и след около 3 месеца ще имаме огромен повод за радост.

Общи условия

Активация на акаунт